Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Loš kontrast web stranice
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Loš kontrast web stranice

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Zzeky View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Zzeky Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Loš kontrast web stranice
    Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2022 u 20:57
Što ste to napravili sa stranicom? Kontrast teksta je očajan... jedva se nešto (uz velike muke) može pročitati. Vratite prijašnje postavke stranice!!
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2022 u 23:36
Ne sjećam se kad se to mijenjalo.
Na vrh
KarolinaV View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj KarolinaV Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2022 u 02:54
Pretpostavljam da pokretač teme koristi firefox jer imam isti problem zadnja 3 mjeseca, nije mi pomoglo ni vraćanje browsera na tvorničke postavke, stranica izgleda kao da je netko ugasio svjetlo, ovako kao na screenshotu kolege kontranapada sa susjedne teme.

Ima netko ideju što još napraviti?
Na vrh
LjubicaSP View Drop Down
Moderator
Moderator
upir translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LjubicaSP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2022 u 10:58
I ja sam na Firefoxu, ali mi je sve normalno.
Možda bi pomoglo da se javi više ljudi, pa da imamo više podataka.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2022 u 14:47
Ja sam isto na Firefoxu i sve izgleda potpuno normalno.
Mislim... Korektnije je reći uobičajeno. Jer ako je ovo normalno... Evil Smile

Nekoliko je mogućnosti.
1. Browser kaki na PCju - koristiti neki drugi (probati Edge npr.).
2. PC potječe iz vremena majke Terezije - u opcijama browsera isključiti hardversku akceleraciju.
3. Grafička zaebava (ako nije prdnula) - instalirati zadnje drivere od grafe.
4. Addonovi u browseru seruckaju - maknuti ih sve pa dodavati jedan po jedan dok se ne utvrdi koji luduje.

Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2022 u 15:29
Sve mi radi normalno, ali to ne znači da ne bih promijenio 90% stvari da mogu.
Na vrh
kontranapad View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kontranapad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2022 u 15:59
Prošli put kad se ovo desilo bilo nas je prilično koji smo prijavljivali probleme samo što je tad bio neki globalni problem sa serverima. Ali evo ista stvar se nekome ponavlja. Baš čudna situacija. Onomad sam regularno pristupao stranici sa drugim internet pregledačima, samo lisica nije radila. Inače, kod mene sad sve radi.
kontranapad
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Sujo Veličanstveni

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2022 u 16:45
I meni na Žar-lisici isto sve radi kako treba tj. na sajtu sve radi kako treba preko tog pretraživača.
Sam Firefox je toliko počeo čudno da se ponaša da po prvi put razmatram prelazak na neki drugi pretraživač, ali titlovi.com sve kao što je i bilo. Možda pojedinima neki add-on nije kompatibilan sa sajtom.
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2022 u 19:01
Ovo vrlo lako može biti problem koga sam svojevremeno reklamirao i probao da rešim sa FF administratorima. Postoji određen problem (na određenim računarima, odnosno postavkama računara) sa čitanjem fontova i to nikada do kraja nije razrešeno, iako je u dobroj meri poboljšano.

Elem, ljubitelji FF (poput mene) neka probaju sledeće:

(1) In a new tab, type or paste    about:config    in the address bar and press Enter/Return. Click the button accepting the risk.
(2) In the search box in the page, type or paste    gfx.e10s.font-list.shared    and pause while the list is filtered.
(3) Double-click the preference to switch the value from true to false.

Nakon toga treba ugasiti, odnosno restartovati FF i proveriti da li je išta promenjeno i vraćeno na staro. Ova korekcija u suštini ne poremeti ništa, a može da pomogne kod ovakvih situacija. Ja sam je odradio i više ne vraćam na staro, a da sam se vratio sasvim je moguće da bih i ja sada bio na listi onih koji se žale na kontrast

Probajte, brzo se odradi sa true na false, a i vrati obrnuto ako treba. Nadam se da će pomoći, a ako ne, valjda će neko pronaći uzrok. Meni je u ovom momentu kontrast stranice skroz OK na FF...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.