Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Maleficent (2014)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Maleficent (2014)

Maleficent

Maleficent (2014)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Gospodarica zla

Godina:

2014

Žanr:

obiteljski, akcija, ljubavni, fantazija, avantura

Trajanje:

97 min

Režija:

Robert Stromberg

Scenarij:

Milt Banta
, Winston Hibler
, Bill Peet
, Erdman Penner
, Charles Perrault
, Joe Rinaldi
, Ted Sears
, Linda Woolverton
, Ralph Wright

Glavne uloge:

Angelina Jolie
  >  Maleficent
Imelda Staunton
  >  Knotgrass
Kenneth Cranham
  >  King Henry
Sarah Flind
  >  Princess Leila's Handmaiden
Lesley Manville
  >  Flittle
Sam Riley
  >  Diaval
Juno Temple
  >  Thistletwit
Elle Fanning
  >  Aurora
Sharlto Copley
  >  Stefan
Ella Purnell
  >  Teen Maleficent
Hannah New
  >  Princess Leila
Brenton Thwaites
  >  Prince Phillip
Michael Higgins
  >  Young Stefan
Jackson Bews
  >  Teen Stefan
Isobelle Molloy
  >  Young Maleficent

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Maleficent (2014)
    Objavljeno: 13.Studeni/Nov.2013 u 23:42

Maleficent (2014)

Žanr:
akcija, avantura, drama

Režija: Robert Stromberg

Uloge: Angelina Jolie, Juno Temple, Elle Fanning, Sharlto Copley, Brenton Thwaites, Peter Capaldi, Ella Purnell

Jezik: engleski

Premijera: 30. maj 2014. godine

Radnja:
Predivna mlada žena čiste duše sa očaravajućim crnim krilima, Grdana je živela idiličnim životom dok je odrastala u mirnom šumskom kraljevstvu, sve do jednog dana kad je osvajačka ljudska vojska zapretila harmoniji ove zemlje. Grdana će postati najsuroviji zaštitnik kraljevstva, ali će doživeti surovu izdaju, delo zbog koga će njeno čisto srce da se pretvori u kamen. Rešena da se osveti, Grdana će povesti bitku epskih razmera protiv kralja ljudi, a kao rezultat toga, baciće kletvu na njegovu tek rođenu ćerku Auroru. Dok dete bude odrastalo, Grdana će shvatiti da Aurora ima ključ za mir u kraljevstvu, kao i za istinsku Grdaninu sreću.

Izvor: http://www.mondo.rs

IMDB

Ažurirao CSInvestigator - 13.Studeni/Nov.2013 u 23:43
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Studeni/Nov.2013 u 00:12
Može, može, nešto na fazon Once upon a time... Bajkovitost time LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2014 u 18:38

taman ga ogledah u kinu, stvarno je fino ispo filmic, efekti su odlicni.. i sve...samo... ne volim je i tockaLOL

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2014 u 21:17
Planirala sam voditi klinke za vikend. Je li za decu?
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
let4mi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj let4mi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2014 u 22:20
bash za decu... manju i vecu :)
Na vrh
cersei View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2014 u 23:13
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj piše:

Planirala sam voditi klinke za vikend. Je li za decu?

definitivno jeste :) vidis da je meni ok, onda znas da jesteLOLLOL
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2014 u 23:26
E super. U subotu imamo nastup na Zmajevim dečijim igrama, a posle toga- bioskop Approve
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Nela81 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nela81 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2014 u 11:35
Postavljen prevod
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Rujan/Sep.2014 u 01:38
Zahvaljujem na prevodu, a film je zaista dobar. Thumbs Up
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Rujan/Sep.2014 u 11:03
Ja sam zaboravila da kažem da smo gledali, sad već dva puta, i da sam oduševljena filmom. Baš, baš mi se sviđa. Prava Diznijeva bajka.

Na vrh
Rendgen Tehnicar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rendgen Tehnicar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Rujan/Sep.2014 u 15:54
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj piše:

Ja sam zaboravila da kažem da smo gledali, sad već dva puta, i da sam oduševljena filmom. Baš, baš mi se sviđa. Prava Diznijeva bajka.

+1
Šta je najlepše na svetu? SLOBODA
Šta je najjače na svetu? LJUBAV
Šta je naoštrije na svetu? ISTINA
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2014 u 07:58
I moram reći, mada mi srcu nije bliska, čoveče što je Anđa lepa! Shocked LOL Godilo bi joj nekoliko kilograma, ali svejedno... Mnogo je, bre, ubava. Smile

Na vrh
Avioradar View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Avioradar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2014 u 11:53
Ovaj film je bajka novog vremena. Pogledao sam u jednom dahu. Iako inače nisam lik od bajki, ali napravljeno je odlično. 
Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2014 u 19:02
Film mislim da bi najbolje prošao kod polaznika prve godine psihijatrije ili tako nečega, pošto profili likova i radnja prosto dušu dali za analizu...

Inače nakon izlaska iz bioskopa, deca su bila izbezumljena, nije im bio jasan lezbo ending pa sam video nekoličinu roditelja kako stoje i objašnjavaju ''šta ono bi''.

I know who I am. And after all these years, there's a victory in that.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2014 u 21:10
Kao i inače i ovde važi ono: "Sve je u oku posmatrača".

Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2014 u 21:54
Postoje stručni medicinski termini za onakvu paternu ponašanja kod aktera u filmu pa nek gleda ko kako hoće.

Na vrh
Avioradar View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Avioradar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2014 u 22:30
Postoje za sve aktere u većini filmova, zato mi nije jasno šta želiš reći?
Ako može objašnjenje.

Ažurirao Avioradar - 16.Rujan/Sep.2014 u 22:31
Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2014 u 23:28
U bioskopu smo sedeli četvoro iz društva, ostatak bioskopa su bili roditelji koji su doveli decu.

Kada je meni kao detetu nešto bilo zanimljivo, buljio bih u to sa zinutim ustima, ne bih disao.
Karakondžule su zli momci, obrijane i glatke face kao dupe su dobri momci.

U ovom slučaju, deca nisu znala koga treba da se plaše a za koga da navijaju, a pazi... bajka.
Kada priđe Anđa da zažvalavi jedan vlažan... MUK!

Priča kao priča, može da se ispriča na 1000 načina ali ono je blagi retardizam.

- Niko živi u kraljevstvu ne komunicira sa ''Grdanom'' osim 1 momka.

- Njih dvoje se zaljubljuju jedno u drugo, po ceo dan provode zajedno, sekli bi muda jedno za drugo.

- Kralj iz pitaj boga kog razloga rešio da ode i da potrsi njenu regiju, iako apsolutno nije dirala ljude. Popiju štiklu, odmah postane željan osvete iako se ne zna razlog ni zašto se tamo uopšte i zatrčao.

- E onda kreće medicina. Momak čim čuo da može kralj da postane ako rokne Grdanu, tj. onu sa kojom se vaćario ceo život, onako na prvu bez problema hteo da je zabode, pa aj manje strašno ako joj otfikari krila.

- Grdana koja do tad pipnula nikog nije pobesni, pa oće da zatre kraljevstvo ljudi.

- Mladića boli patka, našo ekspresno drugu ženu i krenuo da koti decu.

- Ova ljuta baca kletvu.

- Ovaj ljut ne pipaj mi ženu i decu.

- Ova iz pitaj boga kog razloga dovodi kraljevu ćerku kod nje.

- Na kraju i reši da mu čuva decu.

- Ovaj još besniji, sad hoće 100% da je ubije iako mu ova čuva decu.

- Na kraju je ''true love kiss'' žena sa ženom?????

Mislim... psihološki totalno ubitačan film u pojam, tok ponašanja nema blage veze sa mozgom. Od normalne osobe se postaje besan, od besnog lud, od ludog dobar, pa opet lud, pa opet dobar... smeće. Anđina koščata faca kao pojava je OK, ostalo ništa, presipanje bez objašnjenja.

Na vrh
Avioradar View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Avioradar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Rujan/Sep.2014 u 23:50
Dakle...
tako se može rezimirati bilo koji film. Od najvećih remek djela kinematografija do najgoreg smeća
Moje mišljenje je da si ti ovaj film osudio kad si kupio kartu za njega.
Neću komentirati tvoj rezime (to je tvoje mišljenje a tuđa mišljenja poštujem), samo mi nije jasno kako si našao "gej" stranu u njemu i kako možeš reći da je "true love kiss" onaj žene sa ženom, kad je ona majčinski poljubila DIJETE i to u vrh ČELA, kao što je svakog od nas ljubila naša majka ( što je i poruka filma da je majčinska ljubav jedina prava ljubav, iako joj nije majka ali je toliko zavolila), pa nismo ni incestoidni a, bar što se moje sestre tiče nije gay. 
Film odstupa (napokon) od svima nam poznatih bajki, mada ima elemente istih i to je što je dobro odrađeno. Anđa je odlično odradila ovaj film kao i mala. Opet ponavljam nisam ljubitelj bajki ali sam ugodno iznenađen.

Ažurirao Avioradar - 16.Rujan/Sep.2014 u 23:53
Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Rujan/Sep.2014 u 00:59
Da nisam hteo da gledam, ne bih ni kupio kartu, kao što nikad neću pogledati Godzilu, Transformerse i ostale debiloze tog kalibra.
To dete u filmu IMA SVOJU MAJKU a svoje dete neće više da voli TUĐA, nego ROĐENA MAJKA, tako da malo rezimiraj teoriju jer apsolutno nema smisla obzirom da su protnuli tezu true love kissa, ljubila je ona u čelo, usta, ili dupe, svejedno je. Koja je to poruka da neko prokle dete da crkne, pa po nekoj teoriji koja ruši sve u univerzumu, ta ista osoba odjednom voli to dete više od njegove rođene majke? Ajde bre...

Svaki film se i rezimira, jer onda znaš šta si gledao i znaš da li bi ga preporučio ili ne, kao što ja ovaj sigurno ne bih preporučio klincima.

Ažurirao Kampfar - 17.Rujan/Sep.2014 u 01:01

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.