Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Midnight in the Switchgrass (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Midnight in the Switchgrass (2021)

Midnight in the Switchgrass

Midnight in the Switchgrass (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

kriminalistički, misterij, akcija, triler

Trajanje:

99 min

Režija:

Randall Emmett

Scenarij:

Alan Horsnail


Glavne uloge:


Bruce Willis
  >  Karl
Lukas Haas
  >  Peter
Emile Hirsch
  >  Byron
Welker White
  >  Ms. Georgia Kellogg
Lydia Hull
  >  Karen
Megan Fox
  >  Rebecca
Jason Trawick
  >  Bartender
Tyler Jon Olson
  >  Fred
Sistine Rose Stallone
  >  Heather
Swen Temmel
  >  Local Police Officer Gary
Nick Koskoff
  >  Drunk Biker
Caitlin Carmichael
  >  Tracey
Jackie Cruz
  >  Suzanna
Katalina Viteri
  >  Chasity
Olive Abercrombie
  >  Bethany
Adam Huel Potter
  >  Heavy Trucker
Alec Monopoly
  >  Suspect
Sergio Rizzuto
  >  Beau

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team
Avatar

Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009
Lokacija: internet
Status: Offline
Points: 239
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Midnight in the Switchgrass (2021)
    Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2021 u 23:55
Prijevod je uradio maramile 👍
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 28.Srpanj/Jul.2016
Status: Offline
Points: 3258
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2021 u 13:45
Još jedan užasan, polu-amaterski film Brus Vilisa u nizu. Morao sam jedno pet puta da prekidam gledanje istog, jer je bio toliko dosadan i naporan da sam jedva izgurao do kraja. Od prethodnog smeća po imenu Out od Death, bolji je samo u tehničkim elementima (kamera, kadrovi...). Od ostalog (dijalozi, gluma, radnja...), ne zna se šta je gore.

Bruka i sramota, na šta spadnu legende Holivuda kad stignu u određene godine. Srećom, ovde je Vilis imao sporednu ulogu, inače bi debakl bio potpun. Emil Hirš i Megan Foks u glavnim ulogama, nisu uspeli da spasu film, naprotiv, i oni su se utopili u sivilo istog.

Jadno. Dead
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77218
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2021 u 13:56
A ja pa uzeo da gledam zbog malog Hirscha i Lukas Haasa, no zaspah na pola pa da ne piskaram napamet. Ono što mi je zasmetalo, jesu scene Machine Gun Kellyja sa Foxicom...ono je zbilja nenamerno komično. Užasni su. No bilo je tu nešto zanimljivih snimaka dronom, pejzaži današnje amerikane, kuće sirotinje uz drum, mislio sam da će ambijent biti dobar. Tu je i atipična rola za Haasa, Emile Hirsch je meni uvek interesantan glumac...odgledaću ga ipak, pa šta mi bude, mada ne obećava 😔 Trileri svakako nisu moj žanr pa neću biti grub.
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member


Pridružen: 26.Sijecanj/Jan.2018
Status: Offline
Points: 387
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2021 u 22:21
Film je ok .
Na vrh
filips88 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Kolovoz/Aug.2010
Lokacija: Srbija, jug
Status: Offline
Points: 1558
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filips88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Kolovoz/Aug.2021 u 09:30
Odlican triler, ali Brus Vilis i njegova uloga nula. Megan ok odglumila.
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2022 u 15:34
Dobar triler iako sam bio skeptican zbog Vilisa
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 28.Srpanj/Jul.2016
Status: Offline
Points: 3258
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Studeni/Nov.2023 u 20:58
Moram reći da je moj oštar komentar postavljen u vremenu kada nisam bio upoznat sa ozbiljnošću zdravstvenog stanja Brusa Vilisa. Stoji da je film loš, ali čoveku se nema šta zameriti, uradio je koliko je mogao a neke ozbiljnije projekte nije ni mogao dobiti iz razumljivih razloga. Postavlja se samo pitanje da li mu je ovo što je snimao zadnje tri godine uopšte trebalo. Ipak je materijalno obezbeđen čovek. "It is what it is" što bi se reklo. Unhappy
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77218
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Prosinac/Dec.2023 u 23:34
Kroz tu, da kažemo, grižnju savesti u nedostatku bolje reči, dakle glede osude Willisa zbog bezbrojnih mahom užasnih novijih njegovih filmova, je prošlo mnogo, mnogo ljudi posle vesti o njegovoj bolesti, afaziji, demenciji i ko zna šta mu je sve već do sada. Na sve strane je bilo svakakvih, grubih i gorih reči na njegov račun. Dakle ne moraš se pravdati, bezmalo svi su prošli kroz to. 

Jasno, glumac je jedno, čovek iza svoje profesije drugo, njegove uloge i filmovi su nešto pa sasvim treće, te je uvek blesavo biti preoštar prema čoveku. Ti to nisi bio, ljudi su lajali direktno za Vilisa kao čoveka, bilo je svuda svakakvih naopakih komentara. A jasno je da je legenda i da to neće ugroziti ne znam koliki pa niz užasnih filmova. Npr Cage je (meni) još bolji glumac, snima često košmarno tupe filmove, i ljudi svejedno vređaju i omalovažavaju njega lično, zaključuju da je loš glumac, najmanje pričaju o vrlo konkretnoj lošoj ulozi. Valjda nije zaslužio dovoljno do sada da bi se poštovao. Na Willisovom primeru se tek upadljivije uoči koliko je svo to lajanje i nepotrebno obezvređivanje kao čoveka, glumca, pogrešno. No biće, nažalost, toga još, takva nam je priroda, pa još na netu, cirkus.
Tek, nisi ti Vračarac ni blizu oštar bio kakvi ljudi znaju biti. 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,174 sekundi.