Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Midnight in the Switchgrass (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Midnight in the Switchgrass (2021)

Midnight in the Switchgrass

Midnight in the Switchgrass (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

kriminalistički, akcija, triler

Trajanje:

99 min

Režija:

Randall Emmett

Scenarij:

Alan Horsnail

Glavne uloge:

Bruce Willis
  >  Karl
Lukas Haas
  >  Peter
Emile Hirsch
  >  Byron
Welker White
  >  Ms. Georgia Kellogg
Lydia Hull
  >  Karen
Megan Fox
  >  Rebecca
Jason Trawick
  >  Bartender
Tyler Jon Olson
  >  Fred
Sistine Rose Stallone
  >  Heather
Swen Temmel
  >  Local Police Officer Gary
Nick Koskoff
  >  Drunk Biker
Caitlin Carmichael
  >  Tracey
Jackie Cruz
  >  Suzanna
Katalina Viteri
  >  Chasity
Olive Abercrombie
  >  Bethany
Adam Huel Potter
  >  Heavy Trucker
Alec Monopoly
  >  Suspect
Sergio Rizzuto
  >  Beau

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Midnight in the Switchgrass (2021)
    Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2021 u 23:55
Prijevod je uradio maramile 👍
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2021 u 13:45
Još jedan užasan, polu-amaterski film Brus Vilisa u nizu. Morao sam jedno pet puta da prekidam gledanje istog, jer je bio toliko dosadan i naporan da sam jedva izgurao do kraja. Od prethodnog smeća po imenu Out od Death, bolji je samo u tehničkim elementima (kamera, kadrovi...). Od ostalog (dijalozi, gluma, radnja...), ne zna se šta je gore.

Bruka i sramota, na šta spadnu legende Holivuda kad stignu u određene godine. Srećom, ovde je Vilis imao sporednu ulogu, inače bi debakl bio potpun. Emil Hirš i Megan Foks u glavnim ulogama, nisu uspeli da spasu film, naprotiv, i oni su se utopili u sivilo istog.

Jadno. Dead
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2021 u 13:56
A ja pa uzeo da gledam zbog malog Hirscha i Lukas Haasa, no zaspah na pola pa da ne piskaram napamet. Ono što mi je zasmetalo, jesu scene Machine Gun Kellyja sa Foxicom...ono je zbilja nenamerno komično. Užasni su. No bilo je tu nešto zanimljivih snimaka dronom, pejzaži današnje amerikane, kuće sirotinje uz drum, mislio sam da će ambijent biti dobar. Tu je i atipična rola za Haasa, Emile Hirsch je meni uvek interesantan glumac...odgledaću ga ipak, pa šta mi bude, mada ne obećava 😔 Trileri svakako nisu moj žanr pa neću biti grub.
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2021 u 22:21
Film je ok .
Na vrh
filips88 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filips88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2021 u 09:30
Odlican triler, ali Brus Vilis i njegova uloga nula. Megan ok odglumila.
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 15:34
Dobar triler iako sam bio skeptican zbog Vilisa
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.