Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gunpowder Milkshake (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Gunpowder Milkshake (2021)

Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

akcija, triler, avantura

Trajanje:

114 min

Režija:

Navot Papushado

Scenarij:

Navot Papushado
, Ehud Lavski

Glavne uloge:

Angela Bassett
  >  Anna May
Michelle Yeoh
  >  Florence
Carla Gugino
  >  Madeleine
Paul Giamatti
  >  Nathan
Lena Headey
  >  Scarlet
Ralph Ineson
  >  Jim McAlester
Ivan Kaye
  >  Yankee
Michael Smiley
  >  Dr. Ricky
Joanna Bobin
  >  Rose
Samuel Anderson
  >  David
Adam Nagaitis
  >  Virgil
Karen Gillan
  >  Sam
David Zimmerschied
  >  Factory Goon
Ed Birch
  >  Russian Thug
Chloe Coleman
  >  Emily
Mai Duong Kieu
  >  Nurse
David Burnell IV
  >  Shocker
Jack Bandeira
  >  Crow
Freya Allan
  >  Young Sam

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Gunpowder Milkshake (2021)
    Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2021 u 02:24
Prijevod je uradio dejanstevic 👍
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2021 u 18:33
Netko je negdje napisao ili spomenuo da je film kopija Johna Wicka, samo što je badass Amy Pond.

I onda sam ja se prepao da će mi film biti katastrofa.
Jer mi John Wick šema o džukeletinama i džukeloljupcima ide na živce.

Srećom, ovo s Wickom ima manje veze nego sa svim ikad snimljenim akcijskim filmovima gdje se ispali kiša metaka.

Priča je standardna za takve filmove.
Amy Pond (namjerno pišem tako) je ubojica koja radi za još jednu mutnu organizaciju, ali koja se ovaj put ne zove Majestic12 ili Illuminati.
Stvari pođu po zlu, pa se njeni poslodavci, ali i drugi, okreću protiv nje, a saveznike će pronaći u bibilioteci. Točnije - saveznice.
Pa će tako umjesto jednog Ramba, čak 5 deadly mistresses of doom krenuti tamaniti gamad.

Rekoh već meci će pljuštati na sve strane, ali bit će tu i kvalitetne tabačine što šakama, što raznovrsnim "alatima".

Jasno je da je film snimljen isključivo za zabavu, ako se mene pita u tome je pogodio.
Jer nije dosadan, ima dovoljno raznog humora pa se sprda i sam sa sobom, a uostalom skupiti ove glumice na jedno mjesto da razvaljuju užitak je za gledati.

Ljubavnih ljiga ovdje nema, pa ako biste htjeli to, preskočite ovaj film.
Ako tko obožava dosadne drame, i vi preskočite i tražite dalje.
Ostali, gledati.
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2021 u 16:14
Lično ne volim ovakve filmove. Ne znam ni kom žanru ovo zapravo pripada, na momente pokušava da bude ozbiljan film, na momente krajnje neozbiljno odrađen (da ne kažem debilski). Vidim da se u poslednje vremedosta toga snima na tom principu, ali meni nikako ne paše. Ne preporučujem ovaj film.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2021 u 16:20
Upravo ga gledam, otvaranje mi je sjajno, sklad slike/boja i mjuze mi baš leži, mislim iz nekog razloga na Victor/Victoria i Pulp Fiction, iako nema ikakve veze ovog sa tim filmovima, možda zbog snek bara, nebitno, tek želim reći da mi jako prija početak, pa gde god da ide potom, videću već.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2021 u 15:42
Komentar na recenziju:
Iga, ajde nabroji mi koliko si John Wick džukeletina vidio u filmu.

Pa ja ne znam jesu li ljudi slijepi ili da ne kažem šta.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2021 u 19:28
Po odgledanom trejleru ovo je akciona komedija a John Wick je akcija
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2021 u 08:39
šta reći? čisto prenapuhana feministička verrzija mačo akcije. 
može se pogledati, samo iz zahebancije. Rade tu sačme, pištolji, sikire, noževi...
Tabaju se ženske s šovinistima, sve krvave u usporenim kadrovima sa dobrim soundtrackom.
A najbolja je: "Jesi dobro? Okreni se! Imaš li unutrašnje krvarenje? -Ma, ništa ti nije, dobro si."
(function(){window['__CF$cv$params']={r:'6732e8d6ee70fc71',m:'9aa738180708bd35d484553977feb3a0e9189564-1627022344-1800-AeefIhXVJaLYfHMlrbalx79ned4gH39vSXkoGGJvV6t8gRtOGw6B5jyKn0XuFSZYeu88JYhTANWujm96YtTFkMKSMBVO05ppYaqbI3lW1LfTBMvaj+7BNwOAgxzB5I+9NaSOSTFRedMltW9Iqbb4mvvEM+Sp0+dB7bWdtIlrmjOA',s:[0x68b934b572,0x1bfea6be2b],}})();
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
jocoiva View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jocoiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2021 u 12:04
totalna katastrofa
Na vrh
pablojoks83 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj pablojoks83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2021 u 12:48
O kakav blagi uzas i utihnula jeza. Pa na pola filma sam prekinuo da gledam ovu splacinu. Aman,barem uvezbajte pokrete kod sibanja...
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Srpanj/Jul.2021 u 09:35
266
00:41:30,833 --> 00:41:32,833
Posle 60 sekundi,

267
00:41:33,875 --> 00:41:37,875
biće sedeća patka.

Hmmm, Confused

sitting duck - laka meta a ne sedeća patka.

Mnogi prave greške na ovim stvarima. Engleske fraze i idiomi se ne prevode bukvalno. Wink

Preporučujem da se nabavi sledeća knjiga:

Biće bolje, vremenom. Thumbs Up

Ažurirao bgvracar - 26.Srpanj/Jul.2021 u 09:51
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Srpanj/Jul.2021 u 15:47
Laka meta nije jedino rješenje, može npr. lak plijen ili bespomoćan ili glineni golub pa i topovsko meso ovisno o situaciji na sceni.
Negdje sam vidio "kao patke na streljani", neloše ako se baš mora držati barem jedne doslovne riječi.

Međutim, ovaj je film urađen isključivo zabave radi.
Pa prevesti to kao da se radi o indijancu imena "Patak koji sjedi" se može shvatiti i kao namjerno trolanje. Wink
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Srpanj/Jul.2021 u 16:15
Nisam zadovoljan filmom , u jednom momentu pomalo i dosadan .
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.