Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Japanska horor serija na Disney+ (10.01.2023.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Japanska horor serija na Disney+ (10.01.2023.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77216
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Japanska horor serija na Disney+ (10.01.2023.)
    Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2023 u 13:34
Ništa me ne otera od filma/serije bolje nego Disney logo, no hajde de, videćemo, nema veze đe se streamuje. Kao.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2023 u 16:23
I mene samo kad vidim, iritira,  ne znam zasto, poster, naziv Gannibal i dole ko strimuje strim, ali ne odbija me.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77216
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2023 u 17:29
Mene ne iritira, samo me odbije od sebe, Disney uništi i zatupi sve za šta se dohvati a ko u inat, svega im je malo pa se hvataju za skoro sve. LOL 
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2023 u 18:44
Da i serija koju je Miike rezirao Connect su oni preuzeli, da to bi moglo da se pogleda.


Ažurirao AlexDeLarge - 11.Sijecanj/Jan.2023 u 18:51
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77216
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2023 u 19:15
Pa da, što se pojedinaca tiče, dokle god ne potpišu ikakav ugovor sa njima, imaju kakvu-takvu šansu (setimo se Eddie Murphyjevog ugovora sa Disney studiom i na šta su ličili ti filmovi potom, kao i gde mu je sa nima bila karijera), više me brine to što su otkupili svaki drugi studio ili franšizu i sve redom obesmislili i upropastili, kao i do sada. O samim filmovima ponaosob tj vodiljama studija bolje da i ne počinjem LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.