Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Homeland (2011)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Homeland (2011)

Homeland

Homeland (2011)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2011

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, triler

Trajanje:

55 min

Autor:

Howard Gordon
, Alex Gansa

Glavne uloge:

Claire Danes
  >  Carrie Mathison
Mandy Patinkin
  >  Saul Berenson
Rupert Friend
  >  Peter Quinn
Morena Baccarin
  >  Jessica Brody
Damian Lewis
  >  Nicholas Brody
Jackson Pace
  >  Chris Brody
Morgan Saylor
  >  Dana Brody
F. Murray Abraham
  >  Dar Adal
Diego Klattenhoff
  >  Mike Faber
Tracy Letts
  >  Andrew Lockhart
David Harewood
  >  David Estes
David Marciano
  >  Virgil Maravich
Maury Sterling
  >  Max
Navid Negahban
  >  Abu Nazir
Sarita Choudhury
  >  Mira Berenson

Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
Poruka
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Homeland (2011)
    Objavljeno: 11.Svibanj/May.2011 u 15:56

SADRŽAJ:
Homeland je serija koja se bazira na izraelskoj uspješnici Prisoners of War. Radnja se vrti oko agentice Carrie Mathison (Claire Danes) koja postaje sumnjičava da je akcija spašavanja vojnika Nicholas Brodya (Damian Lewis) nakon devet godina, samo paravan kojim Al Qaeda planira proširiti svoje ćelije na američkom tlu. U ostalim ulogama pojavljuje se Mandy Patinkin (Dead Like Me) koji će glumiti Saula, koji je ujedno šef i mentor agentici Mathison. Autor serije je Howard Gordon koji je radio na seriji 24.

WEB:
IMDB

skalice.united prijevodi-online.org

Ažurirao icemaher - 27.Studeni/Nov.2015 u 17:30
[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/fe0cb1a7-f6d7-46ea-b66c-4cefee393e2e.png">
[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/e746e572-919c-4285-ad87-519b8d96191c.png">
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Kolovoz/Aug.2011 u 19:32
Novi trejler za seriju koja počinje 2.10.2011. odmah posle serije Dekster na kanalu Showtime.

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Listopad/Oct.2011 u 00:43
Pogledah prvu epizodu, serija obecava, fantasticno odradjena prica a i gluma. Sve pohvale. Gledacu ovo redovno.Clap
[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/fe0cb1a7-f6d7-46ea-b66c-4cefee393e2e.png">
[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/e746e572-919c-4285-ad87-519b8d96191c.png">
Na vrh
VBojana View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VBojana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2011 u 20:24
Serija za sada izgleda baš dobro, nadam se da je neće upropastiti. A Claire Danes definitivno može da se majstorski snađe gde god da je baciš.
<font color=ORANGE>
You find a way
[/COLOR]
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Listopad/Oct.2011 u 18:37
Serija je dobila i drugu sezonu.
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Listopad/Oct.2011 u 18:42
Super, jer i vredi.
Na vrh
prijatel-MKD View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatel-MKD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Listopad/Oct.2011 u 21:34
Kvalitetno odradjena, ali nekako mi nema dovoljno dinamike u dogadjaima. Sve nekako presporo, kao pokusaj za dramatiziranje ali nema pravi efekt ako je to cilj. Osven ova psiho.agentkinja i njegova zena ostale likove su dosadne i nezanimljive ukljucujuci i glavnu ulogu. Ko je sad on, sta je on, etc.??? sve je sta je bio, kako je bio, nista novo sem dosadna drama kako se psiho.agent i medijumsko iskoriscavanje mu se okacili na vratu, postavljajuci pitanje ko sad kuci kad se vratio njega ponovo terorizira i ne da mu mira = nista zanjimljivo za film = dosadna drama.
Najavili su nesto kao vezu, ono sto je psiho.agent propustio ili dobio dojavu oko nekog koji se prokrenuo. Ako se ovaj jos tada preokrenuo sto se tek sad vraca nakon 8 ili 10 godina bese? Nema veze to, drze kao velika tajna koja ce se na kraju otkriti, ali koji kraj kad ima i drugu sezonu a mozda i jos 6 ubuduce? Ako je on novo oruzje Naziru onda sto su nove pare zavrsile kod nekih drugih, samo razvlacene do trt jer mislim da je ovo bila serija planirana za 5 ep. i sad ajmo 2 sezone, ko mnoge druge serije

Ažurirao prijatel-MKD - 31.Listopad/Oct.2011 u 21:41
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие!
You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2011 u 00:25
Meni je serija VRH, mogla bi i sporije da ide, ne smeta.
Na vrh
zkarlov View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zkarlov Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Studeni/Nov.2011 u 00:36
Originalno postovano od strane icemaher icemaher napisao:

Meni je serija VRH, mogla bi i sporije da ide, ne smeta.

+1
Na vrh
vasabi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vasabi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Studeni/Nov.2011 u 17:06
Odlicna serija
Na vrh
droganche View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj droganche Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Prosinac/Dec.2011 u 14:48
Serija je fantasticna! Samo kad bi nam titlovi malko brze izlazili! Clap
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2011 u 17:49
Serija nije izgubila ni % na kvalitetu, kako dobra zadnja epizoda, VRH! Pretpostavljao sam da je Brody dao zilet onom teroristu i da je uspesno prevario poligraf, dokazuju to ove zadnje epizode Odlicno glumi Damian svaka cast!10/10
Na vrh
prijatel-MKD View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatel-MKD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Prosinac/Dec.2011 u 19:40
Pogledao sad celu sezonu odjednom, opet ostajem na stavu da su prve 4-5 ep. vrlo dosadne za gledanje i nemaju bas solidnu dinamiku. Nakon ep.6 se malo povezuju stvari i cak na pretposljednu ep. postaje zanimljivije da bi pretposljedna i posljedna epizoda ujedno napravili da ova serija ima osnovu. Previse je scena s dijalozima koji ne jacaju karakterne osobine likova niti ista znace za tok serije, tj. viska je 4-5 propalih ep. ukupno u ovu sezonu.

Ukupno ocjena 6/10, gluma i ostala tehnicka srawa su ok odradjena, prica je vrlo slaba.
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие!
You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2012 u 18:19
Pogledao 4 epizode, zasad mi djeluje kao tipično američko propagandno ispiranje mozga, bezveze... kad vidim prljave arapske teroriste i bezgrešne idealne američke borce za pravdu, bljuje mi se. Brody mi je jedini pozitivan lik...
Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2012 u 12:41
Evo samo da se upišem, da znate da i ovo gledam LOL
Homeland mi je trenutno jedna od najboljih serija, iako je prva sezona puno, puno bolja.Sinoć odgledah osmu epizodu druge sezone.

Mislim da je ono na kraju bio Abu Nazir, ko gleda, nek se uključi, pošto me stvarno zanima da je još neko prokužio LOL

Druga sezona mi je onako malo traljavo urađena sa dosta promašaja, baš se pitam na šta li će treća sezona ličiti.

Ažurirao Rea - 21.Studeni/Nov.2012 u 14:52

Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2012 u 13:32
Da, on je, samo se malo obrijaoLOL I meni je jedna od najboljih trenutno od kojih gledam(NCIS LA, Hunted, Vegas, Hawai..)
Na vrh
VBojana View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VBojana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2012 u 21:36
Meni je i druga sezona (uz par propusta) odlična, ali brate ona ćerka kad progovori onim svojim tunjavim glasom dobijem nervni slom. Odavno me neki lik nije nervirao kao ona. Uhhhhh
<font color=ORANGE>
You find a way
[/COLOR]
Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2012 u 22:04
Originalno postovano od strane VBojana VBojana napisao:

Meni je i druga sezona (uz par propusta) odlična, ali brate ona ćerka kad progovori onim svojim tunjavim glasom dobijem nervni slom. Odavno me neki lik nije nervirao kao ona. Uhhhhh

I mene mala nervira LOL

Al' Claire lupatupa Nikad je nisam voljela, ali ovdje je razvalila
Thumbs Up

Vojana, jesi gledala ove klipove kako je skida Anne Hathaway LOL

Na vrh
VBojana View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj VBojana Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2012 u 23:00
Hehehe LOL
Ja Claire volim od samog početka, tj. otkako sam je gledala u My So-Called Life.
<font color=ORANGE>
You find a way
[/COLOR]
Na vrh
Rea View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Bobi with boobs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rea Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2012 u 23:22
Još uvijek nisam gledala tu seriju, imam je negdje downloadanu i strpljivo čeka svoj red LOL

U Homelandu mi je genijalna, one njene facijalne ekspresije i gestikulacije ROFL Ne pamtim kada me je neki glumac/glumica oduševila pokretima kao ona LOL 

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.