Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Halo (2022)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Halo (2022)

Halo

Halo (2022)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Halo

Godina:

2022

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

60 min

Glavne uloge:

Shabana Azmi
  >  Admiral Margaret Parangosky
Natascha McElhone
  >  Dr. Catherine Halsey
Bokeem Woodbine
  >  Soren-066
Pablo Schreiber
  >  Master Chief
Jen Taylor
  >  Cortana
Danny Sapani
  >  Captain Jacob Keyes
Olive Gray
  >  Dr. Miranda Keyes
Bentley Kalu
  >  Vannak-134
Charlie Murphy
  >  Makee
Kate Kennedy
  >  Kai-125
Natasha Culzac
  >  Riz-028
Yerin Ha
  >  Kwan Ha
Ryan McParland
  >  Adun
Burn Gorman
  >  Vinsher Grath
Julian Bleach
  >  Mercy

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Halo (2022)
    Objavljeno: 31.Ožujak/Mar.2022 u 21:14
Prvu sezonu prevode prevodilac i Osgiliath 👏
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Travanj/Apr.2022 u 14:00
Igru nisam igrao, ali mi je serija za sada sasvim ok. Videćemo nadalje.
Na vrh
aleksandar83 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksandar83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2022 u 23:14
Igra mi je jedna od najboljih pucacina iz prvog lica,a serija je po meni za sada odlicna,ocekujem da ce biti jos bolja.
Na vrh
klass View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Svibanj/May.2022 u 09:46
Prva epizoda je odlicna. Dosta pucacine, tako i treba. Sve ostalo sto dolazi u kasnijim epizodama...nedefinisano. Neke bezvezne price...Neka bezvezna desavanja...Intrige...Napravise sapunicu...Bespotrebno razvlacenje.

Dovoljno je samo videti i cuti onu Kvan, pa se razocarati u kompletnu seriju.

Ocena 5.  (zbog ulozenih para)
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2024 u 20:55
Igrao sam prvi deo Combat Evolved.
Želja mi je da igram drugi deo, ali zbog slabe konfiguracije nisam u aportunitiju.
Seriju neću gledati, nije to isto.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2024 u 21:41
Originalno postovano od strane Mizi Mizi piše:

zbog slabe konfiguracije nisam u aportunitiju.

Prodaj unučad i eto ga.
Ionako su balavurdija. Evil Smile
Na vrh
PeRuNikola View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj PeRuNikola Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2024 u 01:07
serija je odlicna , odavno bolju nisam gledao, jedva cekan 2gu sezonu.... ko god zna sta je dobra naucnofant serija , svidjece mu se i ova
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2024 u 14:33
Gde se stalo, tu se i nastavilo u drugoj sezoni. Posle dve epizode mogu reći da je to ne baš na nivou ozbiljnog i kvalitetnog štiva, previše se vremena traći na trivijalnosti umesto na konkretne stvari, ali OK. Cenim da je po meri ciljanom auditorijumu, što bi bili mlađi i gameri. No, pošto je u pitanju SF neću puno džangrizati i odgledaću ovo do kraja tražeći segmente u kojima se može uživati.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2024 u 14:36
Upravo zato što je SF trebaš čangrizati.
Ili neka naprave prstoliznu priču ili nek idu snimati meksičke sapunjare.
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2024 u 18:06
U pravu si Joxer, treba da džangrizam i sada definitivno hoću! Treća epizoda je pokazala bukvalno sve "čari" modernosti i političke korektnosti tako da definitivno podvlačim crtu i odustajem. Nemam snage više, odoh da gledam meksičke sapunice!
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2024 u 19:57
LOL
Iako nisam gledao, niti ću, pa mislim... Halo je gejm, kakve sad serije...
Malo pomalo ili ćete svi početi izbjegavati holivud ko ja ili će holivud morati prestati snimati smeće. Cool
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Veljaca/Feb.2024 u 18:11
Nikad neću prestati da gledam Hollywood jer je za mene to istinska meka filma i mesto koje mi je ne samo podarilo snove i ulepšalo život, već me u izvesnoj meri i definisalo, odnosno oblikovalo u čoveka koji jesam. Bežanje od toga značilo bi i bežanje od sebe.

Svako naravno radi po svojoj volji i savesti. Ja imam opciju ili da čekam i probiram to malo što i dalje dobro iznedri fabrika filma, ili ako baš potpuno zastrane, da se još jače bacim na gledanje repriza. Zaostavština je ogromna, moja kolekcija solidna, a tu je i internet ako baš zapne Na sve to i umorne sive ćelije se sve teže nose sa godinama i poplavom informacija modernog sveta, pa se ispostavi da mi u nekim slučajevima repriza dođe bukvalno kao premijera
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Veljaca/Feb.2024 u 15:46
Druga sezona bolja od prve, puno dinamičnije od prve sezone. Valjda će tako ostati do kraja sezone.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.