Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Logan Lucky (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Logan Lucky (2017)

Logan Lucky

Logan Lucky (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Srecni Logani

Godina:

2017

Žanr:

komedija

Trajanje:

119 min

Režija:

Steven Soderbergh

Scenarij:

Rebecca Blunt

Glavne uloge:

Katie Holmes
  >  Bobbie Jo Logan Chapman
Daniel Craig
  >  Joe Bang
David Denman
  >  Moody
Seth MacFarlane
  >  Max Chilblain
Channing Tatum
  >  Jimmy Logan
Riley Keough
  >  Mellie Logan
Brian Gleeson
  >  Sam Bang
Adam Driver
  >  Clyde Logan

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Logan Lucky (2017)
    Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2017 u 14:36
Prijevod je najavio MovieFrik ⚡️
Na vrh
rocknrollabgd View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rocknrollabgd Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2017 u 20:15
Kad ce prevod? :)
Na vrh
MovieFrik View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MovieFrik Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2017 u 02:18
Di gori?LOL

Evo, postavljeno je.
Ja to u kasne sate.Wink
You know nuffin Jon Snow!
Na vrh
dejan-tancic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dejan-tancic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Studeni/Nov.2017 u 20:47
veoma zahvalni na prevodu, svaka cast
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Studeni/Nov.2017 u 01:08
Režiser Steven Soderbergh je opet korektno odradio svoj deo posla ali gluma glavnih glumaca me nije baš impresionirala. Ovaj film svakako vredi pogledati ,film je dobar i zanimljiv ali jedino je Daniel Craig kvalitetno odradio svoju ulogu.
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2017 u 22:54
Otkačen film. Svi likovi u filmu su glupi, pa se i vi u jednom trenutku osetite glupo jer gledate ovaj film. Ali opet, toliko je glup da se mora pogledati. 7/10.
Na vrh
VladBetMi71 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VladBetMi71 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2017 u 20:45
Dobar film.Hvala na prevodu
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Studeni/Nov.2017 u 22:12
Mene film i nije nešto oduševio, s obzirom na ocjene na imdb-u očekivao sam više. 6/10
Na vrh
Mlata View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mlata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Prosinac/Dec.2017 u 21:33
jedva sam ga odgledao do kraja ... nadao sam se mnogo boljem i kod mene mu je ocena 6 sasvim dovoljna
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Studeni/Nov.2018 u 16:50
Neko ko nje filmofil i neko ko zna samo takozvane poznate glumce i neko ko samo odgleda takođe popularne i poznate filmove, je odmah pojurio da odgleda ovaj film. Ali i neko ko je filmofil, kao mi na ovom forumu, smo očekivali nešto kad smo videli da je režija Soderberg, a u glavnim ulogama Čening Tejtum, Danijel Krejg i Adam Drajver, ali... Ovo je još jedno u nizu razočarenja kad je u pitanju Soderberg. I dalje ostajem pri tome da su mu Lajmi i Trafik jedini dobri filmovi. Ok, možda još poneki je moao da se odgleda ali... Film je počeo u jednom obećavajućem smeru, ali kao da je izbačen upravo sa staze. Zaista je moglo da bude barem gledljivo. Čening Tejtum kao jedan od dvojice braće koji nema novac i njegov brat Adam Drajver, koji je zaista dobar glumac, kao barmen, koji planiraju pljačku a prati ih loša sreća. Ali kasnije film gubi na kvalitetu. Danijel Krejg je ok glumac i ima dobre filmove, ali ova rola mu nije legla uopšte. Toliko preglumljeno i izveštačeno da nemam komentar. Onda pobacani neki nebitni momenti i pred kraj ubačena Hilari Svok koja takođe i nije nešto ušla u rolu a sjajna je glumica. Još jedna zbrka u režiji Stivena Soderberga.
Na vrh
Freak37 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2019 u 15:35
Sasvim dobar film !
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.