Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Transformersi protiv kritičara (22.06.2017.)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na članke
Opis foruma: Komentari na objavljene članke i blogove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=85741
Datum ispisa: 23.Lipanj/Jun.2026 u 06:54
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Transformersi protiv kritičara (22.06.2017.)
Objavio: noxovac93
Tema: Transformersi protiv kritičara (22.06.2017.)
Datum objave: 22.Lipanj/Jun.2017 u 17:20
hahahahahaha daj druze ti nisi normalan xD Wonder Woman mu ne valja a ovo smece mu je odlicno



Odgovori:
Objavio: 0f-nikola-pavic
Datum objave: 22.Lipanj/Jun.2017 u 20:01
ti koji govore da su transformersi sranje ne znaju šta je dobro.Možda priča nija najbolja,ali koga briga za priču? Ti ideš da gledaš Transformerse a ne jebenog hamleta.Svaki transformers film je da te uzbudi,da ti pokaže nešto što nigde drugde ne možeš da vidiš,da osetiš kako izgleda vrhunska akcija na ekranu... Ocenjivanje transformersa po priči je isto kao gledanje pornića zbog priče.


Objavio: dd-aleksandar-popovi
Datum objave: 22.Lipanj/Jun.2017 u 20:58
Wonder woman nisam gledao, ali nikad necu prezaliti sto sam ovo sranje gledao. Power rangers (i to serija) je za ovo smece vrhunsko dostignuce.


Objavio: sinna
Datum objave: 22.Lipanj/Jun.2017 u 21:22
Svi filmovi treba da budu za zabavu i opuštanje i bježanje od stvarnosti i problema koje svi imamo.
Samo je bit naći svoj žanr filma i to pratiti i opuštati se uz njih.Nekada ni blockbustery nisu svakom po volji i po opredjeljenju,dakle gledati ono što nas zabavlja je bit,pa makar i porno uradci.Ljudi uživajte u gledanju i opuštanju ako ne možete bez pive ili vutre još i bolje.Iako su komentari poželjni i dapače trebalo bi komentirati što više ali pljuvati po nekom žanru koji ti nikako ne paše samo vođen nekim komentarima ili kritikama , meni nije OK.Nemojte padati na ničije kritike ako nije film vaš žanr (drama ,romansa,akcija ,scifi,fantastika utd),čovjek što voli nek i izvoli gledati.Neću više pilati uvijek o istom.Gledajte što vam odgovara i to komentirajte u punoj formi i s ukusom.


-------------
Everything is a joke !


Objavio: alexn96
Datum objave: 23.Lipanj/Jun.2017 u 01:45
Sranje od filma.


Objavio: Apostol
Datum objave: 23.Lipanj/Jun.2017 u 20:53
Do sada sam uživao u svim transformerima i nadam se da ču i u ovom. zapravo ne verujem da neču.


Objavio: dzemil-merdzanic
Datum objave: 25.Lipanj/Jun.2017 u 00:33
Trebalo je da ostane na 3 filma a Michael Bay da, ako je već toliko veličanstven, napravi nešto novo a ne da se ponavlja svake 2,3 godine.


Objavio: bossko77
Datum objave: 26.Lipanj/Jun.2017 u 21:39
IgaBiva napisa sve sto je trebalo o filmu...The Last Knight je na nivou predhodnih transformersa...kome se ovaj deo nije svideo..onda mu se ne svidja cela fransiza i nije morao da gubi vreme gledajuci, nista novo nije mogao da vidi..meni kao ljubitelju SF film lezi i svideo mi se..bilo je par na isiljenih "smesnih" scena, ali nista sto bi uticalo na krajnji utisak o filmu..CGI scene su vrhunske i na nivo predhodnih delova...Ko voli ovaj zanr nek ne propusta ovaj film !


Objavio: ivan1962
Datum objave: 25.Rujan/Sep.2017 u 19:42
Film je OK, ko ne voli ovako nešto ne mora da gleda, a od takvog se komentar i ne očekuje... Wonder woman... odgledao, zažalio i odmah obrisao!



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk