Midnight in the Switchgrass (2021)
Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=98865
Datum ispisa: 28.Lipanj/Jun.2026 u 04:48 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: Midnight in the Switchgrass (2021)
Objavio: titlovi.com
Tema: Midnight in the Switchgrass (2021)
Datum objave: 22.Srpanj/Jul.2021 u 23:55
|
Prijevod je uradio maramile 👍
|
Odgovori:
Objavio: bgvracar
Datum objave: 23.Srpanj/Jul.2021 u 13:45
|
Još jedan užasan, polu-amaterski film Brus Vilisa u nizu. Morao sam jedno pet puta da prekidam gledanje istog, jer je bio toliko dosadan i naporan da sam jedva izgurao do kraja. Od prethodnog smeća po imenu Out od Death, bolji je samo u tehničkim elementima (kamera, kadrovi...). Od ostalog (dijalozi, gluma, radnja...), ne zna se šta je gore.
Bruka i sramota, na šta spadnu legende Holivuda kad stignu u određene godine. Srećom, ovde je Vilis imao sporednu ulogu, inače bi debakl bio potpun. Emil Hirš i Megan Foks u glavnim ulogama, nisu uspeli da spasu film, naprotiv, i oni su se utopili u sivilo istog.
Jadno. 
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 23.Srpanj/Jul.2021 u 13:56
|
A ja pa uzeo da gledam zbog malog Hirscha i Lukas Haasa, no zaspah na pola pa da ne piskaram napamet. Ono što mi je zasmetalo, jesu scene Machine Gun Kellyja sa Foxicom...ono je zbilja nenamerno komično. Užasni su. No bilo je tu nešto zanimljivih snimaka dronom, pejzaži današnje amerikane, kuće sirotinje uz drum, mislio sam da će ambijent biti dobar. Tu je i atipična rola za Haasa, Emile Hirsch je meni uvek interesantan glumac...odgledaću ga ipak, pa šta mi bude, mada ne obećava 😔 Trileri svakako nisu moj žanr pa neću biti grub.
|
Objavio: DurmitoracŠljivo
Datum objave: 07.Kolovoz/Aug.2021 u 22:21
Objavio: filips88
Datum objave: 08.Kolovoz/Aug.2021 u 09:30
Odlican triler, ali Brus Vilis i njegova uloga nula. Megan ok odglumila.
------------- If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
|
Objavio: beogradski
Datum objave: 14.Svibanj/May.2022 u 15:34
|
Dobar triler iako sam bio skeptican zbog Vilisa
|
Objavio: bgvracar
Datum objave: 28.Studeni/Nov.2023 u 20:58
Moram reći da je moj oštar komentar postavljen u vremenu kada nisam bio upoznat sa ozbiljnošću zdravstvenog stanja Brusa Vilisa. Stoji da je film loš, ali čoveku se nema šta zameriti, uradio je koliko je mogao a neke ozbiljnije projekte nije ni mogao dobiti iz razumljivih razloga. Postavlja se samo pitanje da li mu je ovo što je snimao zadnje tri godine uopšte trebalo. Ipak je materijalno obezbeđen čovek. "It is what it is" što bi se reklo. 
|
Objavio: puppet_master
Datum objave: 01.Prosinac/Dec.2023 u 23:34
|
Kroz tu, da kažemo, grižnju savesti u nedostatku bolje reči, dakle glede osude Willisa zbog bezbrojnih mahom užasnih novijih njegovih filmova, je prošlo mnogo, mnogo ljudi posle vesti o njegovoj bolesti, afaziji, demenciji i ko zna šta mu je sve već do sada. Na sve strane je bilo svakakvih, grubih i gorih reči na njegov račun. Dakle ne moraš se pravdati, bezmalo svi su prošli kroz to.
Jasno, glumac je jedno, čovek iza svoje profesije drugo, njegove uloge i filmovi su nešto pa sasvim treće, te je uvek blesavo biti preoštar prema čoveku. Ti to nisi bio, ljudi su lajali direktno za Vilisa kao čoveka, bilo je svuda svakakvih naopakih komentara. A jasno je da je legenda i da to neće ugroziti ne znam koliki pa niz užasnih filmova. Npr Cage je (meni) još bolji glumac, snima često košmarno tupe filmove, i ljudi svejedno vređaju i omalovažavaju njega lično, zaključuju da je loš glumac, najmanje pričaju o vrlo konkretnoj lošoj ulozi. Valjda nije zaslužio dovoljno do sada da bi se poštovao. Na Willisovom primeru se tek upadljivije uoči koliko je svo to lajanje i nepotrebno obezvređivanje kao čoveka, glumca, pogrešno. No biće, nažalost, toga još, takva nam je priroda, pa još na netu, cirkus. Tek, nisi ti Vračarac ni blizu oštar bio kakvi ljudi znaju biti.
|
|