Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Raised by Wolves (2020)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Raised by Wolves (2020)

Raised by Wolves

Raised by Wolves (2020)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Odgojili ih vukovi

Godina:

2020

Žanr:

drama, fantazija, znanstvena fantastika, triler

Autor:

Aaron Guzikowski

Glavne uloge:

Matias Varela
  >  Lucius
Munro Lennon-Ritchie
  >  Campion Aged 8
Travis Fimmel
  >  Marcus
Niamh Algar
  >  Sue
Abubakar Salim
  >  Father
Jordan Loughran
  >  Tempest
Winta McGrath
  >  Campion
Amanda Collin
  >  Mother
Aasiya Shah
  >  Holly
Ivy Wong
  >  Vita
Ethan Hazzard
  >  Hunter
Felix Jamieson
  >  Paul
Loulou Taylor
  >  Cassia
Susan Danford
  >  Justina
Clayton Evertson
  >  Dorian

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Raised by Wolves (2020)
    Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2020 u 23:13
Obnovljeno za 2. sezonu.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2020 u 12:26
Meni je ovo bilo top topova, jedva čekam drugu sezonu! 10/10
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2020 u 13:49
Jel ti kad instaliraš tzv. igru (a zapravo prevaru) na mobitelu prvo gledaš koje kutije imaju za kupiti?

Jer koliko je meni poznato prva sezona ove serije nije još gotova, kako onda jedva čekaš drugu sezonu?
A od 7 dosad izašlih epizoda koje sam pogledao prve 3 jesu ekstra, ali ostale 4 su loše.
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2020 u 14:46
Svih sedam su dobre.
To je lični stav. JoxerTM često voli da nameće svoj svetonazor.

Nekad neko reče: "Ja sam zakon samo za one koji su moji, ja nisam zakon za sve."

Čovek jedva čeka drugu sezonu, mi nemamo šta tu da preispitujemo...
We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring
will be to arrive where we started and know the place for the first time. ॐ⊙
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2020 u 15:18
Ništa ja nikome ne namećem, neko gleda ono što je smatra da bi moglo biti u skladu s njihovim ukusom, neko ukusa nema pa trče za trendovima, neko obožava eksperimentirati, nekome je duša gledati bilo što samo ako je u društvu, itd. Svatko ima svoj izbor i bilo bi dosadno da smo svi isti.

Jedan stav je jedno i to ovo što sam sad gore napisao - a taj je da svatko ima svoj izbor.
Svjetonazor je drugo i to je skup svih stavova - ne pada mi na pamet pisati o mom svjetonazoru jer ne bih završio do sudnjeg dana.

Imamo mi itekako šta preispitivati. Da nemamo i da je sve aksiom, onda forum ne bi trebao ni postojati. A ne bi trebali onda postojati ni ljudi, dovoljan bi bio robot koji bi nakon prve epizode neke serije spamao "jedva čekam drugu sezonu".
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (4) Thanks(4)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2020 u 15:41
artritis jok nametanje..pljuvanje po nečijem mišljenju i željama je ispravan pojamWink poriv da se sve pljune..mislim kontam ja to..volim i ja pljuvat..ali ljude a ne mišljenjaLOLLOL

pa sto ako čeka jedva sljedeću..ja od nekih serija jedva čekam sljedećih 5 sezonaLOLLOL  ne ovo..ovo nisam još pogledalaLOLLOL
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2020 u 16:18
Što se mene tiče - samo na preporuku gledam nove serije.
I to debela overa, sa sve pečatom i potpisom.
Hint: a-casa-de-papel-sezona-1-epizoda-1   

Što se tiče ove serije... interesantna je tema i ideja serije...
Proveriću prvom prilikom ove preporuke (1-3 ep) pa nadalje...
Čim je najavljena sezona 2 znači da može da prođe.

Hvala svima na komentarima.   

Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2020 u 10:13
JoxterTM, nisam nikakav robot, odgledao sam svih 7 epizoda, ali tek sam sada vidio (moja greška) da postoje još 3 epizode 1 sezone. I dalje se veselim 2 sezoni! 
Na vrh
runawaySB View Drop Down
Translator
Translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (4) Thanks(4)   Citiraj runawaySB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2020 u 10:46
Tipično za JoxeraTM.. Pljuvanje po svemu što se kosi njegovim pojmom kvalitetnog filma/serije... Čovjek valjda misli "da zna"... Ne shvaća da postoje i drugačiji ukusi od njegovih..
You'll never walk alone (12.5.1991.) (11.5.2013.)
''Najljepši zvuk koji sam ikad čula, bio je zvuk tvoga ključa u vratima moga života..''
10.09.2011.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2020 u 12:35
Tipično za JoxeraTM, ne samo na ovome forumu, je da puno piše. Ovo drugo što kažeš apsolutno nije točno, da jest onda bih valjda otkrio smisao života svekolikom puku.

Kao što mene iritiraju određene vrste filmova, tako će moja izravnost iritirati nekoga drugoga.
Ako sam uspio razbiti kolotečinu u kojoj se apsolutno ništa ne događa i gdje je nedavno netko napisao da je forum mrtav, odlično.
'Ebo forume koji su dosadni.

Kad uhvatim vremena i volje u sig ću upisati "dežurna baba roga".
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Rujan/Sep.2020 u 12:42
Iskreno, zabole me što Joxer misli, meni je serija top, i to je to! Barem ovih prvih sedam epizoda! Smile

Ažurirao bokidante - 22.Rujan/Sep.2020 u 15:38
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2020 u 22:01
Odlične i naredne dve epizode (osma i deveta).
Jedva čekam da vidim kulminaciju u poslednjoj epizodi ove sezone.Smile

Svakako jedna od najboljih SF serija ove decenije.
Mislim da i Danilo treba da pogleda ovu seriju, ako ništa, onda barem zbog drevnog mitraizma koji su pre svih praktikovali rimski ekviti (equites) ali i legionari, a koji igra bitnu ulogu u seriji.
We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring
will be to arrive where we started and know the place for the first time. ॐ⊙
Na vrh
alterego View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alterego Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Rujan/Sep.2020 u 15:19
Bez ocjene. Odustao nakon epizode i pol, za mene negledljivo
Na vrh
Dakson View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dakson Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Rujan/Sep.2020 u 14:51
Ja sam odustao zbog "uniformi" sledbenika Mitre (a i zbog frizura koje furaju isti). Mislim, daj. :) Muzika dobra! Do likova u ovoj seriji, čini mi se, nikom nije stalo. Harizma u debelom minusu. Ruku na srce, muzika odlična! Zamisao odlična. Atmosfera na momente dobra. Međutim, fali sadržaja i makar jedan jedini protagonista do kog nam je stalo.
Na vrh
new1 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj new1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2020 u 15:24
Kome se gleda neka gleda kome ne... jednostavan izbor.

Serija ima potencijal, postavlja prilično neugodna pitanja, a ponuđeni odgovori nisu baš "pitki" i ruše ego, istinom protiv sebe samih.
Sve je pod znakom pitanja, Novi Raj, majčinstvo, očinstvo, rod, čovjek... ima toga još, ali, kažem, kome se gleda i traži pitanja ima se što vidjeti, kome je poželjnija plava pilula, zna gdje je može naći, odmah prekoputa crvene. I tko bi pobogu odabrao (ok, ok, osim one starice iz Šume Sriborove) realnost.
Na vrh
Blabla95 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Blabla95 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2020 u 16:37
Odlična sci-fi serija.Zanimljiva i drži pažnju...Neću pisati filozofske traktate o sadržaju serije,svako poseduje sopstveni ukus o bilo čemu,tako da poštujem bilo čije mišljene vezano za ovu seriju.Moja topla preporuka...svako dobro...
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Listopad/Oct.2020 u 01:34
Super SF serija , mozda da su kraj drugacije osmislili ali i ovako super serija.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Listopad/Oct.2020 u 09:34
Meni fora Travis Fimmel s fudbalerkom. Serija je zanimljiva, no pogledao sam 7 epizoda pa za krajnji utisak još nisam siguran. No u doba korone, ovo je ipak TOP 3 ove godine. Možda budem pisao osvrt pa ne budem ovdje rasčljanjivao ništa, no moram još samo izdvojiti fora gumena odijela koja su odurna, no imaju svoju svrhu u isticanju androgenosti.
Robin Svrgnuti - debil, eunuh i idiot
Na vrh
Kepa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kepa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Listopad/Oct.2020 u 17:11
Spojler sledi:
Serija mi je bila odlična sve do samog kraja, veliki brod tačnije arka se rasturila na povrsini te planete a mali brodic kojim su majka, otac i ono stvorenje krenuli u srce planete laganini preokret bez problema, malo ih oblio znoj i toliko, ajmo nazad, mislim se aj vidimo se.. 
Ermm
Do what makes u happy, be with who makes u smile, laugh as much as u breathe & love as long as u live
Na vrh
Cibalius View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cibalius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Listopad/Oct.2020 u 21:55
Molim da se izbrišu komentari koji otkrivaju kraj serije radi gledatelja koji istu nisu pogledali! Hvala
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.