Renegades (2017)
Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=87846
Datum ispisa: 25.Lipanj/Jun.2026 u 16:23 Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com
Tema: Renegades (2017)
Objavio: angels
Tema: Renegades (2017)
Datum objave: 17.Studeni/Nov.2016 u 01:02
Renegades

Režija: Steven Quale Scenarij: Luc Besson, Richard Wenk Žanr: Akcija, triler
Jezik: Engleski Država: SAD Trajanje: ?
Uloge:
J.K. Simmons Sullivan Stapleton Ewen Bremner
Tim mornaričkih tuljana otkriva podvodno blago u jednom jezeru blizu Sarajeva.
http://www.imdb.com/title/tt4106376/?ref_=nv_sr_2" rel="nofollow">
|
Odgovori:
Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 10.Sijecanj/Jan.2018 u 21:21
Presmiješno. Čekam prijevod, možbit su mi neke stvari promaknule...
------------- zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).
|
Objavio: VladBetMi71
Datum objave: 22.Sijecanj/Jan.2018 u 15:22
|
Dobar film,mada fali skoro pola prevoda,
|
Objavio: stvorenje
Datum objave: 29.Sijecanj/Jan.2018 u 20:58
|
Daj prjevod na engleski, ne na bosanski. Bosanski razumemo al ne engleski
|
Objavio: cuperak
Datum objave: 04.Veljaca/Feb.2018 u 21:10
|
kako to da niko ne prevodi ovaj film jos
|
Objavio: osman2510
Datum objave: 05.Veljaca/Feb.2018 u 08:33
|
Evo ja sam ga najavio. I nemo' slučajno da mi neko uleti sa prevodom. pozz
|
Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 11.Veljaca/Feb.2018 u 17:40
|
Gadjaj patrolni čamac!
Napokon pogledala s prijevodom. Mislim da će ovaj film postati moja omiljena trešina, jedan od onih koje gledaš vikendom s prijateljima i čije stupidne dijaloge znaš napamet.
Porodjajne muke stranog glumca koji nastoji pravilno izgovorit jednostavnu rečencu "gadjaj patrolni čamac" neću lako zaboravit, kao ni dilemu oko 300 milijuna dolara, zgodne flićke i "njezinog naroda". Preglup film, no da nije takav jednostavno ne bi funkcionirao.
...i kao apsolutni vrh:
Ona: Moj narod je očajan, on više ne vidi nikakvog izlaza...
Jedan od njih: Zato je NATO tu, da pomogne!
------------- zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).
|
Objavio: osman2510
Datum objave: 11.Veljaca/Feb.2018 u 21:02
Da, ili "Đe ste vi?, Od sada ću pričati samo s tobom."a žile mu iskaču po vratu dok izgovara. A mislim i da se general usrao dok je izgovorio slovo "ž". I koji narod? S jedne strane Srbi negativci pri NATO-u, a onda ostali govore hrvatski i bosanski i pojma nemaš ko je ko (iliti Ko koga?) Bitno je samo da su Ameri glavni. Ko biva mirovna misija, a pobiše sve okolo. Nažalost, porazna činjenica je ta, da su Ameri u toj tzv. Mirovnoj misiji doista radili šta su htjeli i niko im ništa nije mogao. Trudio sam se da razumijem sve šta su ti stranci (domaći) u filmu izgovorili, jer za neke i nije bilo engleskog prevoda. Nažalost, bolje sam razumio Njemce šta su u pozadini rekli. Takođe, matematička računica im je genijalna. Kako od 27 funti puta 2.000 dobije 27 tona, a u stvari je nešto više od 24 tone.
U svakom slučaju, J.K. Simmons je najjači. Pokupio je kajmak, kako u filmu, tako i od filma.
pozz
------------- لا إله إلا الله محمد رسول ا
|
Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 11.Veljaca/Feb.2018 u 21:30
|
J.K. Simmons je jedini pravi, on ne može zajebati ni u smeću. A ženska je princeza i zbog njezinog naroda sam dvaput gledala film vjerujući da sam nešta bitnoga ispustila... Nisam.
------------- zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).
|
Objavio: AlfaStalker
Datum objave: 14.Veljaca/Feb.2018 u 22:45
|
sranje u boji ........ jeftin film bez ikakvog smisla
|
Objavio: UroshP
Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2018 u 01:43
hehe..koji cirkus od filma 
|
Objavio: Black Raven
Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2018 u 23:23
|
Dobar film ali samo toliko. Mnogim ljudima sa ovih prostora se ovo neće dopasti zbog toga jer se radnja filmova dešava na balkanu ( tačnije u Bosni),ali film je stvarno dobar i vredi utrošenog vremena jer ima dosta kvalitetno uradjenenih scena (pogotovo vodene scene) a i priča nije loša.Meni se dopao 6/10.Preporuka
|
Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 15.Veljaca/Feb.2018 u 23:27
Za boga miloga, to je Besson, morao nam je nešto dati! Barem podvodne scene su OK, priča je preglupa (no u dobrom društvu, kad nemaš drugog posla, može se pogledati i nasmijati glupoj priči i dijalozima)  
------------- zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).
|
Objavio: Wuk86
Datum objave: 16.Veljaca/Feb.2018 u 21:20
Kakvo đubre od filma! Odavno gore sranje nisam gledao, zapravo nekih 30ak minuta koje sam pogledao..
|
Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 16.Veljaca/Feb.2018 u 21:34
Pol sata samo?!!Wuče, u prvih pol sata nema ništa, gledaj do kraja da vidiš što je smeće 
------------- zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).
|
Objavio: Stole Haringa
Datum objave: 16.Veljaca/Feb.2018 u 23:52
Stole Haringa piše:
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiSv6Wu_KPZAhUEhqYKHafoCSwQFggpMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.imdb.com%2Ftitle%2Ftt4106376%2F&usg=AOvVaw0wSSgzHOSd7tcKxWODxUB9" rel="nofollow - Renegades (2017)
Ovo je jedan od onih filmova posle kojih se pitam šta sam to gledao.
Holivud više ne može da iznenadi kada štanca filmove koji su uvreda za
razum. Holivuđani mi sve više liče na one patološke lažove koji lažu
prvo sebe pa onda se posvete bližoj i daljoj okolini. Svi vide da budala
laže a ona nastavlja da petlja dok se skroz ne upetlja. Isti slučaj je
sa holivuđanima za koje je Rambo postao mala maca. Nije sad svaki vojnik
Rambo, Rambo je žena kerovođa, Rambo je njen pas a svi ti ramboidi su
dobrotvori. U ovom filmu kelnerica iz Bosne koja se prišljamčila
američkim vojnicima nije Rambo, ona je naprasno postala žena žaba.
Rambotitis će je uhvatiti u drugom nastavku ako ga bude. Kad bi se Rambo
vratio sa svojih rodnih pašnjaka na film bio bi običan šonja. Ne kažem
da među holivuđanima čuvenih sedamdesetih godina nije bilo ratnih
huškača. Bilo ih je ali su bili mirni i nisu bili skloni preterivanju.
Danas su izgubili kompas. Da se vratim na ovo čudo od filma u
kom su samo uniforme autentične. Prvo nisam razumeo kojim jezikom govore
i tu je prevodilac preduhitrio događaje pa je sve ubacio u titl. Ne bih
se inače snašao jer ovi govore gore od mapetovca Karađorđevića sa
Dedinja. Onda su sledile takve scene koje bi bile još besmislenije da su
imali veći budžet. Tačno se da primetiti kad Beson interveniše jer ono
što je u vodi je najbolji deo filma. Na kopnu je katastrofa ravna
Besonovom ugledu koji je nestao kao nevinost na maturi. Gomilu
neharizmatičnih likova predvodi Dž.K.Simons koji se dvostruko zeznuo.
Pevi put što je prihvatio ulogu, drugi put što nije bio pametan poput
svojih kolega koji sklanjaju svoje ime sa spsika glumaca.
Ovo je toliko loše da ću gledati opet samo iz zezanja. Za moje društvo kršoljubaca ovo je skoro pa otkrovenje.
|
Izvinjavam se zbog dupliranja, ne snalazim se baš najbolje u pretagama.
Ovo gore sam napisao u Dnevniku gledanja filmova i drago mi jie nisam usamljen slučaj. Nije bilo nimalo teško ako se uzme u obzir ekipa koja je stajala iza i ispred kamere. Najpoznatija faca je svakako Beson koji tone dublje od Marka Bara u Velikom Plavom.
Ko je zainteresovan neka odgleda film Kelijevi heroji koji nije remek delo filmske umetnosti. Tema je slična, udruženi američki vojnici u potrazi za nemačkim zlatom napreduju brže nego bilo koja prethodnica. Nema podvodnih čarolija ali zato ima glumaca sa harizmom koja je strana njihovim današnjim kolegama. Simons jedini ovde ima harizmu, on je faca koja osudara od bezoblične mase vojnike koji se razlikuju samo po boji kože.
Da se zahvalim još jednom prevodiocu koji se oglasio na temi. Napisao sam u uvodu zašto.
|
Objavio: chiba
Datum objave: 17.Veljaca/Feb.2018 u 06:39
Kakav je ovo Miki Maus film
|
Objavio: Wuk86
Datum objave: 17.Veljaca/Feb.2018 u 18:38
Objavio: Stole Haringa
Datum objave: 18.Veljaca/Feb.2018 u 10:26
U svakom slučaju, ovo čudo je bolje od https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj8z_CDkq_ZAhXBKVAKHasUB58QFggpMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.imdb.com%2Ftitle%2Ftt1480295%2F&usg=AOvVaw3P-1YiISvNVwnQdkc6ZYNm" rel="nofollow - Killing Season (2013).
Ovde su se ispromašivali glede jezika i tome sličnog a to što su uradili u filmu sa Gnjavoltomi De Nirom ne zaslužuje osim smeha nikakav komentar.
|
Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 18.Veljaca/Feb.2018 u 10:29
|
A ne, nema usporedbe s legendom! Killing Season ne možeš ponovi sve i da želiš.
------------- zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).
|
Objavio: Stole Haringa
Datum objave: 18.Veljaca/Feb.2018 u 10:43
Ono kako Bugari obnašaju Beograd i Srbiju je neponovljivo i neuporedivo.
Na primer, sljivovica plodova rakija.
Prestajem, koga zanima neka odgleda Killing Season pa neka uporedi. Bar će se dobro nasmejati.
|
Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 18.Veljaca/Feb.2018 u 10:47
Pa je, nakon gluposti najtežeg kalibra ova cura i njezin narod, pa i Simmons osobno djeluju bljedunjavo i anemično..
------------- zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).
|
Objavio: Stole Haringa
Datum objave: 19.Veljaca/Feb.2018 u 20:57
Killing Season (2013) je pobedio bar u izboru kelnerice. Kelnerica ima poprsje na kom bi joj Pamela pozavidela a tu je i krstić do pupka. Gnjavolta sa bradom vehabije i srpskim imenom i prezimenom (Emil Kovač) priča bolje srpski od svih Besonovih tuljana zajedno.
Stvarno bled i anemičan film. Ne mora čak ni da se poredi sa drugim iz tog faha.
|
Objavio: jeje cantiq
Datum objave: 19.Veljaca/Feb.2018 u 21:00
Meni Emil Kovač malo zavija na ruski...
------------- zovi me haringom, ja ću tebe subriancom (strap-on y compris).
|
Objavio: Stole Haringa
Datum objave: 19.Veljaca/Feb.2018 u 21:20
Dobro je da je i toliko naučio. Danas sam naleteo na njegovu izjavu koja nije za javnost. 
Sećam se da su De Niru prebacivali to što glumi u takvom filmu. To je neka druga priča koja je povezana sa njegovim mladalačkim putešesvijem po svetu.
|
Objavio: bokidante
Datum objave: 21.Veljaca/Feb.2018 u 17:51
|
J.K. Simmons je jedino dobro u ovom filmu!
|
Objavio: Bob!
Datum objave: 03.Ožujak/Mar.2018 u 13:15
Rasističko mrziteljsko govno od filma koje treba zabraniti. Film je pravljen za mentalno zaostale.
|
Objavio: beogradski
Datum objave: 26.Studeni/Nov.2018 u 16:57
|
Meni je OK film. Na žalost, ali vidim nekakve komentare upravo vezano za Balkan, ali ja sam gledao film i meni je kao što sam i napisao OK. A ne sad jao napravili su da su ovi ovakvi a ovi ovakvi a oni da su onakvi. Meni je po treći put, film OK.
|
|