| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
The House with a Clock in Its Walls (2018) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
Freak37
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Srpanj/Jul.2015 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 130 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: The House with a Clock in Its Walls (2018)Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2018 u 15:54 |
|
Dobar !
|
|
![]() |
|
Black Raven
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Translator
Pridružen: 13.Studeni/Nov.2017 Lokacija: Srbija Status: Offline Points: 1623 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 02.Veljaca/Feb.2019 u 15:36 |
|
Odličan film. Preporuka, ocena 7/10
|
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10573 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2022 u 16:05 |
|
Ja sam tek skoro ovo gledao, u fazonu porodicno pustili film sa prijateljima, mada nisam bio bas skoncentrisan, meni je simpatican ( par scena i fazona su mi bez veze, vidi se malo i nekih stvari iz drugih filmova ali nema veze), malo komike, nekih lepih dijaloga, fantazije, madjija, vizuelno dobar, a opet volim Cate Blanchett , nesto slicno kao i Carice van Houten i neka paralela ( Charlotte Gray/Black Book, pak likovi Galadriel/Melisandre, ili npr. Veronica Guerin/Black Butterflies)
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2022 u 19:51 |
|
Meni je ovo bilo zatupljujuće do zla boga. Ni veselo, ni
zabavno, ni glumački izvedeno interesantno - da se razumijemo toliko lošu priču
Jack Black da je uradio ne znam šta, ne bi spasio. |
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10573 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2022 u 20:31 |
Mislis u fazonu odmah forget, forgot, forgotten, pa i nije mi bas tako. Napisao sam ovo u stilu porodicnog filma, uzeo prijatelj proizvoljan, i iz ugla klincadije sam posmatrao i komentarisao, kazem nisam bio skoncentrican, ali meni nije lose kao sto rekoh i simpatican mi je, malo fantazije, magije (jeste da ima nekih stvari vec vidjenih ali dobro), glavni protagonista klinac, mozda da ima u vidu filma predlozio bih npr. His dark Materials. Za glumice stoji i morao sam da napisem. Arcane: Leage of Legends sam prosli put gledao ali ipak je serija, pre toga Avatar: The last Airbender malo sam se vratio i na He-Man, Robotech (kad sam ja bio mali, mada odrastao sam sa starijima pa sam gledao ipak nesto drugo tj. sto i oni, a sta smo mi gledali npr. na Video 2000 dok su matorci sedeli u drugoj sobi, haos
), malo na Mado King Granzort, pa Transformersi, secam se jel behu zvake sa slicicama, neke anime, cak mi je i to bolje, relativno mala razlika je u godinama ali dovoljna, ali eto ovaj je bio nasumicno odabran, i ok mi je. Mada ja sam uvek za npr. neku drustvenu igru, ili bilo koji vid igre, stripovi i knjige i polako ulazak u svet filma. Mada i mnoga dela sto su kao pisana za decu salju bolje poruke neko mnogo savremenih dela, uvek me vise dotakne npr. bajka Devojčica sa šibicama ili Olovni vojnik nego pola filmova, ili npr. od Getea Kralj Vilenjaka, mada znam je napamet, skoro kao i Le Petit Prince.Ažurirao AlexDeLarge - 05.Lipanj/Jun.2022 u 23:26 |
|
![]() |
|
marcobobby
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 17.Kolovoz/Aug.2010 Lokacija: Srbija Status: Offline Points: 150 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Travanj/Apr.2025 u 23:15 |
|
Porodični film, napravljen pod rediteljskom palicom E. Rotha. Očekivano imamo miks komedije, nešto više fantazije i nešto manje horora. J. Black se dobro zeza, a dobro ga je ispratila i C. Blanchett, pa su njihove zajedničke scene urnebesne. Šteta što mali O. Vaccaro nije uspeo da uverljivije dočara naslovni lik Lewisa. Deci je ovo sasvim prihvatljivo, ali pitanje da li i starijima ...
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |