Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Japanska horor serija na Disney+ (10.01.2023.)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=102630
Datum ispisa: 26.Lipanj/Jun.2026 u 18:47
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Japanska horor serija na Disney+ (10.01.2023.)
Objavio: puppet_master
Tema: Japanska horor serija na Disney+ (10.01.2023.)
Datum objave: 11.Sijecanj/Jan.2023 u 13:34
Ništa me ne otera od filma/serije bolje nego Disney logo, no hajde de, videćemo, nema veze đe se streamuje. Kao.



Odgovori:
Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 11.Sijecanj/Jan.2023 u 16:23
I mene samo kad vidim, iritira,  ne znam zasto, poster, naziv Gannibal i dole ko strimuje strim, ali ne odbija me.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 11.Sijecanj/Jan.2023 u 17:29
Mene ne iritira, samo me odbije od sebe, Disney uništi i zatupi sve za šta se dohvati a ko u inat, svega im je malo pa se hvataju za skoro sve. LOL 


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 11.Sijecanj/Jan.2023 u 18:44
Da i serija koju je Miike rezirao Connect su oni preuzeli, da to bi moglo da se pogleda.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 11.Sijecanj/Jan.2023 u 19:15
Pa da, što se pojedinaca tiče, dokle god ne potpišu ikakav ugovor sa njima, imaju kakvu-takvu šansu (setimo se Eddie Murphyjevog ugovora sa Disney studiom i na šta su ličili ti filmovi potom, kao i gde mu je sa nima bila karijera), više me brine to što su otkupili svaki drugi studio ili franšizu i sve redom obesmislili i upropastili, kao i do sada. O samim filmovima ponaosob tj vodiljama studija bolje da i ne počinjem LOL



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk