Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Outlander (2014)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Outlander (2014)

Outlander

Outlander (2014)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Tuđinka

Godina:

2014

Žanr:

drama, ljubavni, znanstvena fantastika

Trajanje:

64 min

Autor:

Ronald D. Moore

Glavne uloge:

Sam Heughan
  >  Jamie Fraser
Caitriona Balfe
  >  Claire Randall
Duncan Lacroix
  >  Murtagh Fraser
Grant O'Rourke
  >  Rupert MacKenzie
Graham McTavish
  >  Dougal MacKenzie
Stephen Walters
  >  Angus Mhor
Tobias Menzies
  >  Frank Randall
Romann Berrux
  >  Fergus
Andrew Gower
  >  Prince Charles Edward Stuart
Tobias Menzies
  >  Jack Randall
Finn Den Hertog
  >  Willie
Nell Hudson
  >  Laoghaire MacKenzie
Bill Paterson
  >  Ned Gowan
Gary Lewis
  >  Colum MacKenzie
James Fleet
  >  Reverend Wakefield

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Outlander (2014)
    Objavljeno: 12.Svibanj/May.2014 u 19:26

Outlander (2014)

Žanr:
drama, ljubavna, SF

Uloge: John Heffernan, Nell Hudson, Caitriona Balfe, Sam Heughan, Duncan Lacroix, Gary Lewis

Jezik: engleski

Radnja:

Serija je rađena prema istoimenim romanima Dajane Gabaldon. "Tuđinka" je priča o Kler Rendal, udatoj medicinskoj sestri iz 1945. koja na misteriozan način završi u 1743. i biva prinuđena da se uda za Džejmija Frejzera, mladog škotskog ratnika koga igra Sem Hjugan.

Izvor: http://www.b92.rs

IMDB

Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2014 u 17:03
Serija je dobila drugu sezonu.
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2014 u 21:03
Drugi deo prve sezone počinje 4. 4. 2015. godine.

Ažurirao Gor@n88 - 25.Rujan/Sep.2014 u 21:11
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2015 u 18:41
Bojo, pošto si prevodila ovo, reci mi kakvi su ti utisci o seriji? Vredi li gledati?

P.S. Hvala na prevodima Thumbs Up

Ažurirao CSInvestigator - 22.Kolovoz/Aug.2015 u 18:42
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2015 u 21:46
Mnogo zanimljiv koncept. Kao neki pogled iz drugog ugla (našeg modernog doba) na jedno prošlo doba i uslove u kojima su (prvenstveno žene) živeli u to doba, u jednoj zmlji.
Odgledaj prve dve, pa ćeš znati da li da nastaviš. Meni se dopala.Wink
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2015 u 22:35
Da napomenem da je serija rađena po romanima spisateljice Dajane Gabaldon. Radnja je prilično zanimljiva, lokacije u Škotskoj fenomenalne, glumačka ekipa odlična... Druga sezona će biti još raskošnija. Preporuka za gledanje od mene!
We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring
will be to arrive where we started and know the place for the first time. ॐ⊙
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Kolovoz/Aug.2015 u 23:01
Super, hvala vam! Thumbs Up
Na vrh
Zolala View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Zolala Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Kolovoz/Aug.2015 u 03:30
Ja prvu epizodu odgledo i malo se smorio, pa nisam ni nastavljao
Inače ne volim to što toliko traje, šupičkumaterinu, dok ja odgledam jednu sezonu ladno dobijem dekubitus 
Al' daću joj šansu.. nadam se samo da će se oktriti što je i kako proputovala kroz vreme, a ne ko Under the Dome bokte odgledaš dve sezone, ne znaš više na čemu si

Još nisi instalirao f.lux?

u.to/ewM5Dg
Na vrh
Reign95 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Reign95 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2015 u 21:14
Serija je posle odlicna. Nastavi sa gledanjem :)
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2015 u 18:39
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2015 u 22:42
Uh, uh, uh (ne prevodim, pa je dozvoljeno da napišem uzdahe LOL) Mene je za seriju vezala ne samo priča između njih dvoje, nego velikim delom i priča o određenom vremenu, životu u njemu i predivna Škotska. Koliko vidim u sledećem serijalu imamo njih dvoje, ali ne i ostale, veoma bitne delove. Pitanje je kako će nam leći toliki iskorak u okruženju. Držim im fige da uspeju da nas jednako privuku pred ekrane.

Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
VBojana View Drop Down
Translator
Translator
Skvoglavica

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VBojana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2015 u 07:40
Meni je glavna glumica upropastila seriju, tako da sam odustala na pola. Sva je "over the top". Dead
<font color=ORANGE>
You find a way
[/COLOR]
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2015 u 12:03
Šta drugo očekuješ od Britanke u Škotskoj? LOL

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2015 u 11:12
Ja odgledao prvih 10 epizoda. Fora je serija, sviđaju mi se oni dijelovi gdje dva lika, odnosno, Claire i još netko imaju duge razgovore. Kao ono s Randallom. Sviđa mi se koncept, sviđa mi se taj njihov Škotski humor. I sviđa mi se kak je Bojana prevela uvodnu pjesmu! LOLLOLLOL (ako si Vuk Bojo, nemoj me jesti)
Nije ništa spešl serija, ali je jedna od onih koja ima ono nešto što te drži. LOLLOLLOL 
I naravno predivna predivna Škotska, no nekako mi se čini da je i premalo pokazuju, većinom su to isti proplanci i šume na kojima se odvijaju scene.

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2015 u 13:17
Koliko para toliko pejzaža. LOL Kad si odgledao 10 ogledaj do kraja. Sad se radnja dramatizuje. Wink

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2015 u 13:38
Pa hoću, prije tri dana sam krenuo gledati... LOLLOLLOL

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Ludi Milojko

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Prosinac/Dec.2015 u 23:31
I odgledah... Odličan mi je kraj. Iako pregnjusan. LOLLOLLOLLOL

Ali baš me zanima kako će se dalje razvijati sitjuejšn... LOLLOLLOL

Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Lipanj/Jun.2016 u 20:34
Obnovljeno za 3. i 4. sezonu Wink
Na vrh
dacan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dacan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2017 u 19:45
odlicna serija
Na vrh
Buki51 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki51 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2017 u 20:38
Sa nestrpljenjem ocekujem trecu sezonu.Serija je odlicna.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,221 sekundi.