Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Moskva slezam ne verit (1980)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=88169
Datum ispisa: 28.Lipanj/Jun.2026 u 20:46
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Moskva slezam ne verit (1980)
Objavio: Vilin
Tema: Moskva slezam ne verit (1980)
Datum objave: 06.Veljaca/Feb.2018 u 08:10
Šta reći, a ne preterati. Sjajan, bez američke patetike. Odličan prikaz prilika u Moskvi i SSSR-u pedesetih i postepene emancipacije žena, Priča običnih žena koje imaju različite vizije svoje budućnosti, ali bez obzira na te razlike stalno pružaju podršku jedna drugoj.



Odgovori:
Objavio: puppet_master
Datum objave: 21.Travanj/Apr.2022 u 12:16
Jedan od ono malo prestalih filmova koje zbilja godinama želim da pogledam i uvek se nešto, avaj, iskomplikuje, zaboravim, zalutam u neki drugi prostor, vreme, žanr, svoje bitke, šta god već. Ermm


Miss shibičice, nešto sam (moš misliti) razmišljao, da li bi te tvoji pustili da gledaš sa dobrim puppetom "Moskva suzama ne veruje" ?  

Znadem, bili smo daleko oko Berlina ali to je bilo pre 10-20 dana, možda smo sada bliži makar koji metar, eto sa Moskvom? Smile


Objavio: shiba87
Datum objave: 21.Travanj/Apr.2022 u 13:20
Ma, ovo mi je čak i dalje od Berlina :p.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 21.Travanj/Apr.2022 u 13:36
Čuj, ima dana, filmova, gradova LOL


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 21.Travanj/Apr.2022 u 13:42
Sad cu i ovaj  pre one komedije što je Joxer postavio, eto predložiću ženi nismo gledali. Mada sad slusam  Gilbert Bécaud-Nathalie, setih se od Bajage pesama Ruski voz i BerlinWink.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiVtKXxiKX3AhW1IMUKHbI0APIQyCl6BAgUEAM&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DTilQ8BIHisw&usg=AOvVaw2J0HBLluzUg5VTGI5U-Od4" rel="nofollow -



Objavio: puppet_master
Datum objave: 22.Travanj/Apr.2022 u 08:51
Originalno postovano od strane AlexDeLarge AlexDeLarge piše:

sad slusam  Gilbert Bécaud-Nathalie, setih se od Bajage pesama Ruski voz i BerlinWinkhttps://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiVtKXxiKX3AhW1IMUKHbI0APIQyCl6BAgUEAM&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DTilQ8BIHisw&usg=AOvVaw2J0HBLluzUg5VTGI5U-Od4" rel="nofollow -

Meni piči Bijelo dugme, no mislim zapravo o praistoriji, pećinskom čoveku, civilizaciji koju smo uludo gradili LOL

Pa zeca mu pečenog, mi (muški) smo za njih (lepši nam pol) lovili vražije mamute, hej, mamute! Kopljem samo. I nije nam išta teško padalo, da li smo se žalili? Nismo, dabome. Niti "ta vidi koliko je to čudovište", ni opasne su kljove, ni tup je kamen, ni teško je meso za dovući do pećine. A vidi ti sada. Ako bi ti (ili ja, svejedno) zvao kakvu gunđavu i blesavu miličicu tek da zajedno gledate neki (sumanuti) film, bude joj daleko, ne valja pola Evrope i šire LOL A di su sada mamuti? Nema ih, dabome. Nema pravde na dunjaluku. ApproveLOL




Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk