Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > TITLOVI / PREVODI > Najave, ispravke, obavještenja...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - PRIJAVA POGREŠNO POSTAVLJENIH EPIZODA SERIJA
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

PRIJAVA POGREŠNO POSTAVLJENIH EPIZODA SERIJA

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: PRIJAVA POGREŠNO POSTAVLJENIH EPIZODA SERIJA
    Objavljeno: 06.Prosinac/Dec.2014 u 22:32

Prilikom višegodišnjeg postavljanja epizoda pojedinih serijala dolazilo je do propusta.

Dokumentarne serije su isto serije i tako bi trebale da budu postavljene. Nije samo u pitanju greška naših prevodilaca i administracije već je podosta pomogla i neažurnost i netačnost IMDB-a, koji i nama služi kao osnovni izvor informacija.

Zamolili bi vas da ako uočite bilo koju pogrešno postavljenu epizodu, bilo kog serijala, vaše zapažanje ostavite ovde. Napišite koja je serija u pitanju i koja epizoda, ili još bolje ostavite link te epizode.

Hvala unapredThumbs Up

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Prosinac/Dec.2014 u 23:15

Spisak serijala za sređivanje:

1. Robotech (1985) (cela lista)

Ažurirao mahoni - 09.Prosinac/Dec.2014 u 22:18
Na vrh
rambo975 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rambo975 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2015 u 19:03
 prevod epizode 2

Orbit: Earth's Extraordinary Journey

vežite sa serijom
(samo treba da se doda prefiks BBC)

Hvala

Sređeno Thumbs Up

Ažurirao mahoni - 10.Veljaca/Feb.2015 u 20:49

rambo975
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Moderator
Moderator
upir translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2015 u 17:42
Sada sam postavila BBC Blink A Horizon Guide to the Senses

http://titlovi.com/titlovi/bbc-horizon-blink--a-horizon-guide-to-the-senses-206274/

kako sam znala i umela LOL oOčigledno nije dobro jer se prvo povezao sa Imdb,
a sad nema poster. Broj epizode sam izmislila jer nemam pojma koja je po redu.
Samo znam da je 99 sezona. Molim vas da to rešite bolje od mene Wink
Mahoni, izvini za deranžman i hvala unapred

Na vrh
Movie Master View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Matori laf 21.03.1957. - 02.11. 2017.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Movie Master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2015 u 18:40
Sređeno. Podatke o kompletnim "horizon" izdanjima imaš na Wiki...
a ova je pod br. 1 - Special editions
[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/c0c15cb3-8c27-43b4-8191-b40e80cc1c63.gif"> [IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/13ec823a-3e48-4045-a057-5a0055286525.gif">
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Moderator
Moderator
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2015 u 19:33
Gledala sam, nije da nisam, ali nisam videla Embarrassed

Samo, tu stoji da je epizoda 72, a ne 73 LOL

Na spisku Horizona ima još emisija 99 sezone, npr.

http://titlovi.com/titlovi/bbc-horizon-the-final-frontier--a-horizon-guide-to-the-universe-194960/

Možete li da u 99 sezonu dodate i ovu? Ovako je niko neće naći.

Ažurirao LjubicaSP - 01.Travanj/Apr.2015 u 22:50
Na vrh
rambo975 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rambo975 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2015 u 17:51
 Vežite prevod sa ovom temom

Hvala Smile

rambo975
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Moderator
Moderator
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2015 u 18:12
Na vrh
AnGeL_17 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
aka DeMon_17

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AnGeL_17 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2015 u 05:55
Na ovaj titl pogresno je sezona 1 ne 8 sezona:

http://titlovi.com/titlovi/the-lizzie-borden-chronicles-209255/
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Administrator
Administrator
Eden/Zeleni/Šon Bin/Bogomoljka/Mutivoda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2015 u 13:41
Treba sezona 1 ili sezona 8? Malku nejasno si go postavil prašanjeto. Smile
Pišuva sezona 1.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2015 u 14:16

Angel, moraš da mi pojasniš tvoje pitanje. 

Prevod je obeležen kao 8 epizoda 1 sezone, a ne obratno.

Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Administrator
Administrator
Eden/Zeleni/Šon Bin/Bogomoljka/Mutivoda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2015 u 14:31
Proverio sam u titlu, i piše da je reč o epizodi 8 iz prve sezone. Wink
Neko je valjda popravio i zaboravio da napomene, pa je nastala mala zbrka. poguzi
A i mislim da ne bi bilo moguće da neka serija započne ove godine i da ima 8 sezona. LOL
Na vrh
vekyizveky View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vekyizveky Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2016 u 23:43
Molim nekog da ispravi upravo uploadne epizode Third Watcha. Nije sezona 2 nego 5.
Radi se o 19, 20, 21 i 22. epizodi. Ispričavam se zbog pogreške i unaprijed hvala.

Sredjeno, hvala.

Ažurirao Kneginja - 18.Prosinac/Dec.2016 u 23:46
11. Božja zapovijed: Ne ukradi više nego što možeš ponijeti!
Na vrh
hoblito-veliki View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj hoblito-veliki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2017 u 19:03
Ovaj je titl naveden kao Black Mirror - sezona 3, epizoda 1. Zapravo je u pitanju Black Mirror 2014 Christmas Special. Molim ispravak jer čini mi se da ovo zbunjuje i same prevoditelje, naime dosad su prevedene treće i četvrta epizoda 3. sezone, ali prijevoda prve i druge epizode još nema. Hvala!

Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Sijecanj/Jan.2017 u 20:57
To uopće ne zbunjuje prevoditelje. Prevoditelji prevode ono što žele,
kad žele, kako žele. I sami odlučuju. Jer ih nitko ne plaća za to.

Black mirror je serija sa zasebnim pričama. Kao da su različiti filmovi.
Tako da ako mi se svidi San Junipero, prevest ću San Junipero, a ostalo neću,
jer još nisam sve ni pogledao. Bude netko drugi valjda. Kom će se svidjet ostalo.

Na vrh
hoblito-veliki View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj hoblito-veliki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2017 u 12:46
Cijenim i poštujem. Naprosto sam želio ukazati na to da kad bih ja bio prevoditelj i vidio da postoji titl na kojem piše Sezona 3, epizoda 1, ne bih to prevodio. Hvala na ispravku.
Na vrh
Malamadre View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Malamadre Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2017 u 02:31
Ne znam gde da prijavim gresku, pa cu ovde. :D

Prevod za seriju Sherlock Sezona 4 Epizoda 3 je na engleskom, a trebao bi da bude na hrvatskom. 
Seks je jedan od devet razloga zasto bismo se trebali reinkarnirati. Ostalih osam nisu vazni.
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Moderator
Moderator
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2017 u 10:55
Originalno postovano od strane Malamadre Malamadre piše:

Ne znam gde da prijavim gresku, pa cu ovde. :D
Prevod za seriju Sherlock Sezona 4 Epizoda 3 je na engleskom, a trebao bi da bude na hrvatskom. 

Nije greška, to je engleski transkript na osnovu koga će neko uraditi prevod Wink
Na vrh
Malamadre View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Malamadre Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2017 u 16:07
Originalno postovano od strane LjubicaSP LjubicaSP piše:

Nije greška, to je engleski transkript na osnovu koga će neko uraditi prevod Wink

Video sam da je izbacen na hrvatskom, i skinuo sam, a ono engleski, pa sam zato napisao greska. :) 
Seks je jedan od devet razloga zasto bismo se trebali reinkarnirati. Ostalih osam nisu vazni.
Na vrh
Wekky17171 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wekky17171 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Travanj/Apr.2017 u 10:50
Pozdrav

Prijevod za Prison Break: Sequel - S01EP01, greškom je postavljen pod sezonu 5. Molila bih nekoga da to ispravi, hvala unaprijed i isprike na pogrešci Embarrassed
Samo veliki igrači znaju koliko koštaju mali potezi...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.