Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Dodeljene Zlatne maline za najgore (02.03.2025.)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=106579
Datum ispisa: 23.Lipanj/Jun.2026 u 00:28
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Dodeljene Zlatne maline za najgore (02.03.2025.)
Objavio: beogradski
Tema: Dodeljene Zlatne maline za najgore (02.03.2025.)
Datum objave: 03.Ožujak/Mar.2025 u 20:04
Madame Web imam na spisku za gledanje i nadam se da ce moci da se odgleda. Megalopolis mi ne pada na pamet da gledam, ama bas nikako. Milim da je totalna glupost. Unforted, nisam ni znao za ovaj film ali gde ''iskopase'' ovu ''konjinu'' Jeerry Seinfelda koji je los glumac. A Joker 2 sam planirao da gledam ali kad sam video tu da je jedan od zanrova mjuzikl odmah sam odustao od bilo cega, znacxi ta,man posla da sam ga stavio na spisak za gledanje. Mada steta sta uradise. Prvi Joker je bio bas ok film Ali odgldao sam neciji klip na YT i taj neko nije bio nkako zadovoljan ali lepo rece, oni glavni, kojima je prvi Joker doneo zaradu, odlucili se brze bolje da naprave drugi deo i sta su uradili.... Mada nebitno da li je Oscar ili Zlatna Malina, ne znam na koju foru to poberu u uzi izbor jer sigurno postoji jos jos i losijih filmova i losijih gluma, bilo glavna rola glumac/glumica ili sporedna glumac/glumica a o nastavcima da ne pricam. najbolji za mene, bice i ostace Young Guns 1 i 2. Jedini filmovi gde drugi deo moze da parira prvom po svemu,



Odgovori:
Objavio: Mizi
Datum objave: 03.Ožujak/Mar.2025 u 22:11
Zlatne maline bih podelio i većini filmova sa Oskara.
Bez razmišljanja, znači bruka i sramota koliko se spustio kvalitet filmova.
Budućnost kinematografije je u kanalu ili u bunaru, birajte.


Objavio: brgljez
Datum objave: 03.Ožujak/Mar.2025 u 22:28
trebalo bi uvesti neko zlatno šumsko voće, rečemo štrumpfgodu, i tu za titlove, ali čisto iz zajebancije. naravno i zlatnu oskorušu za najbolje. pa kategorije, ovo, ono, simo, tamo... i tak. pa veselje cika, klanovi, ko komu itd.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 14.Ožujak/Mar.2025 u 15:00
Bez veze je oduvek i bilo sve to, najčešće maše poentu a sprdnja (loša) je sama po sebi. Baš ih nikada nisam voleo.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk