Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Legion (2010)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Legion (2010)

Legion

Legion (2010)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Legija

Godina:

2010

Žanr:

akcija, fantazija, horor

Trajanje:

100 min

Režija:

Scott Stewart

Scenarij:

Peter Schink
, Scott Stewart

Glavne uloge:

Dennis Quaid
  >  Bob Hanson
Charles S. Dutton
  >  Percy Walker
Kate Walsh
  >  Sandra Anderson
Yancey Arias
  >  Estevez
Paul Bettany
  >  Michael
Lucas Black
  >  Jeep Hanson
Kevin Durand
  >  Gabriel
Doug Jones
  >  Ice Cream Man
Jeanette Miller
  >  Gladys Foster
Josh Stamberg
  >  Burton
Jon Tenney
  >  Howard Anderson
Tyrese Gibson
  >  Kyle Williams
Willa Holland
  >  Audrey Anderson
Adrianne Palicki
  >  Charlie
Cameron Harlow
  >  Minivan Boy

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
luka0037 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Zakeralo

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj luka0037 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Legion (2010)
    Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2009 u 17:52

http://www.imdb.com/title/tt1038686/

Dennis Quaid ... Bob Hanson
Paul Bettany ... Michael
Doug Jones ... Ice Cream Man
Kevin Durand ... Gabriel
Kate Walsh ... Sandra Anderson
Adrianne Palicki ... Charlie
Tyrese Gibson ... Kyle Williams
Lucas Black ... Jeep Hanson
Willa Holland ... Audrey Anderson

Vojska Božjeg gneva

Šta će se desiti kada Bog izgubi veru u ljude i odluči da više nisu vredni postojanja? Kada pošalje vojsku anđela da zbrišu ljudski rod, jedina nada su arhanđel Mihailo i nekoliko očajnika...

„Vojska palih anđela" ("Legion") Skota Stjuarta je mešavina horora, „akcije" i trilera, koja govori o apokalipsi.

Priča počinje kada Bog odluči da ljudski rod više nije dostojan postojanja i zato želi da ga izbriše sa lica Zemlje.

Da bi krenuo ispočetka, Bog šalje vojsku anđela, koji treba da „istrebe" ljude.

Jedino Hrist, u svom drugom dolasku, može da spasi ljude.

Problem je što „spasilac" još uvek nije rođen, a njegova majka (Edrijen Palicki) je konobarica u drumskom restoranu, u pustinjskim zabitima Novog Meksika.

Kako bi sačuvao „spasioca ljudi" (odnosno Hrista), a time i ljudski rod od Božijeg gneva, arhanđel Mihailo (Pol Betani) „pada" na Zemlju.

Srećna okolnost za arhanđela Mihaila (a i ljude) je što se u pomenutom restoranu nalaze i pojedinci, koji su spremni da pomognu u očajničkoj borbi za opstanak.

Njih glume Denis Kvejd, Čarls Daton („Tuđin 3", „Tajni prozor", "Get on the Bus"), Tajris Gibson (glumac, muzičar, maneken i vi džej), a tu su i Kejt Volš (iz serije „Uvod u anatomiju") i Vila Holand (čiji je očuh režiser Brajan De Palma).

Premijera filma u SAD biće 22. januara naredne godine.

rts

Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
štap i šargarepa

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Studeni/Nov.2009 u 21:09

Zdravo luka,

bez obzira što su najverovatnije sve priče o ovome već ispričane i da je sada samo u pitanju koliko produkcija ima para za spec.efekte,ja jednostavno volim te filmove. I danas posle puno filmova koje sam odgledao mislim da je najbolji "The Omen".Biće mi drago da uradim prevod za taj film,toliko od mene.

Pozz Mahoni

Na vrh
Nela81 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nela81 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2010 u 17:00
Evo jedan prosireni trailer

...jedvam cekam film :)
Na vrh
ashca$h View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ashca$h Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Sijecanj/Jan.2010 u 04:50
Jedva cekam da odgledam ovaj film.Jednostavno obozavam ovu temetiku.
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Sijecanj/Jan.2010 u 12:06
Legion-jedan od vrhovnih demona!a film je o andjelima manje vise....jedva cekam da izadje i da odgledam ovaj film :D
Na vrh
HeadBurn3r. View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HeadBurn3r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2010 u 16:11
Je l' istina da je na R5 Line - XviD-MENTiON užasan audio?
Kakav je onda IMAGiNEOV rip? Koji je bolji?

Ažurirao HeadBurn3r. - 20.Veljaca/Feb.2010 u 16:13
Na vrh
Sentinel View Drop Down
Master translator
Master translator

Walking Time-Bomb

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sentinel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2010 u 16:15
mention ima audio sa TS
TS je sjeckan nekih minutu - dvije pred kraj i tu je ubacen ruski audio (preveo sam i taj dio)
IMAGiNE navodno ima cijeli ENG audio (iako je i on sa TS)
Svi titlovi koje trebate a ne mozete ih NIGDJE naci, ili ste skinuli film prije TRI dana i jos nema titlova, nalaze se OVDJE
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HeadBurn3r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2010 u 16:37
Znaci stavljam Imaginov, pretpostavljao sam da je bolji.

Ipak sam stavio ovaj XviD-Rx, Full English je i bolji mu je bitrate.

Ažurirao HeadBurn3r. - 20.Veljaca/Feb.2010 u 16:41
Na vrh
VITEZ014 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VITEZ014 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2010 u 13:33
Nadam se da je dobar Legion jer dosta je bilo filmova na tu tematiku i uglavnom su bili losi. Zadnji je bio Omen koji je valjao, a posto volim tu tematiku nadam se da valja. jedva cekam da izadje dvdrip. Mada ima na torentu, ali samo dvx, odnosno bioskop
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2010 u 21:20
Danas sam ga odlgedala u onoj seckanoj verziji sa 2 min ruskog audija LOL ali nije bio problem.

Film mi je skroz dobar. Baš po mom ukusu.
Opet, izbacila bih ono horor, jer nema(po meni) ni mrve horora, samo malo napetosti u pojedinim delovima i to super isčekivanja (treštali su zvučnici u sobi, srećom deca bila kod babeLOL).
Ja nisam čitala Lukin opis radnje i drago mi je zbog toga, jer je bilo prijatno iznenađenje da je Bog odlučio da nam dođe glave LOL a ne demoni koje je đavo posalo.
Malo me opet nerviralo to sa bebom (jbg stalno neka beba spasioc svetaLOL) ali gledajući "širu" sliku, odnosno kad skontate da on nije mali Isus već nešto sasvim drugo, onda nije iritantno. Ja koliko sam shvatila nije ta beba novi Isus, već nada i povratak vere i očuvanje onog što vredi u nama, a ona je samo simbolWink
Kao ljubitelj filmova sa duhovima, anđelima, demonima i sličnim (ali ne hororaWink) i ovaj mi je skroz legao. Dovoljno napetosti, dovoljno humora u pojedinim momentima (ili ja imam morbidan smisao za humorLOL), dovoljno i patetike (možda će se nekome činiti da je u par momenata možda bilo malo više od potrebnog razvlačenja/patetike, ali u gledajući poentu cele borbe, bila je potrebna svaka sekundaWinks obzirom zašto je Mihajlo prešao na našu stranu bilo je potrebno upravo i prikazati da li je taj njegov prelazak imao smisla, tj da li mi ljudi imamo još uvek u sebi to nešto zbog čega bi trebalo da opstanemo ili ne) i dovoljno borbeWink

Kraj manje više tipičan za ovakve filmove, ali to mu nije umanjilo na kvalitetu, po meni (najjače mi je kad kamera ide sa njih prema gepeku a tamo nema pelena i flašica več arsenal za omanju vojsku LOLLOLLOL idilična slika koja daje puno ade za bolje sutra LOLLOLLOL)

Naravno, po milioniti put moram da pohvalim Sentija- Dušo, odliiičan prevod ClapClapClap

Ažurirao bojanadj - 21.Veljaca/Feb.2010 u 21:21
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
luka0037 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Zakeralo

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj luka0037 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2010 u 21:40
sad kad si ga nahvalila moracu i ja da ga odgledam 

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2010 u 22:17
A šta, ja sad dođem kao neki valjan kritičar LOL
Ja jednostavno volim ovu tematiku Wink
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
JDs Revenge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Čovek sa "Raskršća"

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JDs Revenge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Veljaca/Feb.2010 u 19:17

odgledah upravo,

horor mi jeste primarni zanr ali ovo je jedan od najgorih i najbezveznijih iz ove kategorije,podzanra.

sve je lose,cak i efekti.

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Veljaca/Feb.2010 u 19:35
Aman ljudi, o kakvom vi hororu pričate. Ovo nema veze sa hororom. Ovo je neka verzija akcije sa malo trilera ništa više. O hororu ove nema govora Wink

Na vrh
MisterSZ View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MisterSZ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Veljaca/Feb.2010 u 19:37
Uzasno los film
Na vrh
JDs Revenge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Čovek sa "Raskršća"

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JDs Revenge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Veljaca/Feb.2010 u 19:54
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj piše:

Aman ljudi, o kakvom vi hororu pričate. Ovo nema veze sa hororom. Ovo je neka verzija akcije sa malo trilera ništa više. O hororu ove nema govora Wink

e Bojo,to je pokusaj danasnjih horora LOL

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Veljaca/Feb.2010 u 20:33
Pa, momci žao mi je ako ste se razočarali, ja ga nisam gledala kao horor i meni je film dobar Wink

Na vrh
ivicaD View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivicaD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2010 u 13:05
Smile malku preterale vo filmov so angelite sto se vo crno obleceni
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HeadBurn3r. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2010 u 23:12
Ni ja ga nisam gledao kao horor, i svideo mi se. Super mi je ova tematika sa anđelima.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.