| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Transformersi protiv kritičara (22.06.2017.) | BA | HR | MK | RS | SI | |
Odgovori
|
| Korisnik | |
noxovac93
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 26.Srpanj/Jul.2014 Lokacija: Niksic Status: Offline Points: 53 |
Opcije posta
Thanks(2)
Citiraj Odgovor
Tema: Transformersi protiv kritičara (22.06.2017.)Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 17:20 |
|
hahahahahaha daj druze ti nisi normalan xD Wonder Woman mu ne valja a ovo smece mu je odlicno
|
|
![]() |
|
0f-nikola-pavic
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 22.Lipanj/Jun.2017 Status: Offline Points: 1 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 20:01 |
|
ti koji govore da su transformersi sranje ne znaju šta je dobro.Možda priča nija najbolja,ali koga briga za priču? Ti ideš da gledaš Transformerse a ne jebenog hamleta.Svaki transformers film je da te uzbudi,da ti pokaže nešto što nigde drugde ne možeš da vidiš,da osetiš kako izgleda vrhunska akcija na ekranu...
Ocenjivanje transformersa po priči je isto kao gledanje pornića zbog priče.
|
|
![]() |
|
dd-aleksandar-popovi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 29.Rujan/Sep.2014 Lokacija: Novi Sad, Serbia Status: Offline Points: 0 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 20:58 |
|
Wonder woman nisam gledao, ali nikad necu prezaliti sto sam ovo sranje gledao. Power rangers (i to serija) je za ovo smece vrhunsko dostignuce.
|
|
![]() |
|
sinna
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 15.Travanj/Apr.2017 Lokacija: Dalmatia Status: Offline Points: 5570 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 21:22 |
|
Svi filmovi treba da budu za zabavu i opuštanje i bježanje od stvarnosti i problema koje svi imamo.
Samo je bit naći svoj žanr filma i to pratiti i opuštati se uz njih.Nekada ni blockbustery nisu svakom po volji i po opredjeljenju,dakle gledati ono što nas zabavlja je bit,pa makar i porno uradci.Ljudi uživajte u gledanju i opuštanju ako ne možete bez pive ili vutre još i bolje.Iako su komentari poželjni i dapače trebalo bi komentirati što više ali pljuvati po nekom žanru koji ti nikako ne paše samo vođen nekim komentarima ili kritikama , meni nije OK.Nemojte padati na ničije kritike ako nije film vaš žanr (drama ,romansa,akcija ,scifi,fantastika utd),čovjek što voli nek i izvoli gledati.Neću više pilati uvijek o istom.Gledajte što vam odgovara i to komentirajte u punoj formi i s ukusom. |
|
|
|
|
![]() |
|
alexn96
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 02.Sijecanj/Jan.2011 Status: Offline Points: 12 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2017 u 01:45 |
|
Sranje od filma.
Ažurirao alexn96 - 23.Lipanj/Jun.2017 u 01:46 |
|
![]() |
|
Apostol
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 08.Rujan/Sep.2015 Status: Offline Points: 0 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2017 u 20:53 |
|
Do sada sam uživao u svim transformerima i nadam se da ču i u ovom. zapravo ne verujem da neču.
|
|
![]() |
|
dzemil-merdzanic
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 01.Ožujak/Mar.2017 Status: Offline Points: 3 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2017 u 00:33 |
|
Trebalo je da ostane na 3 filma a Michael Bay da, ako je već toliko veličanstven, napravi nešto novo a ne da se ponavlja svake 2,3 godine.
|
|
![]() |
|
bossko77
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 23.Travanj/Apr.2017 Status: Offline Points: 7 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2017 u 21:39 |
|
IgaBiva napisa sve sto je trebalo o filmu...The Last Knight je na nivou predhodnih transformersa...kome se ovaj deo nije svideo..onda mu se ne svidja cela fransiza i nije morao da gubi vreme gledajuci, nista novo nije mogao da vidi..meni kao ljubitelju SF film lezi i svideo mi se..bilo je par na isiljenih "smesnih" scena, ali nista sto bi uticalo na krajnji utisak o filmu..CGI scene su vrhunske i na nivo predhodnih delova...Ko voli ovaj zanr nek ne propusta ovaj film !
|
|
![]() |
|
ivan1962
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 25.Lipanj/Jun.2015 Status: Offline Points: 13 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2017 u 19:42 |
|
Film je OK, ko ne voli ovako nešto ne mora da gleda, a od takvog se komentar i ne očekuje... Wonder woman... odgledao, zažalio i odmah obrisao!
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |