Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Najgori filmovi Adama Sandlera (14.06.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Najgori filmovi Adama Sandlera (14.06.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Najgori filmovi Adama Sandlera (14.06.2019.)
    Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2019 u 01:40
The Ridiculous 6 bolji film od većine filmova sa ove liste. Just Go with It, Little Nicky, Blended, Grown Ups su isto dobre komedije. Pixels je baš loš film a ostalih se i ne sećam,
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2019 u 17:56
Zaista je poceo Sendler da ''pada''. Ne mogu sad iz prve da nabrojim ali zaredjao je podosta filmova koji su bili glupi ali ne i smesni. I Iskreno da poslednja njefova 3-4 filma, mozda i 5, da nisam mogao odgledati do kraja, neko sam prekinuo. Ali bih se slozio sa ovim sto je napisao Black Raven, da se Ridicilous 6 mogao odgledati. Mislim da Adam Sandler ide iz greske u gresku i da bi zapravo trebao da se vrati zanru drama kao njegov film Reign Over Me ili da se pojavi u nekomnapetom trileru gde ce igrati nekog psihopatog ubicu ili nekog detektica. Jer osvrnimo se samo na druge komedijase, Ben Stiller je takodje imao samo Permanent Midnight sto se tice ozbiljnih filmova, na zalost i Eddie Murphy ima iza sebe jedan ozbiljan projekat Mr. Church, dok npr. setimo se samo kako je pokojnu Robin Williams /RiP/ iza sebe imao i filmove kao sto su drame Bulevar, Dobri Vil Hanting, August Rush, House of D, pa recimo sf The Final Cut, pa super dva trilera kao sto su Insomnia i One Hour Photo.. Ili ne zaboraviti Jim Carrey u trileru True Crimes (Dark Crimes). Znaci, ok ne mesati kako narod ''kaze'' ''babe i zabe'', ali opet sa druge strane treba ''uploviti i u druge zanrove. Na primer, Van Dam je tek od skora uplovio u zanrove kao sto su drama ili triler, dok su Stalone i Arni to odradili jos pre. Mislim da bi Sendleru dobro dosao neki triler.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2019 u 21:04
Adan Sandler je protraćen tj. neiskorišćen potencijal. Odličan glumac.
Nije on kriv već režija i scenario očajnih filmova, dug niz.

Za izbegavati: * hronološki poređano.
1.The Cobbler (2014)
2.Grown Ups 2 (2013)
2.Grown Ups (2010)
4.Punch-Drunk Love (2002)

Preporuka:
1.Reign Over Me (2007)
2.Click (2006)
3.Anger Management (2003)

Bonus: preporuka i za film "Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999)" u kome je Adam epizodista tj. Robert Justin (voice) (uncredited).

https://www.youtube.com/watch?v=fFn0llYqM8w

Ažurirao Danilo-Naissus - 15.Lipanj/Jun.2019 u 21:15
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2019 u 11:55
The Cobbler Sandy Wexler Ridiculous 6 - sve su to dobri filmovi,ne znam oklen ova lista ali ja se ne slazem sa njom u potpunosti.
Na vrh
nemanja-pudzianowski View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nemanja-pudzianowski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2019 u 14:59
Little Nicky je po meni dobra komedija i jos par su ok komedije za nedeljno popodne..
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.