Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kingdom (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Kingdom (2019)

Kingdom

Kingdom (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2019

Žanr:

drama, akcija, triler, horor

Trajanje:

45 min

Glavne uloge:

Hye-Jun Kim
  >  Queen Consort Cho
Jong-soo Kim
  >  Kim Soon
Seon-kyu Jin
  >  Deok Sung
Suk-Tae Joo
  >  Lee Do Jin
Seung-ryong Ryu
  >  Cho
Byeong-eun Park
  >  Min Chi Rok
Seok-won Jeong
  >  Cho Beom Il
Doona Bae
  >  Seobi
Joon-ho Huh
  >  An Hyun
Sang-ho Kim
  >  Muyeong
Kim Sungkyu
  >  Young-shin
Kim Sungkyu
  >  Young Shin
Greg Chun
  >  Chang (voice)
Doona Bae
  >  Seo Bi
Tae-hoon Kim
  >  Lee Kang Yoon

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kingdom (2019)
    Objavljeno: 26.Sijecanj/Jan.2019 u 23:52
Seriju prevodi memich 👍
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Sijecanj/Jan.2019 u 21:22
Dakle ,odgledao prve dve epizode ove kostimirane zombie Netflix serije. Mogu reći da je ovo prava stvar. Ni izbliza glupačina kakve su većinom zombie tričarije. Netflix je uložio lijepe pare u ovu povijesnu Južnokorejsku seriju. Uglavnom ocjena od 8.6 na imbd-u ipak nije napuhana. Izvrsna serija za sada. Jedino što je neobično je da prvih 6 išlo siječanj ( od jednom ), a drugi 6 veljača. Čudna strategija, valjda žele usmenu predaju.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2019 u 17:35
Odlična serija, jedva čekam drugu sezonu!
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2019 u 22:42
Solidna sezona. Dobra podloga, zaplet, zavjere... Dobri zombiji, ne kao prokleti "walkersi" iz TWD. U iducoj ocekujem vise akcije, manje teksta :D
Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Veljaca/Feb.2019 u 09:45
Za mene je serija fascinantno spojila povijesnu potku 19st. korejska dinastija i zapleti tradicionalni za tu vrstu filmova/serija sa zapadnjačkim supernatural elementom- zombijima. U stvari mislim da je to neočekivani hit, pa budem napisao osvrt u nedelju 3.2 2019....
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2019 u 17:57
Slažem se sa svime što je robin napisao, odlična serija!
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Veljaca/Feb.2019 u 19:23
Korejanci - velemajstori da ekranizuju odličan scenario, da smeste radnju u istorijski kontekst a potom sve to lepo uvežu dramskim elementom i ponekad, dozom kvalitetnog humora. Inače, seriju još nisam gledao.
Na vrh
mic_mla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mic_mla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2019 u 13:53
6 epizoda, jednu za drugom...ko ce sad da ceka drugu sezonu :(
Na vrh
nikola-jokic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nikola-jokic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2019 u 21:22
lepo si sve napisao pozz
Na vrh
sashamtl View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sashamtl Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 23:25
Nisam bas neki veliki ljubitelj filmova sa zombijima ali ova juznokorejska serija je prevazisla sva ocekivanja, svih 6 epizoda prve sezone sam odgledao u jednom dahu i jedva cekam kad ce nova sezona. ;) Zahvaljujem se "robin12345" na odlicnoj recenziji
Na vrh
salemanija View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj salemanija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Veljaca/Feb.2019 u 23:46
Odlicna, pravo osvezenje. Sjajni kostimi, scenografija, opaki zombiji, dobar "pacing"... gluma je malo overacting ali nista neobicno za azijske filmove.
I hvala ti robine jer da nisam procitao tvoju recenziju, ne bih ni znao da ovo postoji. Svaka cast!
Nastavi sa pronalazenjem bisera... :)
Na vrh
Peki&Maki.Co View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Peki&Maki.Co Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2019 u 17:55
Super serija i nadam se da će uskoro i druga sezona..Sve epizode sam pogledao u jednom dahu.....i recenzja totalno tačna...hvala :)
Na vrh
slobodan-mitrovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj slobodan-mitrovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2019 u 20:15
jel moze neki link gde da se skinu sve epizode (ako ima i prevoda bilo bi super). Ja sam nasao samo prve 2 epizode
Na vrh
manganoid View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj manganoid Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2019 u 21:12
Opet neki zombiji O_o Recenzija je dobra ali i dalje ne shvatam čemu tolika opsesija zombijima u čitavom svetu.
Manga manga manga manga SFFffffffff
Na vrh
Marius72 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Marius72 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2019 u 19:16
Pokušao. 
Pogledao prve dvije epizode maloprije al ne ide dalje.
Ja ne znam jel ljudi na dalekom istoku zaista tako razgovaraju ili su dijalozi u scenariju pisani od strane nekog debila?
Ponekad su gluma i ekspresije likova u rangu nijemih filmova s početka prošlog stoljeća.
Pokušao al ne ide dalje.
3/10 samo zbog malo solidnije produkcije.
Na vrh
grka96 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj grka96 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Svibanj/May.2019 u 23:24
Jel zna neko kada pocinje druga sezona?
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2019 u 16:10
Koliko se sjecam, snimanje je u junu/julu.
Nova sezona vjerovatno početkom sljedeće godine.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Svibanj/May.2019 u 18:16
Originalno postovano od strane Marius72 Marius72 piše:

Pokušao. 
Ja ne znam jel ljudi na dalekom istoku zaista tako razgovaraju ili su dijalozi u scenariju pisani od strane nekog debila?
Ponekad su gluma i ekspresije likova u rangu nijemih filmova s početka prošlog stoljeća.
Pokušao al ne ide dalje.

Kad se čovek navikne isključivo na američke filmove i serije, onda sve ostale kinematografije počne posmatrati kroz holivudske naočare. Znam to, jer sam više puta primetio isti stav kod ljudi iz mog okruženja. U pitanju su predrasude a one potiču iz duboko usađenih navika.
Na vrh
zokilaki View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zokilaki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2019 u 15:15
8/10...korejski zombiji bolji od američkih..
Na vrh
Peki&Maki.Co View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Peki&Maki.Co Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Kolovoz/Aug.2019 u 15:55
Originalno postovano od strane bgvracar bgvracar piše:

Originalno postovano od strane Marius72 Marius72 piše:

Pokušao. 
Pokušao al ne ide dalje.

Kad se čovek navikne isključivo na američke filmove i serije, onda sve ostale kinematografije počne posmatrati kroz holivudske naočare. Znam to, jer sam više puta primetio isti stav kod ljudi iz mog okruženja. U pitanju su predrasude a one potiču iz duboko usađenih navika.

Baš tako.... Pa pojedinci navikli na Holivudski trash
KaD Ja tAmO oNo mEĐuTiM
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.