Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Godzilla vs. Kong (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Godzilla vs. Kong (2021)

Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Godzilla vs. Kong

Godina:

2021

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

113 min

Režija:

Adam Wingard

Scenarij:

Terry Rossio
, Michael Dougherty
, Zach Shields
, Max Borenstein
, Eric Pearson

Glavne uloge:

Kyle Chandler
  >  Mark Russell
Hakeem Kae-Kazim
  >  Admiral Wilcox
John Pirruccello
  >  Horace
Tasneem Roc
  >  Reporter
Ziyi Zhang
  >  Dr. Ilene Chen
Ziyi Zhang
  >  Dr. Ling
Shun Oguri
  >  Ren Serizawa
Kaylee Hottle
  >  Jia
Chris Chalk
  >  Ben
Danai Gurira
  >  (rumored)
Benjamin Rigby
  >  Sonar Operator
Ronny Chieng
  >  Jay Wayne
Millie Bobby Brown
  >  Madison Russell

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Godzilla vs. Kong (2021)
    Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2021 u 01:35
Prijevod je najavio payutti ⚡
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2021 u 19:35
Biju naši ali biju i njihovi 😊

Ovo će se, naravno, gledati, odrastao sam na Godzila filmovima, majmuni me takođe hoće u životu, dakle ne mož' da omane 😄

Zapravo mi se dopao trailer, mogu i ja valjda da podetinjam nekada. Svi, bre, samo grade nešto, niko da ruši, normalno je da ću da gledam ove kako se makljaju, dabome.
Na vrh
Jovan Kuševija View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Jovan Kuševija Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2021 u 08:29
Dobar dan, da li mi možete reći kada će prevodi biti dostupni?
Na vrh
excalibur28 View Drop Down
Kodi asistent
Kodi asistent

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj excalibur28 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2021 u 12:33
Ma realno, sta ocekivati od ovakvih filmova?! Zabava za djecu i teen populaciju.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2021 u 14:44
Istina, mahom 🙂 mada sam ja, govorila je moja pokojna mati odraslom meni, gori od deteta 😊

Doduše, ne znam zašto bih imao ikakva očekivanja od ma kog filma, ponajmanje od ovoga. Očekivanje bi bilo samo uvod u razočarenja, neka filma sa onim što nudi ili ne nudi, pa šta mu bude.
Bilo bi lepo da me poneki iznenadi, mada tek iznenađenja ne volim očekivati. 😄

A ovde... neka se lemaju gorila, gmaz, ljudi i kakav već nabrijani negativac, ovi pomire a svet vrati u šarenu lažu do finala, i mirna Bačka, i Bosna, sve je mirno, meni dosta. Seti me na period kada me je moj matori vodio da gledam Godzilu protiv Megalona (ili kako već), neka je i krdža film, šta ću mu ja, kao filmofil volim često i odrone, čak i bez sentimentalnog putešstvenija do detinjstva, ljudi, bioskopa i vremena kojih više nema 🙂

Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Ožujak/Mar.2021 u 23:23
"Godzilla vs. Kong jeste prilično sumanuta priča ..."
"I, to bi manje-više i bilo OK, da u celu priču nisu uvučene još sumanutije ideje..." (kraj citata IgaBiva, hvala puno)

Jedini smisleni deo filma bi bio kada bi posle početne ferke Godzila vs King Kong... King Kong poletno (i vrlo nežno) vodio ljubav sa Godzilom pored neke višespratnice (Čarls Darvine fak of).
A onda bi obojica zapalili po cigaretu i pisalo bi Happy End.

Ps.s tim da nije mehanički Kong već je rastao uz obilne obroke osiromašenog uranijuma pa poraso' u velikog momka...   pardon, velikog majmuna.    

E, onda bih možda pogledao ovo uz gajbu piva.   

Poster filma je pravio neko pod gasom ili iznad crte. Prelepo.

Ažurirao Danilo-Naissus - 31.Ožujak/Mar.2021 u 23:41

Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2021 u 02:30
Prijevod je najavio i Bambula ⚡
Na vrh
japanac123 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj japanac123 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2021 u 15:30
Nije mi jasno za koju populaciju su napravili taj film,gubljenje vremena.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2021 u 16:02
Pa valjda za japance?
ras
Na vrh
inge666 View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj inge666 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Travanj/Apr.2021 u 16:57
Prevodim.
Samo azijski filmovi (Kina, Koreja, Japan, Thailand)
Na vrh
arzak View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj arzak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2021 u 11:04
Ne mogu da prezalim dva sata izgubljenog vremena. Vece smece odavno nijesam vidio.
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Travanj/Apr.2021 u 22:58
Klasičan film iz Kong-Godzilla franšiza. Borba titana, rušenje pola grada, priča - niđe veze. Pa ko voli, nek' izvoli.
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2021 u 00:49
O filmu... jedino ovo... pegla
Vladika
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2021 u 20:05
Dovoljno zanimljiv i zabavan film, može se pogledati.

A i bolji je od onog iz 1962, malo bolji.

Na vrh
inge666 View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj inge666 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2021 u 20:30
Film je stvarno šit šitova.
Samo azijski filmovi (Kina, Koreja, Japan, Thailand)
Na vrh
jocoiva View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj jocoiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2021 u 20:38
ocena slabih 3 popolna katastrofa
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Travanj/Apr.2021 u 01:35
Pa ovo je izvanredno.3 puta bolje, nego sto sam ocekivao.Film je radjen da bude visokobudzetna ZABAVA i u tome su uspeli apsolutno.Cega sve ovde nema i sta im je sve palo na pamet i da sve to lezi odlicno.Serpu kokica na kolena i uzivajte.Hvala na prevodu.

Ažurirao dzindzin16 - 06.Travanj/Apr.2021 u 12:11
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Travanj/Apr.2021 u 11:55
Je li ima glupih stvari u filmu? Ima.
Je li zabavno? Itekako da jest!

Film je pun akcije i čudovišta koja demoliraju sve živo, to mi radi. Sve dlično izgleda, žao mi je jedino što sam gledao HBO sranje, bolje da sam čekao Blu-ray.

Naravno, nije ovo ni blizu savršenstva jer ima dosta gluposti, ali film je veoma zabavan.

7/10

Ažurirao memich - 06.Travanj/Apr.2021 u 12:02
Na vrh
Danis88 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danis88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2021 u 18:28
Odlican film. Preporučujem
Na vrh
mirelovac View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj mirelovac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2021 u 19:16
Parada specijalnih efekata i ništa drugo. Čisto gubljenje vremena.
spartacus
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,152 sekundi.