| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
The Family Plan (2023) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
JUKA2HR
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 13.Kolovoz/Aug.2013 Status: Offline Points: 1 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: The Family Plan (2023)Objavljeno: 15.Prosinac/Dec.2023 u 10:17 |
|
Nadam se da će Bambula odradit prijevod (?) Hvala unaprijed!
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 15.Prosinac/Dec.2023 u 13:37 |
|
Vi'š, ja se nadam da eplove strimalice neće niko prevoditi jer ako već stavljaju uslugu dostupnu kod nas onda je red da izvole sami prevesti.
|
|
![]() |
|
duro-peric
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 29.Ožujak/Mar.2022 Status: Offline Points: 3 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2023 u 12:31 |
|
Baš se čudim da već nema prijevoda, film je izgleda odličan i već je par dana dostupan za skidanje a titlova nema pa nema...hm...
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2023 u 13:29 |
|
Pa dobro je li moj prethodni post nevidljiv? Epl ne čita postove na ovom forumu niti ovaj forum ima ikakve veze s eplom. Stoga: I onda odabrati Support. Što se tiče nečijeg izgleda i izgledanja sadržaja na epl+: Ažurirao JoxerTM - 17.Prosinac/Dec.2023 u 13:35 |
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2023 u 19:10 |
|
Električarka putuje u Dubai, pih.
nego, vidi kak'i je mnogo lepi film, ne zaebavaj nego prevedi to , ko(nj) da čeka na neki tamo Apple ili pa da se žali vodovodu. Ovaj forum doživljavam kao forum o filmovima/serijama ali ima ljudi koji ga vide kao sajt sa vražijim titlovima, te je normalno da će se obratiti ovde (pa, ne nužno u temi filma) i tražiti, moliti, so, pušti ih. A opet, ima lepote i u tom besomučnom pisanju pisama, žalbi na ovo, ono. Bejaše mi zabavna knjiga Saul Bellow-a, "Herzog", sa relativno sličnim vidom ponašanja. Kada god mi, bogu fala, nešto ne bi bilo po volji, ja da sednem i napišem pismo, prijatejima, neprijateljima, predsedniku, upravniku ovom, onom, kolegi, pa i vodovodu, dabome, svakome ko mi padne na pamet, jerbo imam kao šta da kažem. Vratimo pisma u naše živote!
|
|
![]() |
|
klass
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 15.Srpanj/Jul.2018 Status: Offline Points: 465 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2023 u 19:15 |
|
Gledao film sa suprugom koja voli ovakve lagane, porodicne komedije. I, sta da kazem, njen komentar je bio - Ovo je bas lose uradjeno. ;) Dakle, komedija postoji samo u tragovima. Ima dosta akcije koja je za ovakav film potpuno bespotrebna, a i nije nesto posebno. I, da, jos jedan predug film. Ocena 4.5.
|
|
![]() |
|
ar8c
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 06.Kolovoz/Aug.2013 Status: Offline Points: 1228 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Prosinac/Dec.2023 u 17:32 |
|
Meni je ovo sasvim fino leglo, bolje od očekivanja. Film za odmoriti mozak od kompleksnog života i svakodnevice, bez da se išta napreže. A tačno je to i trebalo. Akciona komedija sa par dobrih gegova, ništa novo i originalno, ali opet svetlo, dinamično, prijatno za videti i zabavno za jednokratni ugođaj.
E sad, ako nekome treba nešto teže, višeslojno, sa prelivom filozofije, nedorečenosti koja provocira mozganje nakon gledanja, za kombinovanje i promišljanje, onda apsolutno preskočiti i ne osvrtati se
|
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10573 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 08:53 |
|
Odgledali porodicno, nisam znao nista, supruga je videla poster i najavu, pa jeste ovo za relaksaciju i zezanciju ali mislim da nije dobro realizovan, prvo komike u tragovima, sve mi je nekako konfekcijski, nervira me vise ono za koledz, pun kufer, hajde za igricu ( secam se The Wizard (1989)) i to neko igranje na arkadama) , hajde jeste ona popularna ,podosta akcije i te neke avanture i tu su podbacili, Pre bih ponovo uzeo maraton
, John Candy + Jim Belushi, Steve Martin ili neke njegove filmve, za borilacke trenutno nisam , ili npr Peter Selllers , eto sad me podseti mozda obnovim filmove od Jacques Tatia nije tema, mada obozavam i italijanski neorealizam, clan Kojic je spomenuo ``TeoremA` od Pasolini-a sto da ne , `Mamma Rom`a sam skoro reprizirao, onako samo razmislajm , sto pisem ne znam ni sam ![]() Ažurirao AlexDeLarge - 24.Prosinac/Dec.2023 u 09:03 |
|
![]() |
|
jojo385
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 04.Ožujak/Mar.2018 Status: Offline Points: 262 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 11:30 |
|
Puget i Joxter , imam utisak da film niste pogledali i vec
dajete negative komentare. Nesto nije u redu sa vama. Ako na cistu komediju hajtujete onda ste u privatnom zivotu.. SJEBANI.Nemojte da trujete ovaj forum |
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 13:22 |
|
Na kojim si ti drogama?
Točno je da nisam pogledao film. Međutim gdje je moj negativni komentar na - film? Lijepo se vidi jasno i decidirano na koga/što ide negativni komentar. Isto tako te lijepo molim da ne vrijeđaš ostale članove foruma, mene slobodno izvoli ispičkarati ako treba jednom dnevno, ne bi bio prvi niti zadnji, ali ostale ne diraj. Sretan ti božić.
Ažurirao JoxerTM - 24.Prosinac/Dec.2023 u 13:29 |
|
![]() |
|
lovro-klobucar
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 03.Kolovoz/Aug.2020 Status: Offline Points: 2 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 16:22 |
|
JoxerTM je inace poznat da negativno komentira filmove koje nije pogledao. Odraz prosjecnog balkanca koji je nezadovoljan svojim zivotom, pa na portalima prosipa svoju nepostojucu pamet.
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 16:56 |
|
Imam plan da ne gledam Famili Plan!
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 17:29 |
Dragi pišče fajsbučkih aksioma i teorija urote, sretan i tebi božić.
|
|
![]() |
|
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1509 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2023 u 09:19 |
|
Film nije los ,moze da se pogleda . Ali iskreno vec zaboravio o cemu se radilo. Da pojasnim ovim sto izgleda ne citaju tekstove sa paznjom. Niti je Joxer niti je Puppet kritikovao film vec Apple servis sto nema nasih titlova. To je jedno a cak i da su kritikovali bez gledanja to je sasvim njihovo legitimo pravo. Evo ja nisam gledsao Top gun ovaj zadnji i kazem da je to veliko njesra od filma i sta sad. Neko ce me ubediti u suprotno ,nece. To je sve individualno ono sto se vama svidja ne mora meni i suprotno. A o vredjanju da i ne pricam,nije to na Balkanu izmisljeno
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2023 u 13:58 |
|
Tja, najradije ne bih uopšte ni trošio reći, ni na doktore sa dijagnozama (vala je inače teško prokljuviti da sam sjeban
), ni na antropologiju, kakvi sada filmovi i gde ko šta sme da piše, gledam gde da zaradim makar neku desetinu evropljana, nest'o mi bre paučić iz kupatila, sav sam potrešen, neću da slavim praznike sam, put me zove, moram poći, snjegovi su okopnjeli, i to sve.
Ažurirao puppet_master - 25.Prosinac/Dec.2023 u 14:14 |
|
![]() |
|
merl!nka
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 02.Listopad/Oct.2011 Status: Offline Points: 12 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2024 u 16:29 |
|
Kad znaš što očekuješ - zabavno .
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |