Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Family Plan (2023)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Family Plan (2023)

The Family Plan

The Family Plan (2023)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Porodični plan

Godina:

2023

Žanr:

komedija, akcija

Trajanje:

118 min

Režija:

Simon Cellan Jones

Scenarij:

David Coggeshall


Glavne uloge:


Mark Wahlberg
  >  Dan Morgan
Jonny Coyne
  >  Spiros
Susie Dragañac
  >  Gamer
Olivia Healey
  >  Freshman Girl
Angelica DeChavez
  >  Team Valkyrae (Fade (Str33t))
Felicia Pearson
  >  Tookpick
Zoe Colletti
  >  Nina Morgan
Van Crosby
  >  Kyle Morgan
Miles Doleac
  >  Gold Chain
Hayley Keown
  >  EmCee
Savanna Gann
  >  Ennui Friend
Anisa Nyell Johnson
  >  Kickboxing Instructor
Cate Jones
  >  Vegas Cop

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
JUKA2HR View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 13.Kolovoz/Aug.2013
Status: Offline
Points: 1
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JUKA2HR Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Family Plan (2023)
    Objavljeno: 15.Prosinac/Dec.2023 u 10:17
Nadam se da će Bambula odradit prijevod (?) Hvala unaprijed!
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Prosinac/Dec.2023 u 13:37
Vi'š, ja se nadam da eplove strimalice neće niko prevoditi jer ako već stavljaju uslugu dostupnu kod nas onda je red da izvole sami prevesti.
Na vrh
duro-peric View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 29.Ožujak/Mar.2022
Status: Offline
Points: 3
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj duro-peric Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2023 u 12:31
Baš se čudim da već nema prijevoda, film je izgleda odličan i već je par dana dostupan za skidanje a titlova nema pa nema...hm...
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2023 u 13:29
Pa dobro je li moj prethodni post nevidljiv?
Epl ne čita postove na ovom forumu niti ovaj forum ima ikakve veze s eplom.
Stoga:
I onda odabrati Support.

Što se tiče nečijeg izgleda i izgledanja sadržaja na epl+:



Ažurirao JoxerTM - 17.Prosinac/Dec.2023 u 13:35
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77216
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2023 u 19:10
Električarka putuje u Dubai, pih.

nego, vidi kak'i je mnogo lepi film, ne zaebavaj nego prevedi to Approve, ko(nj) da čeka na neki tamo Apple ili pa da se žali vodovodu. Ovaj forum doživljavam kao forum o filmovima/serijama ali ima ljudi koji ga vide kao sajt sa vražijim titlovima, te je normalno da će se obratiti ovde (pa, ne nužno u temi filma) i tražiti, moliti, so, pušti ih. 

A opet, ima lepote i u tom besomučnom pisanju pisama, žalbi na ovo, ono. Bejaše mi zabavna knjiga Saul Bellow-a, "Herzog", sa relativno sličnim vidom ponašanja. Kada god mi, bogu fala, nešto ne bi bilo po volji, ja da sednem i napišem pismo, prijatejima, neprijateljima, predsedniku, upravniku ovom, onom, kolegi, pa i vodovodu, dabome, svakome ko mi padne na pamet, jerbo imam kao šta da kažem. Vratimo pisma u naše živote!
Na vrh
klass View Drop Down
Active member
Active member


Pridružen: 15.Srpanj/Jul.2018
Status: Offline
Points: 465
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj klass Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2023 u 19:15
Gledao film sa suprugom koja voli ovakve lagane, porodicne komedije. I, sta da kazem, njen komentar je bio - Ovo je bas lose uradjeno. ;)  Dakle, komedija postoji samo u tragovima. Ima dosta akcije koja je za ovakav film potpuno bespotrebna, a i nije nesto posebno. I, da, jos jedan predug film. Ocena 4.5.
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 06.Kolovoz/Aug.2013
Status: Offline
Points: 1228
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Prosinac/Dec.2023 u 17:32
Meni je ovo sasvim fino leglo, bolje od očekivanja. Film za odmoriti mozak od kompleksnog života i svakodnevice, bez da se išta napreže. A tačno je to i trebalo. Akciona komedija sa par dobrih gegova, ništa novo i originalno, ali opet svetlo, dinamično, prijatno za videti i zabavno za jednokratni ugođaj.

E sad, ako nekome treba nešto teže, višeslojno, sa prelivom filozofije, nedorečenosti koja provocira mozganje nakon gledanja, za kombinovanje i promišljanje, onda apsolutno preskočiti i ne osvrtati se
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 08:53
Odgledali porodicno, nisam znao nista, supruga je videla poster i najavu,  pa jeste ovo za relaksaciju i zezanciju  ali mislim da nije dobro realizovan, prvo komike u tragovima, sve mi je nekako konfekcijski, nervira me vise ono za koledz, pun kufer,  hajde za igricu ( secam se The Wizard (1989))  i to neko igranje na arkadama) , hajde jeste ona popularna ,podosta akcije i te neke avanture i tu su podbacili,   Pre bih ponovo uzeo maraton Smile, John Candy + Jim Belushi,  Steve Martin ili neke njegove filmve, za borilacke trenutno nisam , ili npr Peter Selllers ,  eto sad me podseti mozda obnovim filmove  od Jacques Tatia nije tema,   mada obozavam i italijanski neorealizam, clan Kojic je spomenuo ``TeoremA` od Pasolini-a sto da ne , `Mamma Rom`a sam skoro reprizirao, onako samo razmislajm , sto pisem ne znam ni sam Smile


Ažurirao AlexDeLarge - 24.Prosinac/Dec.2023 u 09:03
Na vrh
jojo385 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 04.Ožujak/Mar.2018
Status: Offline
Points: 262
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jojo385 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 11:30
Puget i Joxter , imam utisak da film niste pogledali i vec
dajete negative komentare. Nesto nije u redu sa vama.
Ako na cistu komediju hajtujete onda ste u privatnom zivotu..
SJEBANI.Nemojte da trujete ovaj forum
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 13:22
Na kojim si ti drogama?

Točno je da nisam pogledao film.
Međutim gdje je moj negativni komentar na - film?

Lijepo se vidi jasno i decidirano na koga/što ide negativni komentar.

Isto tako te lijepo molim da ne vrijeđaš ostale članove foruma, mene slobodno izvoli ispičkarati ako treba jednom dnevno, ne bi bio prvi niti zadnji, ali ostale ne diraj.
Sretan ti božić.


Ažurirao JoxerTM - 24.Prosinac/Dec.2023 u 13:29
Na vrh
lovro-klobucar View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 03.Kolovoz/Aug.2020
Status: Offline
Points: 2
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj lovro-klobucar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 16:22
JoxerTM je inace poznat da negativno komentira filmove koje nije pogledao. Odraz prosjecnog balkanca koji je nezadovoljan svojim zivotom, pa na portalima prosipa svoju nepostojucu pamet.
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 16:56
Imam plan da ne gledam Famili Plan!

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Prosinac/Dec.2023 u 17:29
Originalno postovano od strane lovro-klobucar lovro-klobucar piše:

JoxerTM je inace poznat da negativno komentira filmove koje nije pogledao. Odraz prosjecnog balkanca koji je nezadovoljan svojim zivotom, pa na portalima prosipa svoju nepostojucu pamet.

Dragi pišče fajsbučkih aksioma i teorija urote, sretan i tebi božić.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1509
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2023 u 09:19
Film nije los ,moze da se pogleda . Ali iskreno vec zaboravio o cemu se radilo. Da pojasnim ovim sto izgleda ne citaju tekstove sa paznjom. Niti je Joxer niti je Puppet kritikovao film vec Apple servis sto nema nasih titlova. To je jedno a cak i da su kritikovali bez gledanja to je sasvim njihovo legitimo pravo. Evo ja nisam gledsao Top gun ovaj zadnji i kazem da je to veliko njesra od filma i sta sad. Neko ce me ubediti u suprotno ,nece. To je sve individualno ono sto se vama svidja ne mora meni i suprotno. A o vredjanju da i ne pricam,nije to na Balkanu izmisljeno 
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77216
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2023 u 13:58
Tja, najradije ne bih uopšte ni trošio reći, ni na doktore sa dijagnozama (vala je inače teško prokljuviti da sam sjeban LOL), ni na antropologiju, kakvi sada filmovi i gde ko šta sme da piše, gledam gde da zaradim makar neku desetinu evropljana, nest'o mi bre paučić iz kupatila, sav sam potrešen, neću da slavim praznike sam, put me zove, moram poći, snjegovi su okopnjeli, i to sve. Heart

Ažurirao puppet_master - 25.Prosinac/Dec.2023 u 14:14
Na vrh
merl!nka View Drop Down
member
member


Pridružen: 02.Listopad/Oct.2011
Status: Offline
Points: 12
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj merl!nka Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2024 u 16:29
Kad znaš što očekuješ - zabavno .
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.