| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Dodeljene Zlatne maline za najgore (02.03.2025.) | BA | HR | MK | RS | SI | |
Odgovori
|
| Korisnik | |
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Dodeljene Zlatne maline za najgore (02.03.2025.)Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2025 u 20:04 |
|
Madame Web imam na spisku za gledanje i nadam se da ce moci da se odgleda. Megalopolis mi ne pada na pamet da gledam, ama bas nikako. Milim da je totalna glupost. Unforted, nisam ni znao za ovaj film ali gde ''iskopase'' ovu ''konjinu'' Jeerry Seinfelda koji je los glumac. A Joker 2 sam planirao da gledam ali kad sam video tu da je jedan od zanrova mjuzikl odmah sam odustao od bilo cega, znacxi ta,man posla da sam ga stavio na spisak za gledanje. Mada steta sta uradise. Prvi Joker je bio bas ok film Ali odgldao sam neciji klip na YT i taj neko nije bio nkako zadovoljan ali lepo rece, oni glavni, kojima je prvi Joker doneo zaradu, odlucili se brze bolje da naprave drugi deo i sta su uradili.... Mada nebitno da li je Oscar ili Zlatna Malina, ne znam na koju foru to poberu u uzi izbor jer sigurno postoji jos jos i losijih filmova i losijih gluma, bilo glavna rola glumac/glumica ili sporedna glumac/glumica a o nastavcima da ne pricam. najbolji za mene, bice i ostace Young Guns 1 i 2. Jedini filmovi gde drugi deo moze da parira prvom po svemu,
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2401 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2025 u 22:11 |
|
Zlatne maline bih podelio i većini filmova sa Oskara.
Bez razmišljanja, znači bruka i sramota koliko se spustio kvalitet filmova. Budućnost kinematografije je u kanalu ili u bunaru, birajte. |
|
![]() |
|
brgljez
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 14.Travanj/Apr.2007 Status: Offline Points: 283 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2025 u 22:28 |
|
trebalo bi uvesti neko zlatno šumsko voće, rečemo štrumpfgodu, i tu za titlove, ali čisto iz zajebancije. naravno i zlatnu oskorušu za najbolje. pa kategorije, ovo, ono, simo, tamo... i tak. pa veselje cika, klanovi, ko komu itd.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2025 u 15:00 |
|
Bez veze je oduvek i bilo sve to, najčešće maše poentu a sprdnja (loša) je sama po sebi. Baš ih nikada nisam voleo.
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |