Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Saopštene nominacije za
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Saopštene nominacije za   | BA | HR | MK | RS | SI |

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
jeje cantiq View Drop Down
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013
Status: Offline
Points: 1908
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Saopštene nominacije za
    Objavljeno: 23.Sijecanj/Jan.2018 u 15:21
Mislila sam da je Tyler Perry muško...ConfusedOuchDead
Na vrh
isa-belic View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 23.Sijecanj/Jan.2018
Status: Offline
Points: 0
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj isa-belic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Sijecanj/Jan.2018 u 22:51
znate sta cu vam reci da su mummy i transformersi bolji od last jedija i jumanjija ma oko 50 posto
Na vrh
isa-belic View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 23.Sijecanj/Jan.2018
Status: Offline
Points: 0
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj isa-belic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Sijecanj/Jan.2018 u 22:57
ja jesam ljubitelj filmova ali je ovo bruka kakvi filmovi izlaze poslednjih mesec narocito onaj poslednji nastavak star warsa neki last jedi ako mene pitate povratak djedaja je bio vrhhhhhhhhhh
Na vrh
Freak37 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Srpanj/Jul.2015
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 130
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Sijecanj/Jan.2018 u 18:59
Sve vam je jasno kada vidite da jedan Dankirk bude nominovan za oskara ... Mnostvo sjajnih serija pa velika praznina pa par ok filmova. Totalno pomracenje dobrih filmova.
Na vrh
Bob! View Drop Down
Banned user
Banned user


Pridružen: 10.Kolovoz/Aug.2008
Status: Offline
Points: 57
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bob! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2018 u 18:10
I nema neke razlike izneđu ovih i ONIH filmova... Mogli su sve ove da nominuju za oskara... Svake godine neviđena bruka.
Na vrh
Bob! View Drop Down
Banned user
Banned user


Pridružen: 10.Kolovoz/Aug.2008
Status: Offline
Points: 57
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bob! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Sijecanj/Jan.2018 u 18:11
Ali dobro, uteha su neengleski filmovi i možda crtani. Tu ponešto vredi...
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Avatar
+glavni baja+ R.I.P. 16.12.88.-30.09.19.

Pridružen: 16.Prosinac/Dec.2013
Status: Offline
Points: 2623
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Sijecanj/Jan.2018 u 16:05
Originalno postovano od strane isa-belic isa-belic piše:

znate sta cu vam reci da su mummy i transformersi bolji od last jedija i jumanjija ma oko 50 posto
Slazem se sa tobom u vezi Transformersa,nije zasluzio da bude nominovan ovdje. Ajde Mummy i nije nesto,ali bilo je tu mnogo gorih filmova tokom godine.
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
štap i šargarepa

Pridružen: 07.Prosinac/Dec.2006
Lokacija: odmah iza ćoška
Status: Offline
Points: 6275
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 00:30

 

             Znate, pokušavam da se klonim teorija zavera, ali moram da priznam da ovo

             iznenadno optuživanje ni manje ni više 5 žena za seksualno uznemiravanje i

             ko zna šta veći i to posle dobijanja zlatnog globusa malo smrducka.

             Opet, baš me briga, ako jeste, treba da ga "naguze", ali jeste baš čudno.

             Džejms Franko je na brzu brzinu izbrisan i izbačen iz svega živog.

             Film(ne znam kakav je, nisam ga odgledao) je maltene zaboravljen.

             Čitao sam i zvanične i "nezvanične"izvore i svi se slažu da je strava odigrao ulogu

             i da mu globus nije poklonjen.

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator
Avatar

Pridružen: 25.Srpanj/Jul.2007
Status: Offline
Points: 2289
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 14:58
To he sve počelo sa Weinstein-om i od tad su mnoge holuvudske face optužene. E sad problem je što pored pravih žrtava koje se oglašavaju ima i gomila onih koji to vide način da dođu centar zbivanja. Jedna od tih što je Franka optužila, čim su ljudi počeli da postavljaju pitanja, obrisala je tvitove. Mislim što je brisala ako ne laže ništa.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77216
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 15:03
Koliko je naporno bilo filmsko leto, što doduše i ne čudi, još je ispala i fina (i dalje filmska) godina, te se radujem dodeli Oskara, volim da pogledam ceremoniju, navike i cirkusa radi, nemam favorite, nisam ni odgledao sve nominovane. Smile  (ako je ovo tema o Oskarima uopšte LOL nisam je fino ni čitao Embarrassed
Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013
Status: Offline
Points: 1908
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 15:05
Originalno postovano od strane yolix83 yolix83 piše:

To he sve počelo sa Weinstein-om i od tad su mnoge holuvudske face optužene. E sad problem je što pored pravih žrtava koje se oglašavaju ima i gomila onih koji to vide način da dođu centar zbivanja. Jedna od tih što je Franka optužila, čim su ljudi počeli da postavljaju pitanja, obrisala je tvitove. Mislim što je brisala ako ne laže ništa.
Malko mi je neuvjerljiva ta priča...
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator
Avatar

Pridružen: 25.Srpanj/Jul.2007
Status: Offline
Points: 2289
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 15:06
Originalno postovano od strane subrianca subrianca piše:

Originalno postovano od strane yolix83 yolix83 piše:

To he sve počelo sa Weinstein-om i od tad su mnoge holuvudske face optužene. E sad problem je što pored pravih žrtava koje se oglašavaju ima i gomila onih koji to vide način da dođu centar zbivanja. Jedna od tih što je Franka optužila, čim su ljudi počeli da postavljaju pitanja, obrisala je tvitove. Mislim što je brisala ako ne laže ništa.
Malko mi je neuvjerljiva ta priča...
Na šta tačno misliš?
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
mahoni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
štap i šargarepa

Pridružen: 07.Prosinac/Dec.2006
Lokacija: odmah iza ćoška
Status: Offline
Points: 6275
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mahoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 15:58


            LOLLOLLOL Ma nisam mislio na to. Mislim, to mi nije bilo prioritetno, već ovo licemerstvo

                       u vezi nagrada. Ameri sve zastupljeniji na globusu, a pobednik globusa ne ide za oskara. Bilo je još slučajeva ranije. Zato sam pomislio na zaveru. LOLLOLLOL Čitao sam(samo) o tom filmu i bi mi čudno da par dana po objavljivanju najbolje muške uloge taj bude optužen za nešto što je rednja u americi, a samo par dana pre nominacije za oskara. na to sam pomislio. LOLLOLLOL

                       Naravno, postoji mogućnost da je konj to stvarno radio, ali mi tajming malo loš. Pa zamislite da je Vaniti sa naslovnice izbacio dobitnika globusa za glavnu mušku ulogu, a nema ni tužbe i protiv tužbe, samo pisanije po druš. mrežama. Ebiga, malo je to. A, tema im "zlatni globus".LOLLOLLOL

                      A, lično, Džejmsa smatram za možda i najboljeg i najraznovrsnijeg glumca te generacije.

Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš
Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013
Status: Offline
Points: 1908
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 16:05
Originalno postovano od strane yolix83 yolix83 piše:

Originalno postovano od strane subrianca subrianca piše:

Originalno postovano od strane yolix83 yolix83 piše:

To he sve počelo sa Weinstein-om i od tad su mnoge holuvudske face optužene. E sad problem je što pored pravih žrtava koje se oglašavaju ima i gomila onih koji to vide način da dođu centar zbivanja. Jedna od tih što je Franka optužila, čim su ljudi počeli da postavljaju pitanja, obrisala je tvitove. Mislim što je brisala ako ne laže ništa.
Malko mi je neuvjerljiva ta priča...
Na šta tačno misliš?
Napisao mahoni uglavnom sve na što sam mislila. 
Može biti, može i ne biti, ne znam ni sama. 
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator
Avatar

Pridružen: 25.Srpanj/Jul.2007
Status: Offline
Points: 2289
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 16:43
Originalno postovano od strane subrianca subrianca piše:

Može biti, može i ne biti, ne znam ni sama. 
Ma ok, ne tvrdim ja da je ona lagala 100% nego bio sam na njenom tviteru, obrisala ga je ali ljudi uslikali screenshotove. Nije neka poznata glumica ne sjećam se imena.
To je samo moje lično mišljenje da tu ima "bullshit-a". Neke od tih feministica su izjednačavale flertovanje sa seksualnim zlostavljanjem i sl. 


Obrati pažnju dole na na Criticism. Ima tu nešto o tome o čemu pričam.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
jeje cantiq View Drop Down
Banned user
Banned user

jedan fašista manje

Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013
Status: Offline
Points: 1908
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jeje cantiq Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 17:00
Ne možeš bit siguran na osnovu pogledanog/pročitanog, jednostavno osjećam da tu nešto smrdi...a najčudniji od svega mi je tajming. Otkud baš sad... Confused
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Avatar
Mολών Λαβέ

Pridružen: 04.Sijecanj/Jan.2015
Lokacija: Niš, Srbija
Status: Offline
Points: 23761
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 17:03
Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:

                      A, lično, Džejmsa smatram za možda i najboljeg i najraznovrsnijeg glumca te generacije.


Slažem se, talentovan i harizmatičan lik.    
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator
Avatar

Pridružen: 25.Srpanj/Jul.2007
Status: Offline
Points: 2289
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 17:20
Originalno postovano od strane subrianca subrianca piše:

Ne možeš bit siguran na osnovu pogledanog/pročitanog, jednostavno osjećam da tu nešto smrdi...a najčudniji od svega mi je tajming. Otkud baš sad... Confused
Ja i rekoh da nisam siguran. Što se tiče tajminga, ne znam, ni ja nisam pobornik teorija zavjere ali moguće. A možda i nije. Ima ih toliko optuženih koji nisu uopšte bili nominovani igdje. Možda se samo potrefilo.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.