| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Mute (2018) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Mute (2018)Objavljeno: 23.Veljaca/Feb.2018 u 15:26 |
|
Prijevod je najavio Bambula ⚡
|
|
![]() |
|
robin12345
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
precednik Titlovačke republike Pridružen: 03.Travanj/Apr.2013 Lokacija: Winterfell Status: Offline Points: 11392 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 27.Veljaca/Feb.2018 u 10:23 |
|
Duncan Jones, režiser ovoga filma voli svijet tehnološkoga filma. Ovdje vizualno kraducka možda "Blade Runnera", no nije mu ni blizu po svemu. Kao film za sebe, vizualno je Ok. No sama radnja je neuvjerljiva, kompliciranija no što je trebalo biti. Na momente teško je pratiti film, račva se središnjicom u cijeli niz podradnji, malo to smeta pri povezivanju likova koji su po volji Jonesa kompleksniji no što bi trebalo biti. No film je dovoljno inetresantan da prebrodite sve to rasipanje fokusa te ga, bar ja- ne svrstavam u izgubljeno vrijeme. Otprilike mi je to za 5.5, što se poklopilo sa nekim ocjenama na mreži. Mala digresija. Cactus Bill ( Paul Rudd ) toliko vuče na Let 3 s onim brčinama i kapom da nema kadra da nisam pomislio na Prlju i Mrleta.
|
|
![]() |
|
osman2510
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012 Lokacija: Prijedor Status: Offline Points: 2090 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2018 u 08:57 |
|
Ovaj imdb iz dana u dan dokazuje koliko je glup i beskoristan. Film ni u kom sličaju nije loš, ali nije ni neko remek-djelo. Pogotovo ne za 9,9/10. U najboljem slučaju 7/10, a i to je veoma darežljivo. Film je po meni nekako nepotrebno zamršen u vidu nekog klasičnog sci-fi trilera, a u biti je jednostavno zakoplikovana ljubavna priča, gdje preko sat vremena iz scene u scenu gledaš iste likove i ne možeš povezati vezu između njih. Kao da si i ti njem. No možda je takva i zamisao, da gledaš iz ugla njemog amiša u svijetu napredne buduće tehnologije.
Ažurirao osman2510 - 02.Ožujak/Mar.2018 u 12:27 |
|
|
لا إله إلا الله محمد رسول ا
|
|
![]() |
|
nitro_vip
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 05.Srpanj/Jul.2006 Lokacija: Croatia Status: Offline Points: 27 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2018 u 16:49 |
|
Ma film je za kurac. Kao scifi fan, par fora mis e svidilo, ostalih 98 nije. Nekakva melodrama i debilana koja nema veze sa misterijom ili trilerom. Sci-fi da, al ovo ostalo je glupost. Izbjeć.
|
|
![]() |
|
nitro_vip
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 05.Srpanj/Jul.2006 Lokacija: Croatia Status: Offline Points: 27 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 02.Ožujak/Mar.2018 u 16:54 |
|
btw kako titlovi imaju 9.9, a povlače ocjene, kad je na imdbu 5.4.. što je za 4.4 previše.
|
|
![]() |
|
Filaret
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Pridružen: 16.Prosinac/Dec.2009 Status: Offline Points: 502 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2018 u 20:06 |
|
Izgleda da je mastodont Netfliks pronašao zlatni pretplatnički rudnik u milenijalcima čim bez prestanka štancuje ovakve proizvode, uz poneki pažnje vredan izuzetak kao što je Mindhunter. Znači, narcisoidan i visoko stilizovan tehno svet, multi kulti, etno, morfo itd. okruženje, patetični upliv elementarnih emocija i poneko prekoračenje granica tabuizovanih tema (ovde isprva gotovo simpatični pedofil koji je verovatno na kraju razočarao sve u-duši-tinejdžere i izmamio im dubokumni zaključak da su pederi ipak bolji.)
Film je taman takav, šarena plastična ambalaža, ono unutra nekome smrdi, nekome miriše, sigurno je bezukusno, ali dobro, kad si gladan, nisi sav svoj... Lepe slike i prilično upečatljiva scena umiranja (sad zbog Robina ne smem da kažem čijeg ) i to bi bilo sve. Nije baš traćenje vremena, ali nije ni daleko od toga. |
|
![]() |
|
Wida
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Uploader
Pridružen: 06.Prosinac/Dec.2008 Lokacija: River Styx Status: Offline Points: 459 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2018 u 20:59 |
|
Ugasio nakon 40 min.
|
|
![]() |
|
bokidante
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 05.Rujan/Sep.2011 Status: Offline Points: 64 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 13.Ožujak/Mar.2018 u 17:45 |
|
Čudan film! 5,5/10
|
|
![]() |
|
nitro_vip
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 05.Srpanj/Jul.2006 Lokacija: Croatia Status: Offline Points: 27 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2018 u 03:40 |
Čitao sam još par puta, ovo je revjuv. legendo Ažurirao nitro_vip - 14.Ožujak/Mar.2018 u 05:30 |
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77217 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2018 u 04:15 |
O njima zapravo prilično malo znam (nemam tv godinama, mada,jasno, čuo sam za njih, video nešto klipova, stoji poređenje), no meni je, začudo, upravo Cactus Bill, tj Paul Rudd zapravo još i najzanimljiviji ne tek lik u filmu, već uopšte, radovao sam se (ako je i to prava reč) samo njegovim scenama, ovo ostalo nekako pregurah. Sve su i ostali već rekli, nit tamo, nit vamo film kao celina,no voleo bih videti zaseban film o Cactus Bill-u ![]() |
|
![]() |
|
bgvracar
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Pridružen: 28.Srpanj/Jul.2016 Status: Offline Points: 3258 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2018 u 13:40 |
|
Kada se u filmski žanr (sci-fi, futuristički triler, post-apokalipsa i sl.) koji bi trebao pre svega da zabavi gledaoca, uvedu elementi "umetnosti", dobijemo ovo što smo dobili. A dobili smo pre svega, vizuelno lepo upakovan proizvod, sa odličnim kadrovima, pristojnom glumom renomirane glumačke ekipe (Skarsgard, Rad, Teru...) ali i pričom koja je totalno neubedljiva, dosadna, nekako ubijena prethodno pomenutim elementima. Smorio sam se za sve pare gledajući isti, jedva dočekavši kraj.
![]() Jednom rečju, Blade Runner za siromašne. ![]() |
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |