Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - King Arthur: Legend of the Sword (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

King Arthur: Legend of the Sword (2017)

King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

drama, akcija, fantazija, avantura

Trajanje:

126 min

Režija:

Guy Ritchie

Scenarij:

Guy Ritchie
, David Dobkin
, Lionel Wigram
, Joby Harold

Glavne uloge:

Jude Law
  >  Vortigern
Djimon Hounsou
  >  Sir Bedivere
Eric Bana
  >  Uther Pendragon
David Beckham
  >  Blackleg leader
Aidan Gillen
  >  Goosefat Bill
Charlie Hunnam
  >  King Arthur
Mikael Persbrandt
  >  Kjartan
Annabelle Wallis
  >  Maid Maggie
Katie McGrath
  >  Elsa
Astrid Bergès-Frisbey
  >  The Mage
Poppy Delevingne
  >  Elsa
Georgina Campbell
  >  Kay
Daniel Stisen
  >  Londinum Fighter
Hermione Corfield
  >  Syren
Millie Brady
  >  Princess Catia

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: King Arthur: Legend of the Sword (2017)
    Objavljeno: 18.Svibanj/May.2017 u 00:00
Evo i ovde moj komentar: Radnja je štura i malo se toga zapravo dešava, ali film je tako odrađen na uštrb efekata. Za gledanje u bioskopu u 3D je odličan. Zabavan, glumačka ekipa fina, efekti super. Ima čak i malo humora, dobra kostimografija i akcione sekvence. Definitvno film za bioskop bez umetničke vrednosti.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2017 u 02:23
Prijevod je najavila MajaG72 ⚡️
Na vrh
zoran_vs View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zoran_vs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2017 u 11:10
dobar
Na vrh
marko-ivezic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko-ivezic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2017 u 11:29
ništa novo
Na vrh
dacan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dacan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2017 u 17:35
u suštini loš, ali ukusi su različiti !!!
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2017 u 23:15
Ne znam da li mi je dalja estetika ili ritam ovog filma Ouch Ugasih u 16. min. Prosto su mi neverovatno odbojna rešenja Guy Ritchie-ja ovde. Kao da se trudio da me otera od filma LOL Naravno da ne očekujem realističnost u jednom mitu, ali pogubio sam se već u samom otvaranju filma (kada bi autor trebalo upravo da me ma čime veže sa film, ne? ) sa onim vražijim slonovima veličine Godzile, samo da je veliko i bučno, a vojnici u ljutom boju svi čisti u licu...ne vidim uopšte likove priče, već glumce na setu, što me samo odbija. Potom još i luđe zbrzana montaža Arturovog odrastanja Ouch...baš mi ne leži ovakav stil, čak ne mogu da kažem ni da mi je film loš, kako bih i znao kada nisam došao ni do petine, jednostavno mi ne leži.

Ažurirao puppet_master - 23.Lipanj/Jun.2017 u 23:22
Na vrh
srbakb View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj srbakb Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2017 u 19:56
Ok moze da se gleda ali nista nesto novo
Na vrh
rijeka00 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rijeka00 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2017 u 20:55
pa iskreno,meni nije loš film,ali jer bilo pa r stvari koje su me zasmetale,oni đinovski slonovi,kao i onaj kinez,ili što je već,učitelj borilačkih vještina,od samog odrastanja Arthura,pa do odrasle osobe,čovjek nije ni jedan dan ostario,he he!
Na vrh
GorankaEna View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj GorankaEna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2017 u 08:43
tek bih ga gledala, al' po ovim komentarima - sumnjam !
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2017 u 10:31
Probaj filmić Ena Smile ne obaziri se na naše tu i tamo gunđanje. Kod mene je samo nenaviknutost na sam stil filma, nevezano za (eventualni) kvalitet.

A i ovo što smo se žalili na slonove ne mora se shvatiti preozbiljno, nekome će odgovarati upravo ta grandioznost.

Meni samo nije jasno kog đavola moraju to biti slonovi od 100 metara? LOL Mislim....ja da sam (daleko bilo) neki tamo vojnik u mitološkoj engleskoj...i da idem u boj...hajde ako slon ima 4-5 metra, ta sredićemo ga nekako....no da vidim slona od 10-20m...reko bih "ma zaHebite ovo" i otišao kući. Eto ako je Ritchie želeo grandioznost, neka turi i živuljke od 30 vražijih metara...ali 100? Ne kontam tu želju da sve bude toliko bombastično, preterano, isto važi i za sumanuto brze kadrove, slike se smenjuju (za mene) takvim brzinama da sam mislio da ću i ovako zdrav dobiti epi napad...i to uz moj 24 inča monitor...da sam gledao to na velikom ekranu bioskopa, pošandrcao bih skroz. Ali to sam samo ja, probajte filmić, možda vam se svidi. Smile
Na vrh
abrabis View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj abrabis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Srpanj/Jul.2017 u 20:40
Uhhh. Kakva glupost. Slab scenario. Na momente kao da su film snimili infantili. Nedosledno i neoriginalno.
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Prosvetljeni

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Srpanj/Jul.2017 u 21:33
Slažem se sa komentarom iznad.

0/10

Ažurirao Atrahasis - 03.Srpanj/Jul.2017 u 21:34
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Srpanj/Jul.2017 u 13:18
Film me razočarao. Doduše nisam ni očekivao ništa specijalno, ali ovo je ispod očekivanog, tako da moja ocijena je 4/10
Na vrh
Yanko View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Yanko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2017 u 07:03
Negledljivo! Nisam baš siguran da su u ono vreme Engleskom šetali vitezovi afro-američkog porekla i kineski učitelji kung-fua... Legenda o Ekskaliburu totalno ruinirana!
Koga zanima ova tematika nek' obavezno pogleda Excalibur iz 1981. http://www.imdb.com/title/tt0082348
Be good, be happy! :)
Na vrh
Bojan979 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bojan979 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2017 u 21:49
Nije mi se dopao.
Na vrh
Buki51 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Buki51 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Kolovoz/Aug.2017 u 10:07
Osrednje.Moglo bi i bolje.
Na vrh
DionisBah View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DionisBah Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2017 u 09:29
Malo "Guy Ritchie" humora u legendarnoj priči o Kralju Arturu.
Na vrh
robert-grabrovec View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robert-grabrovec Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2017 u 13:00
Ispodprosječno i zaboravljivo. Šteta
Na vrh
MilošPB View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MilošPB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2017 u 22:57
Žalosno od Ričija
Na vrh
pisar View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pisar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2017 u 23:21
Uzas jedan :(
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.