Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Maze Runner: The Death Cure (2018)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Maze Runner: The Death Cure (2018)

Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure (2018)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Labirint: Lijek smrti

Godina:

2018

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika, triler

Režija:

Wes Ball

Scenarij:

T.S. Nowlin
, James Dashner

Glavne uloge:

Barry Pepper
  >  Vince
Giancarlo Esposito
  >  Jorge
Patricia Clarkson
  >  Ava Paige
Jake Curran
  >  WCKD Lieutenant
Walton Goggins
  >  Lawrence
Dylan Smith
  >  Jasper
Thomas Brodie-Sangster
  >  Newt
Paul Lazenby
  >  Guard
Kaya Scodelario
  >  Teresa
Nathalie Emmanuel
  >  Harriet
Katherine McNamara
  >  Sonya
Dylan O'Brien
  >  Thomas
Ki Hong Lee
  >  Minho
Rosa Salazar
  >  Brenda
Jacob Lofland
  >  Aris

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Maze Runner: The Death Cure (2018)
    Objavljeno: 12.Veljaca/Feb.2018 u 15:56
Prijevod je najavio Soldinjo ⚡
Na vrh
marko-jokic View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko-jokic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Veljaca/Feb.2018 u 22:34
a kad ce biti taj najavljeni prevod ?
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2018 u 17:34
Očekivano veliko finale. Teen movie. For Funs only.    

* Bez lične ocene. Prvi deo najbolji, drugi prosek, treći najslabiji.
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2018 u 17:55
Ne volim s uvredljivim komentarima dizat tlak simpatizerima no ovaj nastavak je stvarno... Nakon prvoga dijela sve je besmislenije. Gotovo je kao npr. Walking DeadLOLMrtvoLOL
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2018 u 15:12
Mislim da su se već u drugom delu filma već pogubili, a u trećem još više.
Ali za prosečnog tinejdžera sa teen zahtevima i kraćim filmofilmskim iskustvom - ovo je odlična stvar.    

Nekada se klinci obožavali Supermena, 007, Indijanu Džons,... Danas, kao mladima ili odraslima su im prohtevi veći i složeniji.   

Ono jeste da je serijal rađen po istoimenom romanu, ali vidi se da su se i glumci žešće smorili i rutinski odradili ovaj deo.   

* post apokaliptika, dobri vs. loši momci, kolateralne epizodne žrtve, loši momci neprecizni,... ništa novo.    

Ažurirao Danilo-Naissus - 02.Travanj/Apr.2018 u 15:18
Na vrh
stipica-kljuce View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj stipica-kljuce Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Travanj/Apr.2018 u 00:37
Kompilacija već viđenog. To sam shvatio nakon prvih 5 minuta čiste akcije kojom počinje film. Fast forwardirao sam dalje film jer me čak ni za liikove nije bilo briga iako sam gledao prva dva filma i pozaboravljao sam ih sve. Kad se pojavio Thomas, sjetio sam se njegovog bezizražajnog lica i činjeniice da je on glavni protagonist. Ah bar nešto. I tako zahvaljujući preskakanju već viđenog i, što nerado govorim zaista zamoro dosadnih scena uspio sam shvatiti poantu filma s kojom se uopće ne slažem jer je pretenciozna moralno-etička bezvezarija za dječji uzrast. Time je Maze trilogija odrađena. Nisam očekivao od filma puno, ali dobio sam manje od toga.
Na vrh
Black Raven View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2018 u 14:49
NIsam ni očekivao dobar film, ove nastavke prave samo da bi uzeli još malo para i to je to. Prvi deo ove Maze Runner triologije je bio odličan film, drugi deo vrlo dobar a ovaj treći deo serijala je jedva dobar film. Ako još uvek niste pogledali ni jedan deo ovog serijala onda pogledajte samo prvi deo i tu stanite, ne gubite vreme na ostala dva nastavka.
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2018 u 22:51
Prvi dio trilogije dobar, drugi lošiji, a treći za zaborav!
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Translator
Translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2018 u 10:04
hm, čini se gore od "Igara gladi".
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2018 u 12:21
Dosadan,dosadniji od adm1ra.
Nije siromah onaj koji ima,vec onaj koji nema.
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2018 u 18:17
Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy napisao:

Dosadan,dosadniji od adm1ra.

Pročitaj mi misli. E, pa to.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.