Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Problemi, predlozi, sve u vezi Foruma
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Problemi, predlozi, sve u vezi Foruma

Odgovori Odgovori Stranica  123 69>
Korisnik
Poruka
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Problemi, predlozi, sve u vezi Foruma
    Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2009 u 16:36
Drago mi je da smo konačno prešli na novi software, ali ste takođe i sami svesni i to iz ličnog iskustva, da kada, recimo, instalirate novi Windows; on je svakako bolji od starog (čista Registry baza, "leti" kao lud...), ali mu fale sitna i fina i podešavanja kao što je imao vaš prošli OS. Tako je i ovde na forumu.
Najbitnija stvar je urađena. Sitna i sitnija podešavanja ćemo u radu "štelovati": nešto dodavati, nešto izbacivati... Sve u svemu veliki plus za novi software.

Ovde slobodno pišite sve trenutne probleme koji vas "zadese", kako bismo ih provereili i otklonili, a takođe pišite i predloge. One moguće ćemo razmotriti i verovatno usvojiti, OSIM PROMENE SKIN-a. ON OSTAJE CRN I TO JE TO!

Pozdrav ljudi i uživajte...Wink
Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2009 u 16:50
Pa kao što sam već napomenuo, da se na prvoj (glavnoj) strani foruma vidi kao i prije zadnjih 15-20 aktualnih tema (i naravno veeeliki izbor novih smajlićaLOL).
Ostalo mi se čini da je sve već ispravljenoSmile

- ubačene aktivne teme.

Ažurirao darije - 24.Ožujak/Mar.2009 u 23:59
Na vrh
blackpearl View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj blackpearl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2009 u 18:02

Predlozi :)

Originalno postovano od strane Vedder Vedder napisao:

Jel moze da se sredi hiperlink? Jel koliko vidim sada samo moze da se unese link ne i text.

A drugo isto ako moze, da odvojis upload slika na sajt od kacenja slike s nekog drugog sajta (imageshack...)

Znaci klikom na ikonu da se automatski u polje sa pisanje poruke unese [img ] [/img], bez iskakanja pop up prozora.

A za upload na sajt da bude druga ikona i to da radi kao sada ova postojeca.

Originalno postovano od strane Vedder Vedder napisao:

E da, popravi ovaj razmak izmedju redova

Ako sam dobro razumeo ovo što tražiš - sređeno je. Wink

Ažurirao darije - 25.Ožujak/Mar.2009 u 01:50

Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2009 u 22:43
E da, još dva pitanja ili prijedloga:
Ako postoji mogućnost da budu veći avatari...
...i da u potpis (signature) stane ipak malo više znakovaSmile

Ažurirao Buki-Fiume - 23.Ožujak/Mar.2009 u 22:44
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 00:52
To će, ja mislim, teško ići... 

Videh novi predlog: bela slova na prvoj strani umesto narandžastih...

Ažurirao darije - 24.Ožujak/Mar.2009 u 00:53
Na vrh
Dngy View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
BSTD :)

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dngy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 11:17
Ovaj prijedlog s bijelim slovima na naslovnoj strani čak i ja podržavam...
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 12:12
meni dobro pasu narancasta, zato su skinovi the way to go...
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 12:21
Narančaste slova su OK. Osvježuju cijelu stranicu. Znamo da je Darije "grobar". Treba iskoristiti njegovu ljubav za crnom bojom, ali ne treba još i bijela slova za imena rubrika. Neće nas ljudi razlikovati od službene Partizanove stranice. LOL LOL LOL
Na vrh
luka0037 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Zakeralo

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj luka0037 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 12:30

aj pocetna sa nandzarastom i da nekako prodje ali kad udjete  u neki deo foruma  npr titlovi ono zbijeno  sarenilo ubi  oci .

bolje bi bilo da se vrate boldovana bela slova nego ova malokrvna nandzarasta

Na vrh
blackpearl View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj blackpearl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 14:19

Ako odlucite da stavite belu boju onda barem ostaviti ovu kombinaciju s narandzastom, pa nek bira ko sta oce Embarrassed

Kao sto mafija kaze osvezenje je

Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 14:21
Tako je, i ja to mislim...Wink
Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 16:55
Evo od danas popodne na cijelom forumu je nekako font slova puno veći, jel netko zna u čemu je problem?Confused

Također vidim da se prevelo većina toga ali ove dvije stvari nisu:
(molim da se to ispravi)Wink

Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 17:08
Evo i mene.

Kao prvo:

Vratiti fontove, staru velicinu i staru boju - BELU.

Crno belo je najbolje, iako nisam partizanovac. Ne volim ovo silno sarenilo koje ubija i u oci i u mozak. Ja ovde dodjem da se odmorim od drugog internet sarenila, a sada i ovde sarenilo. Ko na vasaru.

Zadrzite vi softver, vratite stari izgled. Od novoga,  mogli bi da jednom razlucite jezik, hocete li srpskohrvatski ili engleski jezik. Ne da negde pise NEW , negde  PRETRAZI.

To mesanje je glupo.
"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident."

Schopenhauer
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 17:17
Evo Buki me je pretekao i zapazio istu stvar, a ja samo da se nadovezem na dragu Vedderku da se sredi razmak izmedju redova. I velicina slova.......brate milismanji nismo u gerontoloskom  centru. Nosimo cvikere ali nismo coravi......to je samo estetski Wink 

"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident."

Schopenhauer
Na vrh
Buki View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Weed Expert

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 17:24
Što se tiče ovih (trenutno narančastih) slova pošto neki žele bijele neki narančaste itd...
Mislim da bi barem za njih (samo za ta slova) trebalo uvesti mogućnost raznih boja, a ovo ostalo neka bude crno-bijelo kako ste i najavili da će biti...
Mislim da je to itekako moguće, a i svi bi tada bili sretni i zadovoljni...Wink
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 18:00
Evo, Buki i ja pokrecemo peticiju da se uradi ovo sto Buki rece.
Da se napravi jedan, klasican skin za nas koji to zelimo, i drugi, sareni za ostale, pa neka izabere ko sta zeli.

Ako je ovo najjednostavniji skin, ovaj default, jebga. Propala stvar.....
Dalje, kada kliknem negde unutar stranice, ma gde. Obavezno se selektuje neki post ili neki link. Nema vise hiperlinkvanja i umetanja teksta?

Ispravite to molim vas........i smanjite ova slova. Kod mene su na jedinici pa mi je krupno. Bas krupno!

Dalje, kada se odgovara, moze li se ubaciti opcija da se ispod odgovora vide postovi, da bi se mogli osvrnuti na njih. Upisati nesto sto smo hteli da upisemo i odgovoriti ljudima, a ne da moramo samo na quick replay kako bi videli iznad sta se pise i o cemu se pise.........

Ajd, u nadi da cete jedan deo srediti, pozdravljam vas. Pozdrav svima najvise onima koji budu ovo citali i pokusavali da dokuce sta sve treba..........

Ažurirao BELI - 24.Ožujak/Mar.2009 u 18:07

Schopenhauer
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2009 u 23:58
Prevod bi trebao biti gotov do petka. Ovo za odgovor, što reče BELI je zanimljivo i korisno...

Za skin će biti povuci potegni - videćemo nešto već...

Ovo ne razumem baš:
Citiraj kada kliknem negde unutar stranice, ma gde. Obavezno se selektuje neki post ili neki link. Nema vise hiperlinkvanja i umetanja teksta?

Ažurirao darije - 25.Ožujak/Mar.2009 u 01:58
Na vrh
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2009 u 00:13
Dođem večeras kući sa puta, kad ono prijatno iznenađenje: poslednjih nekoliko postova vidljivo na prvoj strani. Odlično, hvala za to. Sad mi forum izgleda normalnije. Samo još da pocrni, i biće fenomenalno.
Na vrh
BELI View Drop Down
Uploader
Uploader
OZNA SVE DOZNA

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj BELI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2009 u 01:07
Tako je cudak, da pocrni!!!!!!!!

Black and white, ...... kako bese ona pesma od Trottera?

Schopenhauer
Na vrh
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2009 u 01:14
Uh ne znam to...ali može "Paint it black", ili "Back in black"? Imali smo predloge pre neki dan, samo čekamo egzekutora da ga uvalja u mastilo, i zbogom šugave boje LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 69>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,236 sekundi.