Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Greenland (2020)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Greenland (2020)

Greenland

Greenland (2020)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Greenland: Posljednje utočište

Godina:

2020

Žanr:

akcija, triler

Trajanje:

119 min

Režija:

Ric Roman Waugh

Scenarij:

Chris Sparling

Glavne uloge:

Gerard Butler
  >  Jeff
David Denman
  >  Ralph
Merrin Dungey
  >  Major Breen
Rick Pasqualone
  >  News Anchor
Brandon Quinn
  >  Male Passenger C-17
Mike Gassaway
  >  Dr. Byrd
Brandon Miller
  >  Security Forces Sergeant
Jaime Andrews
  >  Mother on Plane
Kendrick Cross
  >  FEMA supervisor
Scott Poythress
  >  Kenny
Claire Bronson
  >  Debra
Alan Pietruszewski
  >  Morning Show Host
Nicola Lambo
  >  Morning Show Host
Tracey Bonner
  >  Peggy Pruitt
Joshua Mikel
  >  Lucas
Hayes Mercure
  >  Young Soldier
Madison Johnson
  >  Ellie Jones
Randal Gonzalez
  >  Bobby
Anissa Matlock
  >  Senior Airman Parker
Cate Jones
  >  McGhee Tyson Soldier
Roger Dale Floyd
  >  Nathan Garrity

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Greenland (2020)
    Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2020 u 00:18
Prijevod je najavio Bambula ⚡
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Studeni/Nov.2020 u 01:16
Prijevod je najavio i payutti ⚡
Na vrh
Edigs0 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Edigs0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2020 u 18:07
Hvala kolegama na prevodu. Film je dobar, drži pažnju do kraja, zanimljiva tema. 
"We think too much and feel too little."
                                -Charlie Chaplin
Na vrh
mile969 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj mile969 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2020 u 20:11
Film besmislen i iritantan, krenuli sa tri torbe kao na piknik a zaborave insulin u kolima. Gospodja koja nepoznatim prica kako je odabrana... Svima koji imaju zdrastveni problem odbijeno unapred da mogu da se nadju u "krugu srecnika" ali eto oni to tek saznaju mad zaborave insulin. Kakva je oseka filmova moze da prodje i nista vise
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2020 u 01:25
Klasicna PATETCNA americka prica dosad vidjena u svakom njihovom filmu zanra drame-katastrofe...znao sam da ce porodica da prezivi da njen otac nece da mrdne iz svoje kuce i da ce uspeti na vreme da stignu na Grenland.... pa zadnjih 10 filmova najmanje je pravljen na isti kalup....ipak mislim da su Titanic i Day After Tomorrow TATA-MATE za ovakve filmove.....sve pre njih i posle njih je PATETIKA....iako moram priznati iako ga ne volim Gerald Butler je svoju ulogu odigrao odlicno...mozda do sad najbolja uloga za njega...
Na vrh
MensurK View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MensurK Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Studeni/Nov.2020 u 11:21
Originalno postovano od strane mile969 mile969 piše:

Film besmislen i iritantan, krenuli sa tri torbe kao na piknik a zaborave insulin u kolima. Gospodja koja nepoznatim prica kako je odabrana... Svima koji imaju zdrastveni problem odbijeno unapred da mogu da se nadju u "krugu srecnika" ali eto oni to tek saznaju mad zaborave insulin. Kakva je oseka filmova moze da prodje i nista vise

očito ti nisi dobro gledo film
nisu oni zabiravili insulin
nego je dijete vadeći deku iz torbe u kolima slucajno izbacilo neseser sa insulinom

ko voli ovaj žanr film je vrlo dobar 8/10
vrlo dobra režija i visokokvaliteni specijalni efekti
međutim i dalje po meni neprikosnoven ostaje sa 9,5/10
"Deep Impact" na koji me odmah i asocirao ovaj film
a za koji sam upravo počeo obradu titla pa uskoro postavljam

Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2020 u 11:16
Klasika, od mene 6/10.
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2020 u 20:36
Trejler me je malo zeznuo.Jeste.Ocekivao sam vise stropostavanja komada asteroida na sirote ljude.Opet, ponovicu, ja sa filmovima ove tematike nisam realan u komentarima jer ja ovo volim.Film je po meni previse drama a malo manje akcija sa spasavaj se ko moze, od asteroida , cunamija, udarnih talasa, vatre.Uvek navijam za snimanje ovakvih filmova, sa vecim ili malo vecim budzetom.Ja sam se ipak dobro zabavio.Moze i bolje ali da ne gledam ovome u zube.Hvala na prevodu.
Na vrh
Konzul View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Konzul Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2020 u 21:52
NIje los film, iz serije Katastrofe Zelje. Nije nista posebno, ali moze se pogledati tokom vikenda. Od 1 do 5 moja ocena je 3+ ili 3na4.
Na vrh
runawaySB View Drop Down
Translator
Translator
Kada si tužan, dodaj u košaricu.

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj runawaySB Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2020 u 22:20
Originalno postovano od strane Edigs0 Edigs0 piše:

Hvala kolegama na prevodu. Film je dobar, drži pažnju do kraja, zanimljiva tema. 

Slažem se s Edijem! Big smile
You'll never walk alone (12.5.1991.) (11.5.2013.)
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Prosinac/Dec.2020 u 22:28
☄☄☄ Dobar film , koji upada u riznicu filmova apokalipse koje treba pogledati . ☄☄☄
Na vrh
zvonko3333 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zvonko3333 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Prosinac/Dec.2020 u 13:43
Ocena 5
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Prosinac/Dec.2020 u 11:21
Originalno postovano od strane banisa2006 banisa2006 piše:

Klasicna PATETCNA americka prica dosad vidjena u svakom njihovom filmu zanra drame-katastrofe...znao sam da ce porodica da prezivi da njen otac nece da mrdne iz svoje kuce i da ce uspeti na vreme da stignu na Grenland.... pa zadnjih 10 filmova najmanje je pravljen na isti kalup....ipak mislim da su Titanic i Day After Tomorrow TATA-MATE za ovakve filmove.....sve pre njih i posle njih je PATETIKA....iako moram priznati iako ga ne volim Gerald Butler je svoju ulogu odigrao odlicno...mozda do sad najbolja uloga za njega...

Slažem se s ovim komentarom. 
Kolega je to lepo objasnio.
Samo ova Butlerova uloga nije ni blizu nekih njegovih starijih uloga
The Phantom of the Opera (2004)Beowulf & Grendel (2005)Law Abiding Citizen (2009)...

Film je solidan, gledljiv, za ubijanje vremena.
Ocena 5,5/10

Ažurirao Black Raven - 08.Prosinac/Dec.2020 u 18:19
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Prosinac/Dec.2020 u 19:17
Solidan film. Jest sve viđeno, ima neke forsirane napetosti, ali definitivno gledljivo.

6/10
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2020 u 16:23
Odlican film o katastrofi. Butler ima odlicne filmove
Na vrh
tromi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tromi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2021 u 18:27
Film koji treba preskočiti .Da nisam bio na poslu nikad nebih izdržao do kraja da ga odgledam .
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: Od juče u 11:13
Da nije bilo akcije , film bi baš ispao dosadan . 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.