| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Midnight in the Switchgrass (2021) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Midnight in the Switchgrass (2021)Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2021 u 23:55 |
|
Prijevod je uradio maramile 👍
|
|
![]() |
|
bgvracar
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Pridružen: 28.Srpanj/Jul.2016 Status: Offline Points: 3258 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2021 u 13:45 |
|
Još jedan užasan, polu-amaterski film Brus Vilisa u nizu. Morao sam jedno pet puta da prekidam gledanje istog, jer je bio toliko dosadan i naporan da sam jedva izgurao do kraja. Od prethodnog smeća po imenu Out od Death, bolji je samo u tehničkim elementima (kamera, kadrovi...). Od ostalog (dijalozi, gluma, radnja...), ne zna se šta je gore. Bruka i sramota, na šta spadnu legende Holivuda kad stignu u određene godine. Srećom, ovde je Vilis imao sporednu ulogu, inače bi debakl bio potpun. Emil Hirš i Megan Foks u glavnim ulogama, nisu uspeli da spasu film, naprotiv, i oni su se utopili u sivilo istog. Jadno.
![]() |
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77218 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2021 u 13:56 |
|
A ja pa uzeo da gledam zbog malog Hirscha i Lukas Haasa, no zaspah na pola pa da ne piskaram napamet. Ono što mi je zasmetalo, jesu scene Machine Gun Kellyja sa Foxicom...ono je zbilja nenamerno komično. Užasni su. No bilo je tu nešto zanimljivih snimaka dronom, pejzaži današnje amerikane, kuće sirotinje uz drum, mislio sam da će ambijent biti dobar. Tu je i atipična rola za Haasa, Emile Hirsch je meni uvek interesantan glumac...odgledaću ga ipak, pa šta mi bude, mada ne obećava 😔 Trileri svakako nisu moj žanr pa neću biti grub.
|
|
![]() |
|
DurmitoracŠljivo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 26.Sijecanj/Jan.2018 Status: Offline Points: 387 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2021 u 22:21 |
|
Film je ok .
|
|
![]() |
|
filips88
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Kolovoz/Aug.2010 Lokacija: Srbija, jug Status: Offline Points: 1558 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2021 u 09:30 |
|
Odlican triler, ali Brus Vilis i njegova uloga nula. Megan ok odglumila.
|
|
|
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 15:34 |
|
Dobar triler iako sam bio skeptican zbog Vilisa
|
|
![]() |
|
bgvracar
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Pridružen: 28.Srpanj/Jul.2016 Status: Offline Points: 3258 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 28.Studeni/Nov.2023 u 20:58 |
|
Moram reći da je moj oštar komentar postavljen u vremenu kada nisam bio upoznat sa ozbiljnošću zdravstvenog stanja Brusa Vilisa. Stoji da je film loš, ali čoveku se nema šta zameriti, uradio je koliko je mogao a neke ozbiljnije projekte nije ni mogao dobiti iz razumljivih razloga. Postavlja se samo pitanje da li mu je ovo što je snimao zadnje tri godine uopšte trebalo. Ipak je materijalno obezbeđen čovek. "It is what it is" što bi se reklo.
![]() |
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77218 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2023 u 23:34 |
|
Kroz tu, da kažemo, grižnju savesti u nedostatku bolje reči, dakle glede osude Willisa zbog bezbrojnih mahom užasnih novijih njegovih filmova, je prošlo mnogo, mnogo ljudi posle vesti o njegovoj bolesti, afaziji, demenciji i ko zna šta mu je sve već do sada. Na sve strane je bilo svakakvih, grubih i gorih reči na njegov račun. Dakle ne moraš se pravdati, bezmalo svi su prošli kroz to.
Jasno, glumac je jedno, čovek iza svoje profesije drugo, njegove uloge i filmovi su nešto pa sasvim treće, te je uvek blesavo biti preoštar prema čoveku. Ti to nisi bio, ljudi su lajali direktno za Vilisa kao čoveka, bilo je svuda svakakvih naopakih komentara. A jasno je da je legenda i da to neće ugroziti ne znam koliki pa niz užasnih filmova. Npr Cage je (meni) još bolji glumac, snima često košmarno tupe filmove, i ljudi svejedno vređaju i omalovažavaju njega lično, zaključuju da je loš glumac, najmanje pričaju o vrlo konkretnoj lošoj ulozi. Valjda nije zaslužio dovoljno do sada da bi se poštovao. Na Willisovom primeru se tek upadljivije uoči koliko je svo to lajanje i nepotrebno obezvređivanje kao čoveka, glumca, pogrešno. No biće, nažalost, toga još, takva nam je priroda, pa još na netu, cirkus. Tek, nisi ti Vračarac ni blizu oštar bio kakvi ljudi znaju biti. |
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |