| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Anaconda (2025) |
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Korisnik | |
enigmasb
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 16.Rujan/Sep.2015 Lokacija: Slavonski Brod Status: Offline Points: 4 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Anaconda (2025)Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2025 u 22:10 |
|
????
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2025 u 22:21 |
|
Što nije jasno?
PG13 komedija. Ako imaš manje godina od 13, nema gledanja. Vjerojatno se negdje vidi sisa, pa eto. |
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2025 u 23:34 |
|
Bigtitsmejksmikam.
Wataboutsmalltitz??? |
|
![]() |
|
ar8c
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 06.Kolovoz/Aug.2013 Status: Offline Points: 1228 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Prosinac/Dec.2025 u 17:00 |
|
Videh trailer pred premijeru Avatara u bioskopu. Nisam imao pojma da se tako nešto snima. Inače čista komedija koja se direktno naslanja na original Anakondu. SPOILER!!!!! Likovi žele da naprave indie film, sa mikro budžetom kao omaž anakondi. Za potrebe filma kupuju anakondu, ali ona strada i onda odlaze u divljinu da pronađu drugu pošto više para nemaju. Tamo odjednom kreće da ih lovi prava zverka. Klasična praznoglava komedija, ali možda bi moglo biti malo opuštene zabave...
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77217 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2026 u 19:15 |
|
Jedan od onih gde mi je prosto bilo neprijatno usled toga koliko je toga pogrešnog, kako sa likovima, tako i sa humorom, baš je mašio svaku notu, nije vredan ni kritike.
|
|
![]() |
|
banisa2006
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Translator
Pridružen: 18.Prosinac/Dec.2006 Status: Offline Points: 478 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 12:18 |
|
Znaci amerikanci su skroz pukli sa filmovima....sve smece do smeca...znaci filmove poput ovog Anaconda ili Greenland 2 treba zaobilaziti u sirokom luku.....cemu ova sranja uopste u eteru..
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 13:17 |
Sva sreća pa će od sada AI da im piše scenarije, biće mnogo bolji filmovi.
|
|
![]() |
|
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1512 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 14:05 |
|
Kad se vidi spisak glumaca tacno se zna da se ocekuje od filma tako da nisam razocaran uopste,vise mi cudi sta se tolika fama dize oko originalnog filma Anakonda koji je po meni prosek ako ne i ispod proseka sa prosecnim ili losim gluimcima J.Lo i Ice Cube ,Jon Voight tu ne znam sta trazi ali i on se uklopio u film,ovo mi cak i zabavnije od originala
|
|
![]() |
|
Dr IggY
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Junior translator
Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Lokacija: Smederevo Status: Online Points: 507 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 14:10 |
Baš to, prave reči. Ja sam u jednom trenutku SPOILER Se slatko nasmejao sa onim veprom na leđima dok beži. Pa ono pišanje, ima taj neki čudan smisao za humor Džek. Prijao mi je film, Nešto isto a opet drugačije na neki način. Od mene ima 7/10 |
|
|
Trn u tudjem oku svi vide,a panj u svom niko.
|
|
![]() |
|
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1512 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 14:12 |
|
Jesto taj deo filma je i najsmesniji ,i ja njega gotivim ima ponekad stupidan humor ali uglavnom mi je zabavan
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77217 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 20:14 |
|
Mogu ja da volim koliko god Jack Blacka, Rudda, Zahna, njihove pređašnje filmove, ovo je meni ipak nešto pedeseto. Niti mi to njihovo liči na prijateljstvo, niti su njihove sebičnosti i nesigurnosti odveć smisleno prikazane, humor pogotovo ne funkcioniše, ljubavna priča površna do bola i bez mrve hemije, i onda kada pomislim da ne može sve gore i površnije, naravno da će se ići na onaj luk lika koji se nešto kao iskupljuje do finala, tako ih decenijama i uče na tim kursevima "kreativnog pisanja", daleko bilo da lik prosto bude ono što jeste i u tome naći priču, mora se po istom, starom i glupom kalupu baš sve pojednostaviti, ne uspeva priča, sam film da uradi išta, čega god se dohvati. Hajde, humor je uvek diskutabilan ionako, ne zabavljaju nas iste stvari, boginji hvala, sve je to individualno, no meni je ipak nesvakidašnje da se do ove mere maši baš sve što se pokušalo. Nije da me čudi, naravno, samo što se obično ubode makar nešto, ovde imam tri glumca koje stvarno volim a nisam našao jednu dobru scenu bilo koga od njih. Traćenje talenata, iz moje perspektive.
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 21:34 |
|
Pravda za Dženifer, prvi deo kida, drugi deo nekida. ![]() |
|
![]() |
|
vladtepes
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 18.Svibanj/May.2019 Status: Offline Points: 1 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 22:02 |
|
Loše 3/10
|
|
![]() |
|
Gremlin_
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 15.Sijecanj/Jan.2026 Status: Offline Points: 93 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 10:02 |
|
Vas da slušam i vaša mišljenja,ni jedan film ne bi nikada pogledao. Ne samo ovaj,svaki skoro. Atelje 212,al zamalo.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77217 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 18:25 |
|
Valjda svi vole da laskaju sebi ali ne valja preterivati 😂
Ne znam ko je ovde da bi ih ti slušao, šta god to značilo, svi samo pišemo lični utisak. Ono što meni može biti jezivo, nekome može biti sjajno, filmovi koji su meni odlični, drugome mogu biti negledljivi, to se podrazumeva. Šta će se slušati iko, odrasli smo ljudi, svako ima svoje afinitete i vodilje. Ljudi koji slepo veruju u tuđe vodilje i nisu baš ljudi kojima bih se obraćao ionako, ne fali mi toliko baš društvo, takvo 😂. Sve i da volimo slične stvari, opet je valjda bolje sve sagledati svojim očima, ne slušati ma koga. Zašto bi propustio film pa i da je stvarno najgori, ako tako šta uopšte može postojati. Nema tu apsolutne vrednosti, svakom svoje. Uostalom, eto npr ja i ne volim filmove zato što su mi svi kao sjajni, gledam i đubrad, volim često i one kao užasne, dokle god me baš ne iritira suviše toga u njima. Usput, ne pada mi napamet ionako da kod svojih utisaka pišem nešto tog tipa "ne gledajte, preskočite, slušajte mene", užasno mi je i kao ideja tako šta. 🤣 |
|
![]() |
|
Gremlin_
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 15.Sijecanj/Jan.2026 Status: Offline Points: 93 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 19:56 |
|
Sad vidim ovo extreme zašto imaš. Predugačko je ovo meni za čitanje. hahaha Dobri ste. Ništa loše ne mislim.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77217 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 20:06 |
|
I ti ćeš uskoro dobiti to extreme member, ne znači suštinski išta, čim se bude iole aktivan na forumu, eto extreme statusa.
Moram piskarati, jače je od mene 😂 tek da se zna da smo forum a ne twitter, grozim se svedenosti, ako ću sve u par reči onda vala ne moram ni pisati. 🤣 |
|
![]() |
|
Gremlin_
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 15.Sijecanj/Jan.2026 Status: Offline Points: 93 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 00:09 |
|
Ja sam bratac banovan na pojedinim sajtovima, blokiran na društvenim mrežama,svim skoro mogućim. YouTube, jedan baja hteo da me tuži. I tako dalje. Ovde se suzdržavam, svašta ima da se vidi, a i korisno je.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77217 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 00:32 |
Potpuno te razumem, suzdržavam se i ja, okreće mi se utroba ponekada od onoga što se piše, lakše bi mi bilo da razvučem ovde po forumu one meni napornije ali šta bih imao od toga, kao da je bitno ionako, ljudi ko ljudi, net kao net, sve mi je ovo kao crtani film 😂 nemam izazova. Pišem svoje i bole me brige baš. Nadam se banu ali me ne služi baš. 😟 Problem mi je zapravo to što mi se trenutno niti odveć gledaju filmovi, niti piše o njima kako sam navikao, niti vode isprazni razgovori, pa mi je sve teže biti aktivan. Biće bolje 👍 |
|
![]() |
|
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1512 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 09:45 |
|
Ne znam sto bi se suzdrzavao neko sve dok je sve u granicama kulture i uopste nekog nnormalnog dijaloga. Ne razumem bas Puppet to tvoje da se nadas banu, sta to znaci voleo bi da ne pisesi i citas ovde ali ne mozes da izdrzis ili sam opet nesto pogresno shvatio.
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |