| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Renegades (2017) |
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Korisnik | |
angels
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Pridružen: 19.Svibanj/May.2007 Status: Offline Points: 1131 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Renegades (2017)Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2016 u 01:02 |
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2018 u 21:21 |
|
Presmiješno.
Čekam prijevod, možbit su mi neke stvari promaknule...
|
|
![]() |
|
VladBetMi71
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 09.Kolovoz/Aug.2008 Lokacija: Macedonia Status: Offline Points: 23 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Sijecanj/Jan.2018 u 15:22 |
|
Dobar film,mada fali skoro pola prevoda,
|
|
![]() |
|
stvorenje
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2018 Lokacija: Skopje Status: Offline Points: 0 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2018 u 20:58 |
|
Daj prjevod na engleski, ne na bosanski. Bosanski razumemo al ne engleski
|
|
![]() |
|
cuperak
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 21.Rujan/Sep.2014 Status: Offline Points: 27 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2018 u 21:10 |
|
kako to da niko ne prevodi ovaj film jos
|
|
![]() |
|
osman2510
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012 Lokacija: Prijedor Status: Offline Points: 2090 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2018 u 08:33 |
|
Evo ja sam ga najavio. I nemo' slučajno da mi neko uleti sa prevodom. pozz
|
|
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2018 u 17:40 |
|
Gadjaj patrolni čamac! Napokon pogledala s prijevodom. Mislim da će ovaj film postati moja omiljena trešina, jedan od onih koje gledaš vikendom s prijateljima i čije stupidne dijaloge znaš napamet. Porodjajne muke stranog glumca koji nastoji pravilno izgovorit jednostavnu rečencu "gadjaj patrolni čamac" neću lako zaboravit, kao ni dilemu oko 300 milijuna dolara, zgodne flićke i "njezinog naroda". Preglup film, no da nije takav jednostavno ne bi funkcionirao. ...i kao apsolutni vrh: Ona: Moj narod je očajan, on više ne vidi nikakvog izlaza... Jedan od njih: Zato je NATO tu, da pomogne! ![]() |
|
![]() |
|
osman2510
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012 Lokacija: Prijedor Status: Offline Points: 2090 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2018 u 21:02 |
|
Da, ili "Đe ste vi?, Od sada ću pričati samo s tobom."
a žile mu iskaču po vratu dok izgovara. A mislim i da se general usrao dok je izgovorio slovo "ž". I koji narod? S jedne strane Srbi negativci pri NATO-u, a onda ostali govore hrvatski i bosanski i pojma nemaš ko je ko (iliti Ko koga?) Bitno je samo da su Ameri glavni. Ko biva mirovna misija, a pobiše sve okolo. Nažalost, porazna činjenica je ta, da su Ameri u toj tzv. Mirovnoj misiji doista radili šta su htjeli i niko im ništa nije mogao. Trudio sam se da razumijem sve šta su ti stranci (domaći) u filmu izgovorili, jer za neke i nije bilo engleskog prevoda. Nažalost, bolje sam razumio Njemce šta su u pozadini rekli. Takođe, matematička računica im je genijalna. Kako od 27 funti puta 2.000 dobije 27 tona, a u stvari je nešto više od 24 tone. U svakom slučaju, J.K. Simmons je najjači. Pokupio je kajmak, kako u filmu, tako i od filma. pozz |
|
|
لا إله إلا الله محمد رسول ا
|
|
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2018 u 21:30 |
|
J.K. Simmons je jedini pravi, on ne može zajebati ni u smeću.
A ženska je princeza i zbog njezinog naroda sam dvaput gledala film vjerujući da sam nešta bitnoga ispustila... Nisam.
|
|
![]() |
|
AlfaStalker
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 14.Svibanj/May.2015 Lokacija: černobil Status: Offline Points: -11 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Veljaca/Feb.2018 u 22:45 |
|
sranje u boji ........ jeftin film bez ikakvog smisla
|
|
![]() |
|
UroshP
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 21.Sijecanj/Jan.2018 Lokacija: BG,Srbija,YUG Status: Offline Points: 9 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2018 u 01:43 |
|
hehe..koji cirkus od filma
![]() ![]() |
|
![]() |
|
Black Raven
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Translator
Pridružen: 13.Studeni/Nov.2017 Lokacija: Srbija Status: Offline Points: 1623 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2018 u 23:23 |
|
Dobar film ali samo toliko. Mnogim ljudima sa ovih prostora se ovo neće dopasti zbog toga jer se radnja filmova dešava na balkanu ( tačnije u Bosni),ali film je stvarno dobar i vredi utrošenog vremena jer ima dosta kvalitetno uradjenenih scena (pogotovo vodene scene) a i priča nije loša.Meni se dopao 6/10.Preporuka
|
|
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2018 u 23:27 |
|
Za boga miloga, to je Besson, morao nam je nešto dati!
Barem podvodne scene su OK, priča je preglupa (no u dobrom društvu, kad nemaš drugog posla, može se pogledati i nasmijati glupoj priči i dijalozima)
![]() ![]() |
|
![]() |
|
Wuk86
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Pridružen: 16.Ožujak/Mar.2008 Status: Offline Points: 877 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2018 u 21:20 |
|
Kakvo đubre od filma! Odavno gore sranje nisam gledao, zapravo nekih
30ak minuta koje sam pogledao.. |
|
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2018 u 21:34 |
|
Pol sata samo?!!
Wuče, u prvih pol sata nema ništa, gledaj do kraja da vidiš što je smeće
![]() |
|
![]() |
|
Stole Haringa
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Veljaca/Feb.2017 Status: Offline Points: 187781 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 16.Veljaca/Feb.2018 u 23:52 |
Izvinjavam se zbog dupliranja, ne snalazim se baš najbolje u pretagama. Ovo gore sam napisao u Dnevniku gledanja filmova i drago mi jie nisam usamljen slučaj. Nije bilo nimalo teško ako se uzme u obzir ekipa koja je stajala iza i ispred kamere. Najpoznatija faca je svakako Beson koji tone dublje od Marka Bara u Velikom Plavom. Ko je zainteresovan neka odgleda film Kelijevi heroji koji nije remek delo filmske umetnosti. Tema je slična, udruženi američki vojnici u potrazi za nemačkim zlatom napreduju brže nego bilo koja prethodnica. Nema podvodnih čarolija ali zato ima glumaca sa harizmom koja je strana njihovim današnjim kolegama. Simons jedini ovde ima harizmu, on je faca koja osudara od bezoblične mase vojnike koji se razlikuju samo po boji kože. Da se zahvalim još jednom prevodiocu koji se oglasio na temi. Napisao sam u uvodu zašto. |
|
![]() |
|
chiba
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 24.Prosinac/Dec.2017 Status: Offline Points: 145 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2018 u 06:39 |
|
Kakav je ovo Miki Maus film
|
|
![]() |
|
Wuk86
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Pridružen: 16.Ožujak/Mar.2008 Status: Offline Points: 877 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2018 u 18:38 |
Hahahah, iskreno ne smem! ![]() |
|
![]() |
|
Stole Haringa
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Veljaca/Feb.2017 Status: Offline Points: 187781 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 10:26 |
|
U svakom slučaju, ovo čudo je bolje od Killing Season (2013).
Ovde su se ispromašivali glede jezika i tome sličnog a to što su uradili u filmu sa Gnjavoltomi De Nirom ne zaslužuje osim smeha nikakav komentar. |
|
![]() |
|
jeje cantiq
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
jedan fašista manje Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1908 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Veljaca/Feb.2018 u 10:29 |
|
A ne, nema usporedbe s legendom!
Killing Season ne možeš ponovi sve i da želiš.
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |