Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Debt Collector 2 (2020)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Debt Collector 2 (2020)

Debt Collectors

Debt Collectors (2020)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

The Debt Collector 2

Godina:

2020

Žanr:

komedija, akcija

Trajanje:

97 min

Režija:

Jesse V. Johnson

Scenarij:

Jesse V. Johnson
, Stu Small


Glavne uloge:


Marina Sirtis
  >  Mal Reese
Scott Adkins
  >  French
Ron Althoff
  >  Redneck #1
Catherine Black
  >  Waitress
Ski Carr
  >  Molly
Anthony De Longis
  >  Flat-Head
Vladimir Kulich
  >  Tommy
Louis Mandylor
  >  Sue
Nils Allen Stewart
  >  Irv
Vernon Wells
  >  Cyrus Skinner
Charity Collins
  >  Felix
Angelina Melnikova
  >  Marcus
Josef Cannon
  >  Evo
Aaron Toney
  >  Sugar
Cuete Yeska
  >  Esteban Madrid
Jermaine Jacox
  >  Darius
Anthony Delongis
  >  Flat-Head
Dasha German
  >  Bar Girl
Mayling Ng
  >  Britt
Mike Maolucci
  >  Vaughan
Demitra Sealy
  >  Young Mal Reese
Robert Dobson
  >  "Cutty" Molly Gang Member
Austin Durden
  >  Knuckle
R Scott Hoffman
  >  Bar Patron

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
zele View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 01.Studeni/Nov.2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Points: 58
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zele Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Debt Collector 2 (2020)
    Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2020 u 13:27
meni omiljeni akcijski glumac.
Na vrh
zele View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 01.Studeni/Nov.2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Points: 58
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zele Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Kolovoz/Aug.2020 u 13:37
jeli netko najavio titlove
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Kolovoz/Aug.2020 u 14:06
Nije. Mogao si i sam provjeriti:

Znači slobodno prevedi, nitko se neće buniti.

Na vrh
zele View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 01.Studeni/Nov.2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Points: 58
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zele Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2020 u 12:13
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Nije. Mogao si i sam provjeriti:

Znači slobodno prevedi, nitko se neće buniti.

Hvala na linku. Nisam vješt tražiti po forumu.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2020 u 14:34
Da... Bio je već prijedlog da se najave prijevoda dodaju na glavnu stranicu, ne znam što je odlučeno po tom pitanju. Najave koje su već tamo se odnose na nadolazeće fimove, ne i na prijevode na žalost.
Na vrh
zele View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 01.Studeni/Nov.2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Points: 58
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zele Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Veljaca/Feb.2022 u 16:07
Još nema titlova za ova film i ako mogu  zamoliti nekoga tko to zna raditi, bio bi vrlo zahvalan.
Na vrh
iztok-vester View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 15.Rujan/Sep.2019
Status: Offline
Points: 2
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iztok-vester Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 17:38
imam ja neki ne baš najbolji prevod pa ga mogu stavit dok se ne uradi bolji
Na vrh
zele View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 01.Studeni/Nov.2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Points: 58
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zele Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 20:01
Originalno postovano od strane iztok-vester iztok-vester piše:

imam ja neki ne baš najbolji prevod pa ga mogu stavit dok se ne uradi bolji
Mislim da i ja imam  takav prijevod, ali pošalji meni na mail: zele.mimi@gmail.com
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10571
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 20:32
Da moglo bi da bude na naslovnoj, ali i ovako  se cesto pojavljuje na naslovnoj `Trenutno na forumu` ,  ili pak link za datu temu stavite kao subscriptions i dobijacete obavestenja, ako ne onda postavite u Potraznja  prevoda za filmove. Ima ga na gledalicama znate koje su ... ali ja ih ne koristim, bas zbog prevoda koji su losi, da ne kazem ocajni, a ponekad i `smesni` kakvi su.


Ažurirao AlexDeLarge - 23.Listopad/Oct.2022 u 20:40
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2024 u 18:55
Evo sinić nekako odgledah do kraja i ovaj deo i baš sam se pomučio. Nije da nisam imao koncentraciju. Baš naprotiv nakon dužeg vremena sam pustuo napokon neki film za mene i...Na žalost ponovo ''floop'' (promašaj ) I prvi deo mi se nije svideo, tamo sam ostavio krtak komentar da niti je bila akcija niti je bila nekakva komedija. Ovaj film je totalno bezveze. I da ponovim, imao sam koncentraciju ali kao da sam gledao neki projekat sa ovih prostora gde nije znalo šta se radi i ko šta radi i blablabla. I ovo nije prvi put da je Scott Adkins omanuo kad je reč o filmovima čiji je mix akciona komedija. To njemu definitivno ne leži jer ovo nije prvi promašaj a ni drugi, jer čini mi se da on iza sebe već i ima neke akcione komedije i to mi se činiisto nekakvi nastavcci. I opet, akcije nigde, ama baš nigde, a komika...Komike ama baš nigde Louis Mandzlor je barem i dogurao do nekakvog ovakvog filma za razliku od njegovog brata Costasa koji je valjda tnao da igra po nekakvim jeftinim erotskim trilerima. Evo me baš sada na IMDB i gledam šta Scott Adkins ima u planu za snimanje. I recimo Kickboxer Armageddon mi nikako ne obećava.. I iskreno, ja sam one delove YIP Man prekinuo negde ne znam koji deo i da li da to ponovo pokušam, ali mislim, mada nisam siguran, da je jedna od boljih rola Scott Adkionska gde je Yuri Boyka. I iskreno, mislim da nakon one slavne ture akcionih zvezda kao što su Arnold Schwaryeneger, Sylvester Stallone, Jean Claude van Damme, Steven Seagal, pa donekle i Doph Lungren, mislim da nakon tih akvvionih junaka niko nije uspeo da uleti u tu grupu, na tu listu, pa tako i Scott Adkins. On jeste da se i pojavljuje pored nekih popularnih glumaca u filmovima i slično ali mislim lično da njegovi filmovi su baš daleko nego kada su takvi filmovi koji su se snimali bili poznati a i ako ne svi dobri, barem su mogli da se odgledaju. I mislim da mu nikako ne ide da meša akciju i komediju, neka se mane toga, barem moje mišljenje. A i ima već neke godine, nije da je star ali prošle su već neke godine i on je tu obitavao i B produkciji sa s vremena na vreme nekakvim pokušajima iskoraka gde se pojavljivo pored onih baš poznatih. I nemoj neko da me pogrešno shvati, nemam ništa protiv njega, baš naprotiv, njegove filmove i stavljam na spisak za gledanje ali ukoliko učesta sa time da mixa akciju i komediju, nije isključeno da ću takve projekte i preskočiti.. Ovaj dilm i ovaj deo, nikako, nikako, ali nikako ne preporučujem ) A ja nastavljam ''post'' i dalje sam u potrazi da napokon odgledam neki dobar film a em mi je usb pun filmova ya mene em spisak ya gledanje a nikako neshto da uleti )
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.