Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Anaconda (2025)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=107708
Datum ispisa: 27.Lipanj/Jun.2026 u 17:41
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Anaconda (2025)
Objavio: enigmasb
Tema: Anaconda (2025)
Datum objave: 28.Prosinac/Dec.2025 u 22:10
????



Odgovori:
Objavio: JoxerTM
Datum objave: 28.Prosinac/Dec.2025 u 22:21
Što nije jasno? 
PG13 komedija. Ako imaš manje godina od 13, nema gledanja.
Vjerojatno se negdje vidi sisa, pa eto.



Objavio: Mizi
Datum objave: 28.Prosinac/Dec.2025 u 23:34
Bigtitsmejksmikam.
Wataboutsmalltitz???


Objavio: ar8c
Datum objave: 29.Prosinac/Dec.2025 u 17:00
Videh trailer pred premijeru Avatara u bioskopu. Nisam imao pojma da se tako nešto snima. Inače čista komedija koja se direktno naslanja na original Anakondu. 

SPOILER!!!!!

Likovi žele da naprave indie film, sa mikro budžetom kao omaž anakondi. Za potrebe filma kupuju anakondu, ali ona strada i onda odlaze u divljinu da pronađu drugu pošto više para nemaju. Tamo odjednom kreće da ih lovi prava zverka. Klasična praznoglava komedija, ali možda bi moglo biti malo opuštene zabave...


Objavio: puppet_master
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2026 u 19:15
Jedan od onih gde mi je prosto bilo neprijatno usled toga koliko je toga pogrešnog, kako sa likovima, tako i sa humorom, baš je mašio svaku notu, nije vredan ni kritike.


Objavio: banisa2006
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 12:18
Znaci amerikanci su skroz pukli sa filmovima....sve smece do smeca...znaci filmove poput ovog Anaconda ili Greenland 2 treba zaobilaziti u sirokom luku.....cemu ova sranja uopste u eteru..


Objavio: Mizi
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 13:17
Originalno postovano od strane banisa2006 banisa2006 piše:

Znaci amerikanci su skroz pukli sa filmovima....sve smece do smeca...znaci filmove poput ovog Anaconda ili Greenland 2 treba zaobilaziti u sirokom luku.....cemu ova sranja uopste u eteru..


Sva sreća pa će od sada AI da im piše scenarije,
biće mnogo bolji filmovi.



Objavio: kjovo
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 14:05
Kad se vidi spisak glumaca tacno se zna da se ocekuje od filma tako da nisam razocaran uopste,vise mi cudi sta se tolika fama dize oko originalnog filma Anakonda koji je po meni prosek ako ne i ispod proseka sa prosecnim ili losim gluimcima J.Lo i Ice Cube ,Jon Voight tu ne znam sta trazi ali i on se uklopio u film,ovo mi cak i zabavnije od originala  


Objavio: Dr IggY
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 14:10
Originalno postovano od strane kjovo kjovo piše:

,ovo mi cak i zabavnije   

Baš to, prave reči. Ja sam u jednom trenutku SPOILER  
Se slatko nasmejao sa onim veprom na leđima dok beži. Pa ono pišanje, ima taj neki čudan smisao za humor Džek. Prijao mi je film, Nešto isto a opet drugačije na neki način. Od mene ima 7/10



-------------
Trn u tudjem oku svi vide,a panj u svom niko.


Objavio: kjovo
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 14:12
Jesto taj deo filma je i najsmesniji ,i ja njega gotivim ima ponekad stupidan humor ali uglavnom mi je zabavan


Objavio: puppet_master
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 20:14
Mogu ja da volim koliko god Jack Blacka, Rudda, Zahna, njihove pređašnje filmove, ovo je meni ipak nešto pedeseto. Niti mi to njihovo liči na prijateljstvo, niti su njihove sebičnosti i nesigurnosti odveć smisleno prikazane, humor pogotovo ne funkcioniše, ljubavna priča površna do bola i bez mrve hemije, i onda kada pomislim da ne može sve gore i površnije, naravno da će se ići na onaj luk lika koji se nešto kao iskupljuje do finala, tako ih decenijama i uče na tim kursevima "kreativnog pisanja", daleko bilo da lik prosto bude ono što jeste i u tome naći priču, mora se po istom, starom i glupom kalupu baš sve pojednostaviti, ne uspeva priča, sam film da uradi išta, čega god se dohvati. Hajde, humor je uvek diskutabilan ionako, ne zabavljaju nas iste stvari, boginji hvala, sve je to individualno, no meni je ipak nesvakidašnje da se do ove mere maši baš sve što se pokušalo. Nije da me čudi, naravno, samo što se obično ubode makar nešto, ovde imam tri glumca koje stvarno volim a nisam našao jednu dobru scenu bilo koga od njih. Traćenje talenata, iz moje perspektive.


Objavio: Mizi
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 21:34
Pravda za Dženifer, prvi deo kida, drugi deo nekida.

Cry


Objavio: vladtepes
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 22:02
Loše 3/10


Objavio: Gremlin_
Datum objave: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 10:02
Vas da slušam i vaša mišljenja,ni jedan film ne bi nikada pogledao. Ne samo ovaj,svaki skoro. Atelje 212,al zamalo.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 18:25
Valjda svi vole da laskaju sebi ali ne valja preterivati 😂
Ne znam ko je ovde da bi ih ti slušao, šta god to značilo, svi samo pišemo lični utisak. Ono što meni može biti jezivo, nekome može biti sjajno, filmovi koji su meni odlični, drugome mogu biti negledljivi, to se podrazumeva. Šta će se slušati iko, odrasli smo ljudi, svako ima svoje afinitete i vodilje. Ljudi koji slepo veruju u tuđe vodilje i nisu baš ljudi kojima bih se obraćao ionako, ne fali mi toliko baš društvo, takvo 😂.

Sve i da volimo slične stvari, opet je valjda bolje sve sagledati svojim očima, ne slušati ma koga. Zašto bi propustio film pa i da je stvarno najgori, ako tako šta uopšte može postojati. Nema tu apsolutne vrednosti, svakom svoje. Uostalom, eto npr ja i ne volim filmove zato što su mi svi kao sjajni, gledam i đubrad, volim često i one kao užasne, dokle god me baš ne iritira suviše toga u njima.

Usput, ne pada mi napamet ionako da kod svojih utisaka pišem nešto tog tipa "ne gledajte, preskočite, slušajte mene", užasno mi je i kao ideja tako šta. 🤣


Objavio: Gremlin_
Datum objave: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 19:56
Sad vidim ovo extreme zašto imaš. Predugačko je ovo meni za čitanje. hahaha Dobri ste. Ništa loše ne mislim.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 20:06
I ti ćeš uskoro dobiti to extreme member, ne znači suštinski išta, čim se bude iole aktivan na forumu, eto extreme statusa.

Moram piskarati, jače je od mene 😂 tek da se zna da smo forum a ne twitter, grozim se svedenosti, ako ću sve u par reči onda vala ne moram ni pisati. 🤣


Objavio: Gremlin_
Datum objave: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 00:09
Ja sam bratac banovan na pojedinim sajtovima, blokiran na društvenim mrežama,svim skoro mogućim. YouTube, jedan baja hteo da me tuži. I tako dalje. Ovde se suzdržavam, svašta ima da se vidi, a i korisno je.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 00:32
Originalno postovano od strane Gremlin_ Gremlin_ piše:

Ovde se suzdržavam, svašta ima da se vidi, a i korisno je.


Potpuno te razumem, suzdržavam se i ja, okreće mi se utroba ponekada od onoga što se piše, lakše bi mi bilo da razvučem ovde po forumu one meni napornije ali šta bih imao od toga, kao da je bitno ionako, ljudi ko ljudi, net kao net, sve mi je ovo kao crtani film 😂 nemam izazova.
Pišem svoje i bole me brige baš. Nadam se banu ali me ne služi baš. 😟
Problem mi je zapravo to što mi se trenutno niti odveć gledaju filmovi, niti piše o njima kako sam navikao, niti vode isprazni razgovori, pa mi je sve teže biti aktivan. Biće bolje 👍


Objavio: kjovo
Datum objave: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 09:45
Ne znam sto bi se suzdrzavao neko sve dok je sve u granicama kulture i uopste nekog nnormalnog dijaloga. Ne razumem bas Puppet to tvoje da se nadas banu, sta to znaci voleo bi da ne pisesi i citas ovde ali ne mozes da izdrzis ili sam opet nesto pogresno shvatio. 


Objavio: Gremlin_
Datum objave: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 11:34
KuRtula mi je na granici sa Albanijom, tu negde. Držim se hahahaha


Objavio: puppet_master
Datum objave: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 18:01
Originalno postovano od strane kjovo kjovo piše:

Ne znam sto bi se suzdrzavao neko sve dok je sve u granicama kulture i uopste nekog nnormalnog dijaloga. Ne razumem bas Puppet to tvoje da se nadas banu, sta to znaci voleo bi da ne pisesi i citas ovde ali ne mozes da izdrzis 


Samo bi me ban ratosiljao bede 😂 Uvek kada mi forum postane naporan, odem na makar 4-5 meseci ili više, odmorim, no svejedno potom nastavim da gubim vreme ovde, koliko god malo to vremena bilo, nema veze što mahom preskačem čitanje, ipak sam tu da bih pisao, samo što mi je sve manje inspirativno, ćaskanje pa napornije, filmovi su grđi, razgovori me čak i manje inspirišu, prestali smo i da se družimo van foruma, navikao sam da se stalno viđam i sa forumašima ranije, sada mi ne zaliči ovo čak ni na zajednicu, i na sve to već, toliko toga mi je isprazno, reda radi vala neću razmeniti koju reč, samo još o vremenu da pričamo, bezlično, i mašala 😂

No, kažem, biće bolje, furam svoje i dobro mi ide, šta ima veze kakvi su mi filmovi najčešće i koliko me i da li ispuni svaki razgovor, kontam da je važno ono što sam uradim a vremena će se uvek menjati ionako, ovo je ipak prevaziđeni format sada, samo da se naviknem na to.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 18:04
Eto, gosn Gremlin, sada si i ti extreme member, čestitam 👍


Objavio: brgljez
Datum objave: 01.Veljaca/Feb.2026 u 10:18
ufff... preskok s motkom.

-------------
Aaa?


Objavio: ar8c
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2026 u 16:17
Ma otkud ovoliko negativnosti oko jedne komedije, pa još i klasičnog parodiranja nekog originala? Mislim da niko ovde ne očekuje ništa dubokoumno i filozofski, već čisto (praznoglavo) zezanje koje kod parodiranja ume da ode i puno dalje od klasičnih komedija. Meni je ovo skroz leglo i sreća pa sam verovao sopstvenom instinktu nakon viđenog trailera.

Priča se u potpunosti naslanja na originalnu Anacondu, samo je do bola karikira. Glumačka ekipa sjajno probrana za ovaj tip filma. Jack Black u elementu skroz, potpuno na svom terenu uz dodatnu asocijaciju na popularni Jacksonov King Kong gde je takođe sa kamerom u ruci režirao film i jurio ogromnu zver. Paul Rudd je dobar glumac i meni oduvek simpatičan, posebno u komedijama. Steve Zahn možda i najjači lik u filmu, nekako uvek nenametljivo i iz drugog plana, ali savršeno pliva u takvim (sporednim?) ulogama. Newtonova je takođe odradila svoje. Još kad je ubačena muzička podloga u vidu AC/DC i Motley Crue, znao sam da je to - to!

Film definitivno nije za svačiji senzibilitet. Mislim da je više namenjen starijim generacijama, gde se uklapaju i glumci i kreatori filma. Ne samo što smo premijerno dočekali Anacondu u vremenu kad se pojavila, već je u pitanju sam odnos prema kinematografiji iz zlatnih 80-ih i 90-ih. Film je omaž ljudima koji su živeli kroz filmove, sanjali, imitirali i dugo o njima pričali. Naravno, tu negde se dogodi život i kreće jurnjava za (makar) B ili B+ karijerom, gubeći onu mladalačku strast usput. A lepo je nekada prisetiti se tih strasti i to je siže filma, preciznije odnosa glavnih likova. Istovremeno, film na vrlo suptilan način šalje kritiku aktuelnom trenutku, iako nikoga ne vređa. Svoju misiju zabave i parodije odrađuje gotovo bez greške ako se ja pitam.

Namestilo mi se da mi je prilično umornom i potrošenom baš trebao jedan takav film, neozbiljan i lak za degustaciju. Pogodio je žicu i razveselio. Scena sa veprom je toliko urnebesna da sam se iskidao od smeha, bez obzira što je umanjen element iznenađenja nakon podužeg trailera koji me je sačekao u bioskopu pre AvataraLOL Odavno mi neka komedija nije toliko prijala. To je žanr koji je u mom slučaju najviše posrnuo (da li zbog manjka mašte kreatora ili mog gubitka smisla za humor - nebitno!), pa stoga ova parodija automatski postaje deo arhive rezervisane za ono najbolje i vredno repriziranja.

Uzgred, moram ovde napomenuti da nikada nisam bio preteran fan originalne Anaconde. Nastavke ne spominjem jer nikada nisam ni želeo da ih pogledam. Iako film sam po sebi nije loš i igra na sigurnu kartu koja kod ljudi neminovno izaziva jezu (ogromne ajkule u moru ili ogromni gmizavci na kopnu), nešto mi u svemu tome nije posebno leglo. Nešto u samoj priči, kod glumačke postave, realističnosti ideje... Od svega pomalo. Ali ova parodija je tačno tamo gde treba biti i meni je makar više legla kao takva nego original. Mislim da nije baš čest slučaj da se to desi, ali ovde meni jeste.

Na kraju samo da se zahvalim na prevodu. Doduše imam tu jednu malu zamerku, barem kod onog koga sam ja koristio, a to je da nedostaju prevodi neengleske komunikacije. Nije mnogo i nije strašno da bi remetilo ugođaj, ali idealno bi bilo i da neki Brazilac popuni te sitne šupljineWink



Objavio: kjovo
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2026 u 16:40
Eto da ja znam malo lepse da pisem sve ovo bih napisao ,ma kao da si prepisivao moje misli. U potpunosti se sve slazem


Objavio: ar8c
Datum objave: 03.Veljaca/Feb.2026 u 18:24
Wink
Eto druže Kjovo, neka onaj Pluribus bude presedan, a generalno se najčešće složimo. Ima fore i za Pluribus. Ti si hteo malo brži tempo i više odgovora, ali ako do toga jednom dođe, možda nam se i tu linije ukrsteLOL


Objavio: kjovo
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2026 u 08:17
Hehe a mozda i ti uvidis da si bio u zabludi sto se tice Pluribusa ,ali pre ce biti ,nadam se da ce malo das poprave drugu sezonu za moj ukus . 


Objavio: ar8c
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2026 u 09:48
Kako god bilo, pošteno ću da priznamLOL No, da vratimo mi temu zmijurinama...


Objavio: TotenhemovFanatik
Datum objave: 08.Veljaca/Feb.2026 u 02:31
U mom slučaju, toliko me je nasmijala fora s početka filma, kad Pol Rud, odnosno Grif, snima scenu u bolnici i pokušava da govori britanskim akcentom. Ta scena me je toliko raznijela, da sam se tokom cijelog filma smijao samo tome. Evo i sad dok pišem komentar, smijem se. Ostatak filma mi nije bio nešto posebno smiješan, a dvadesetak minuta prije kraja sam počeo da molim Boga da se što prije završi. Nije me kupio, ali nije sad ni njesra film. Može da se odgleda, ali definitivno ne po svaku cijenu.


Objavio: Zagrivuk
Datum objave: 11.Veljaca/Feb.2026 u 16:01
Originalno postovano od strane Gremlin_ Gremlin_ piše:

Vas da slušam i vaša mišljenja,ni jedan film ne bi nikada pogledao. Ne samo ovaj,svaki skoro. Atelje 212,al zamalo.

Bravo brate svi valjani filmski kriticari


Objavio: marcobobby
Datum objave: 25.Svibanj/May.2026 u 23:16
Tipično glupiranje Jack Blacka, a kako je tu pored njega i Paul Rudd, onda dobijamo duplu dozu. Humor definitivno neće ''da legne'' svakom ljubitelju žanra (ili preciznije podžanra: horor komedija), ali ipak postiže krajnji cilj: relaksirajuća zabava sa tupavim likovima i ogromnom zmijurinom (iz aviona vidljivi CGI). Sve u svemu u okvirima proseka.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk