Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moskva slezam ne verit (1980)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Moskva slezam ne verit (1980)

Moskva slezam ne verit

Moskva slezam ne verit (1980)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

1980

Žanr:

drama, komedija, ljubavni

Trajanje:

150 min

Režija:

Vladimir Menshov

Scenarij:

Valentin Chernykh
, Vladimir Menshov


Glavne uloge:


Liya Akhedzhakova
  >  Olga Pavlovna, director kluba
Vera Alentova
  >  Katerina 'Katia' Tikhomirova
Aleksey Batalov
  >  Georgi 'Gosha'
Aleksandr Fatyushin
  >  Sergey 'Seryozha' Gurin
Zoya Fyodorova
  >  tetya Pasha, vakhtersha
Yevgeniya Khanayeva
  >  maty Rachkova
Valentina Ushakova
  >  Nikolay's mother, Anna Nikitichna
Tatyana Konyukhova
  >  Herself
Irina Muravyova
  >  Lyudmila Gurina
Vladlen Paulus
  >  Pyotr Lednev
Raisa Ryazanova
  >  Antonina
Innokentiy Smoktunovskiy
  >  Self
Boris Smorchkov
  >  Nikolay
Oleg Tabakov
  >  Volodya
Viktor Uralskiy
  >  Mikhail Ivanovich, otets Nikolaya
Valentina Ushakova
  >  Anna Nikitichna, maty Nikolaya
Yuriy Vasilev
  >  Rodion 'Rudolph' Rachkov
Natalya Vavilova
  >  Aleksandra, doch Kateriny
Georgiy Yumatov
  >  Self

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Vilin View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 24.Studeni/Nov.2017
Lokacija: Srbija, Niš
Status: Offline
Points: 1084
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moskva slezam ne verit (1980)
    Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2018 u 08:10
Šta reći, a ne preterati. Sjajan, bez američke patetike. Odličan prikaz prilika u Moskvi i SSSR-u pedesetih i postepene emancipacije žena, Priča običnih žena koje imaju različite vizije svoje budućnosti, ali bez obzira na te razlike stalno pružaju podršku jedna drugoj.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77218
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2022 u 12:16
Jedan od ono malo prestalih filmova koje zbilja godinama želim da pogledam i uvek se nešto, avaj, iskomplikuje, zaboravim, zalutam u neki drugi prostor, vreme, žanr, svoje bitke, šta god već. Ermm


Miss shibičice, nešto sam (moš misliti) razmišljao, da li bi te tvoji pustili da gledaš sa dobrim puppetom "Moskva suzama ne veruje" ?  

Znadem, bili smo daleko oko Berlina ali to je bilo pre 10-20 dana, možda smo sada bliži makar koji metar, eto sa Moskvom? Smile
Na vrh
shiba87 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2020
Status: Online
Points: 263
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj shiba87 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2022 u 13:20
Ma, ovo mi je čak i dalje od Berlina :p.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77218
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2022 u 13:36
Čuj, ima dana, filmova, gradova LOL
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Online
Points: 10577
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2022 u 13:42
Sad cu i ovaj  pre one komedije što je Joxer postavio, eto predložiću ženi nismo gledali. Mada sad slusam  Gilbert Bécaud-Nathalie, setih se od Bajage pesama Ruski voz i BerlinWink.


Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77218
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2022 u 08:51
Originalno postovano od strane AlexDeLarge AlexDeLarge piše:

sad slusam  Gilbert Bécaud-Nathalie, setih se od Bajage pesama Ruski voz i BerlinWink

Meni piči Bijelo dugme, no mislim zapravo o praistoriji, pećinskom čoveku, civilizaciji koju smo uludo gradili LOL

Pa zeca mu pečenog, mi (muški) smo za njih (lepši nam pol) lovili vražije mamute, hej, mamute! Kopljem samo. I nije nam išta teško padalo, da li smo se žalili? Nismo, dabome. Niti "ta vidi koliko je to čudovište", ni opasne su kljove, ni tup je kamen, ni teško je meso za dovući do pećine. A vidi ti sada. Ako bi ti (ili ja, svejedno) zvao kakvu gunđavu i blesavu miličicu tek da zajedno gledate neki (sumanuti) film, bude joj daleko, ne valja pola Evrope i šire LOL A di su sada mamuti? Nema ih, dabome. Nema pravde na dunjaluku. ApproveLOL

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,320 sekundi.