Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Saopštene nominacije za

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=88014
Datum ispisa: 27.Lipanj/Jun.2026 u 03:23
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Saopštene nominacije za
Objavio: jeje cantiq
Tema: Saopštene nominacije za
Datum objave: 23.Sijecanj/Jan.2018 u 15:21
Mislila sam da je Tyler Perry muško...ConfusedOuchDead

-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).



Odgovori:
Objavio: isa-belic
Datum objave: 23.Sijecanj/Jan.2018 u 22:51
znate sta cu vam reci da su mummy i transformersi bolji od last jedija i jumanjija ma oko 50 posto


Objavio: isa-belic
Datum objave: 23.Sijecanj/Jan.2018 u 22:57
ja jesam ljubitelj filmova ali je ovo bruka kakvi filmovi izlaze poslednjih mesec narocito onaj poslednji nastavak star warsa neki last jedi ako mene pitate povratak djedaja je bio vrhhhhhhhhhh


Objavio: Freak37
Datum objave: 24.Sijecanj/Jan.2018 u 18:59
Sve vam je jasno kada vidite da jedan Dankirk bude nominovan za oskara ... Mnostvo sjajnih serija pa velika praznina pa par ok filmova. Totalno pomracenje dobrih filmova.


Objavio: Bob!
Datum objave: 25.Sijecanj/Jan.2018 u 18:10
I nema neke razlike izneđu ovih i ONIH filmova... Mogli su sve ove da nominuju za oskara... Svake godine neviđena bruka.


Objavio: Bob!
Datum objave: 25.Sijecanj/Jan.2018 u 18:11
Ali dobro, uteha su neengleski filmovi i možda crtani. Tu ponešto vredi...


Objavio: Boozywoozy
Datum objave: 27.Sijecanj/Jan.2018 u 16:05
Originalno postovano od strane isa-belic isa-belic piše:

znate sta cu vam reci da su mummy i transformersi bolji od last jedija i jumanjija ma oko 50 posto
Slazem se sa tobom u vezi Transformersa,nije zasluzio da bude nominovan ovdje. Ajde Mummy i nije nesto,ali bilo je tu mnogo gorih filmova tokom godine.


-------------
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!


Objavio: mahoni
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 00:30

 

             Znate, pokušavam da se klonim teorija zavera, ali moram da priznam da ovo

             iznenadno optuživanje ni manje ni više 5 žena za seksualno uznemiravanje i

             ko zna šta veći i to posle dobijanja zlatnog globusa malo smrducka.

             Opet, baš me briga, ako jeste, treba da ga "naguze", ali jeste baš čudno.

             Džejms Franko je na brzu brzinu izbrisan i izbačen iz svega živog.

             Film(ne znam kakav je, nisam ga odgledao) je maltene zaboravljen.

             Čitao sam i zvanične i "nezvanične"izvore i svi se slažu da je strava odigrao ulogu

             i da mu globus nije poklonjen.



-------------
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš


Objavio: yolix83
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 14:58
To he sve počelo sa Weinstein-om i od tad su mnoge holuvudske face optužene. E sad problem je što pored pravih žrtava koje se oglašavaju ima i gomila onih koji to vide način da dođu centar zbivanja. Jedna od tih što je Franka optužila, čim su ljudi počeli da postavljaju pitanja, obrisala je tvitove. Mislim što je brisala ako ne laže ništa.

-------------
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.


Objavio: puppet_master
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 15:03
Koliko je naporno bilo filmsko leto, što doduše i ne čudi, još je ispala i fina (i dalje filmska) godina, te se radujem dodeli Oskara, volim da pogledam ceremoniju, navike i cirkusa radi, nemam favorite, nisam ni odgledao sve nominovane. Smile  (ako je ovo tema o Oskarima uopšte LOL nisam je fino ni čitao Embarrassed


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 15:05
Originalno postovano od strane yolix83 yolix83 piše:

To he sve počelo sa Weinstein-om i od tad su mnoge holuvudske face optužene. E sad problem je što pored pravih žrtava koje se oglašavaju ima i gomila onih koji to vide način da dođu centar zbivanja. Jedna od tih što je Franka optužila, čim su ljudi počeli da postavljaju pitanja, obrisala je tvitove. Mislim što je brisala ako ne laže ništa.
Malko mi je neuvjerljiva ta priča...


-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: yolix83
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 15:06
Originalno postovano od strane subrianca subrianca piše:

Originalno postovano od strane yolix83 yolix83 piše:

To he sve počelo sa Weinstein-om i od tad su mnoge holuvudske face optužene. E sad problem je što pored pravih žrtava koje se oglašavaju ima i gomila onih koji to vide način da dođu centar zbivanja. Jedna od tih što je Franka optužila, čim su ljudi počeli da postavljaju pitanja, obrisala je tvitove. Mislim što je brisala ako ne laže ništa.
Malko mi je neuvjerljiva ta priča...
Na šta tačno misliš?


-------------
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.


Objavio: mahoni
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 15:58


            LOLLOLLOL Ma nisam mislio na to. Mislim, to mi nije bilo prioritetno, već ovo licemerstvo

                       u vezi nagrada. Ameri sve zastupljeniji na globusu, a pobednik globusa ne ide za oskara. Bilo je još slučajeva ranije. Zato sam pomislio na zaveru. LOLLOLLOL Čitao sam(samo) o tom filmu i bi mi čudno da par dana po objavljivanju najbolje muške uloge taj bude optužen za nešto što je rednja u americi, a samo par dana pre nominacije za oskara. na to sam pomislio. LOLLOLLOL

                       Naravno, postoji mogućnost da je konj to stvarno radio, ali mi tajming malo loš. Pa zamislite da je Vaniti sa naslovnice izbacio dobitnika globusa za glavnu mušku ulogu, a nema ni tužbe i protiv tužbe, samo pisanije po druš. mrežama. Ebiga, malo je to. A, tema im "zlatni globus".LOLLOLLOL

                      A, lično, Džejmsa smatram za možda i najboljeg i najraznovrsnijeg glumca te generacije.



-------------
Bolje živeti jedan dan kao lav, nego ceo život kao miš


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 16:05
Originalno postovano od strane yolix83 yolix83 piše:

Originalno postovano od strane subrianca subrianca piše:

Originalno postovano od strane yolix83 yolix83 piše:

To he sve počelo sa Weinstein-om i od tad su mnoge holuvudske face optužene. E sad problem je što pored pravih žrtava koje se oglašavaju ima i gomila onih koji to vide način da dođu centar zbivanja. Jedna od tih što je Franka optužila, čim su ljudi počeli da postavljaju pitanja, obrisala je tvitove. Mislim što je brisala ako ne laže ništa.
Malko mi je neuvjerljiva ta priča...
Na šta tačno misliš?
Napisao mahoni uglavnom sve na što sam mislila. 
Može biti, može i ne biti, ne znam ni sama. 


-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: yolix83
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 16:43
Originalno postovano od strane subrianca subrianca piše:

Može biti, može i ne biti, ne znam ni sama. 
Ma ok, ne tvrdim ja da je ona lagala 100% nego bio sam na njenom tviteru, obrisala ga je ali ljudi uslikali screenshotove. Nije neka poznata glumica ne sjećam se imena.
To je samo moje lično mišljenje da tu ima "bullshit-a". Neke od tih feministica su izjednačavale flertovanje sa seksualnim zlostavljanjem i sl. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Me_Too_%28hashtag%29" rel="nofollow - https://en.wikipedia.org/wiki/Me_Too_(hashtag)

Obrati pažnju dole na na Criticism. Ima tu nešto o tome o čemu pričam.


-------------
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.


Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 17:00
Ne možeš bit siguran na osnovu pogledanog/pročitanog, jednostavno osjećam da tu nešto smrdi...a najčudniji od svega mi je tajming. Otkud baš sad... Confused

-------------
zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).


Objavio: Danilo-Naissus
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 17:03
Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:

                      A, lično, Džejmsa smatram za možda i najboljeg i najraznovrsnijeg glumca te generacije.


Slažem se, talentovan i harizmatičan lik.    


Objavio: yolix83
Datum objave: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 17:20
Originalno postovano od strane subrianca subrianca piše:

Ne možeš bit siguran na osnovu pogledanog/pročitanog, jednostavno osjećam da tu nešto smrdi...a najčudniji od svega mi je tajming. Otkud baš sad... Confused
Ja i rekoh da nisam siguran. Što se tiče tajminga, ne znam, ni ja nisam pobornik teorija zavjere ali moguće. A možda i nije. Ima ih toliko optuženih koji nisu uopšte bili nominovani igdje. Možda se samo potrefilo.


-------------
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk