Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Oldboy (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Oldboy (2013)

Oldboy

Oldboy (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Oldboy

Godina:

2013

Žanr:

drama, misterij, akcija, triler

Trajanje:

104 min

Režija:

Spike Lee

Scenarij:

Mark Protosevich
, Garon Tsuchiya
, Nobuaki Minegishi

Glavne uloge:

Samuel L. Jackson
  >  Chaney
Josh Brolin
  >  Joe Doucett
Max Casella
  >  James Prestley
Linda Emond
  >  Edwina Burke
Michael Imperioli
  >  Chucky
Elvis Nolasco
  >  Cortez
Elizabeth Olsen
  >  Marie Sebastian
Richard Portnow
  >  Bernie Sharkey
James Ransone
  >  Dr. Tom Melby
Lance Reddick
  >  Daniel Newcombe
Sharlto Copley
  >  Adrian
Rami Malek
  >  Browning
Hannah Simone
  >  Stephanie Lee
Pom Klementieff
  >  Haeng-Bok
Hannah Ware
  >  Donna Hawthorne

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Oldboy (2013)
    Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2013 u 23:37

Oldboy (2013)

Žanr:
akcija, drama, misterija

Režija: Spike Lee

Uloge: Samuel L. Jackson, Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Michael Imperioli, Sharlto Copley, Grey Damon, Rami Malek, Lance Reddick

Jezik: engleski

Premijera: 25. oktobar 2013. godine

Radnja:
Film govori o Džou Dukeju, koga nepoznate osobe kidnapuju i drže zatvorenog u samici
20 godina. Kada bude pušten na slobodu bez ikakvog razloga ili objašnjenja, kreće u opsesivnu misiju ne bi li otkrio osobu koja je želela da ga kazni, ali će ubrzo otkriti da je i dalje zarobljen u mreži zavere i mučenja.

IMDB

Ažurirao CSInvestigator - 14.Veljaca/Feb.2014 u 14:38
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2013 u 23:42
Remake filma Oldboy (2003).

Razlog: Ameri ne znaju da čitaju i boluju od azijat-daltonizma. LOL

AcaNholivudAcaNholivudAcaNholivudAcaNholivudAcaNholivudAcaNholivud
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Srpanj/Jul.2013 u 00:00
Trejler:

I opet... AcaNholivudAcaNholivudAcaNholivudAcaNholivud
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2014 u 19:42

Prevod je najavio Bambula Clap

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2014 u 22:42
Kako je ovaj film unapred osudjen na propast... Osim ako ne dobije oskara, kao neki rimejk pre par godina. Fuj.
Na vrh
Bardemov sin View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bardemov sin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2014 u 23:00
Mišljenja sam da zakonski treba zabraniti snimanje novih filmova, pre nego što se rimejkuje i poslednji do sad snimljeni film.
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2014 u 09:50
  Ma nije problem u rimejkovanju, ali rimejkovati OLDBOY-a (ili The Warriors - da ne bude samo azijska produkcija u pitanju)!? Pa mislim, stvarno... Još će glupavi amerikanci da se napale, jer verovatno nisu ni gledali original. FUJ, kao što rekoh!
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2014 u 10:15
Tri puta zbunjena čitam ime filma i godinu. Nikako da u bosansku glavu uđe da je u pitanju rimejk. Potom je usledio šok... I on traje i traje...
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Chuck Norris View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Chuck Norris Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2014 u 10:52
Za sad ima finu ocjenu na IMDb LOL
Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2014 u 15:20
Ajde, recimo da razumijem razlog zašto Ameri rimejkuj, njima strane, filmove- školstvo im je odavno u otišlo u 3PM i već je veliki uspjeh ako prosječni stanovnik zna kako se potpisati, ali kad se radi remake BRITANSKIH, AUSTRALSKIH i hrpe drugih zemalja engleskog govornog područja - i to filmovi i serije ne starijih od 2-3 godine???
Što je to - hoće li ih pojednostaviti pa će biti filmovi i serije kao ona edicija knjiga žutih korica "za neznalice"?

Da ne govorim koliko mi je degutantno da su (nekad) veliki režiseri, uslijed pomankanja inspiracije, krenuli kasapiti tuđa remek djela: Fincher, Lee...

Ogavno...
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2014 u 19:06
dno dna holivudske politike povlađivanja lijenim amerikancima koji ne znaju čitati titlove...
Na vrh
srkis View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj srkis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2014 u 00:18
Kombinacija "Boli glava, uši otpadaju": Spajk Li (ne da ga ne podnosim...), Samjuel L. Džekson (na šta spade čovek posle Petparačkih priča...), 5.0 na IMDB... To ne bih gledao ni da meni plate, sve i da nije nikakav rimejk. Ali rimejk OLDBOYAfacepalm... Auuuu. Ne znam, možda za 50 evrića, kad bi mi neko ponudio...
Моја господо, бољи и виши пођоше бољијема и вишијема, а ја једва вас допадох!
Na vrh
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bardemov sin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2014 u 00:28
SRkise, jedan moj proesor je imao običaj da kaže ,,Svi smo mi kurve, samo je razlika u ceni. Neko bi se jebbao za 10 din, neko za 100, neko za 1000, a onoga ko se ne bi za milijardu, nećeš upoznati" Eto, ako ne bi za 50e, za 100 bi sigurno.
Na vrh
Johhny Q View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
opasno aktivan spamer (u ostavci...)

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Johhny Q Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2014 u 11:20
Kažu, na jednom prijemu na engleskom dvoru, George Bernard Shaw, upitao jednu viđeniju dam, groficu, kontesu, baronesu, ili tako nešto: "Gospođo, da li biste proveli jednu noć sa mnom za 100000 funti?" Gospođa se malo nećkala, ali ipak pristala. Potom, novo pitanje: "A za 10 funti?" Usledio je odgovor: "Ju, gospodine Shaw, pa zar Vi mislite da sam ja prostitutka", na šta je ovaj odvratio: "Šta ste Vi, to smo već ustanovili, sad samo pregovaramo oko cene..."
Pametan covek trazi resenje, budala izgovor...
Na vrh
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bardemov sin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2014 u 12:58
Zanimljiva anegdota.

Čuo sam za nju, ali nisam znao ko su učesnici.U svakom slučaju, poučna priča, koju možemo reflektovati na mnoga životna polja.
Na vrh
zokibrboki View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zokibrboki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2014 u 19:47
Jadan Bambula....super prevod a film sra....Život je stvarno čupav i dlakav
Ako želite izbeći kritiku, ne recite ništa, ne radite ništa i budite ništa. (Albert Einstein)
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Srpanj/Jul.2018 u 01:45
Gledao sam ga pre 5 godina... i noćas.
Pre neki dan sam odgledao južnokorejski original iz 2003.godine.

Možda će mnogima zvučati čudno - ali mnogo više mi se sviđa USA rimejk verzija.
Ima odličnu glumačku priču, scenu, muziku... i još bolju verziju zapleta (iako su nijanse u pitanju).

Ko nije može da odgleda oba da bi ih uporedio ali preporučujem prvo USA verziju pa South Korea original.

* a možda... je u pitanju koji se prvo odgleda... i naravno ko gotivi SK filmove.

** uz sve vrline i mane ovog filma - jači utisak 2013.     
Legio VII Claudia - Pia Fidelis
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.