Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

The House with a Clock in Its Walls (2018)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=91649
Datum ispisa: 27.Lipanj/Jun.2026 u 02:03
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: The House with a Clock in Its Walls (2018)
Objavio: Freak37
Tema: The House with a Clock in Its Walls (2018)
Datum objave: 18.Prosinac/Dec.2018 u 15:54
Dobar !



Odgovori:
Objavio: Black Raven
Datum objave: 02.Veljaca/Feb.2019 u 15:36
Odličan film. Preporuka, ocena 7/10


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 05.Lipanj/Jun.2022 u 16:05
Ja sam tek skoro ovo gledao, u fazonu porodicno pustili film sa prijateljima, mada nisam bio bas skoncentrisan, meni je simpatican ( par scena i fazona su mi bez veze, vidi se malo i nekih stvari iz drugih filmova ali nema veze), malo komike, nekih lepih dijaloga, fantazije, madjija, vizuelno dobar, a opet volim Cate Blanchett , nesto slicno kao i Carice van Houten i neka paralela ( Charlotte Gray/Black Book, pak likovi Galadriel/Melisandre, ili npr. Veronica Guerin/Black Butterflies)


Objavio: JoxerTM
Datum objave: 05.Lipanj/Jun.2022 u 19:51
Meni je ovo bilo zatupljujuće do zla boga.
Ni veselo, ni zabavno, ni glumački izvedeno interesantno - da se razumijemo toliko lošu priču Jack Black da je uradio ne znam šta, ne bi spasio.

Ne preskočiti samo, nego se praviti da ne postoji.


Objavio: AlexDeLarge
Datum objave: 05.Lipanj/Jun.2022 u 20:31
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Meni je ovo bilo zatupljujuće do zla boga.
Ni veselo, ni zabavno, ni glumački izvedeno interesantno - da se razumijemo toliko lošu priču Jack Black da je uradio ne znam šta, ne bi spasio.

Ne preskočiti samo, nego se praviti da ne postoji.


Mislis u fazonu odmah forget, forgot, forgotten, pa i nije mi bas tako. 
Napisao sam ovo u stilu porodicnog filma, uzeo prijatelj proizvoljan, i iz ugla klincadije sam posmatrao i komentarisao, kazem nisam bio skoncentrican, ali meni nije lose kao sto rekoh i simpatican mi je, malo fantazije, magije (jeste da ima nekih stvari vec vidjenih ali dobro), glavni protagonista klinac, mozda da ima u vidu filma predlozio bih npr. His dark Materials. 
Za glumice stojiWink i morao sam da napisem.
Arcane: Leage of Legends sam  prosli put gledao ali ipak je serija, pre toga  Avatar: The last Airbender malo sam se vratio i na He-Man, Robotech (kad sam ja bio mali, mada odrastao sam sa starijima pa sam gledao ipak nesto drugo tj. sto i oni, a sta smo mi gledali npr. na Video 2000  dok su matorci sedeli u drugoj sobi, haos Smile), malo na Mado King Granzort, pa Transformersi, secam se jel behu zvake sa slicicama, neke anime, cak mi je i to bolje,  relativno mala razlika je u godinama ali dovoljna,  ali eto ovaj je bio nasumicno odabran, i ok mi je. Mada ja sam uvek za npr. neku drustvenu igru, ili bilo koji vid igre, stripovi i knjige i polako ulazak u svet filma.  Mada i mnoga dela sto su kao pisana za decu salju bolje poruke neko mnogo savremenih dela, uvek me vise dotakne npr. bajka Devojčica sa šibicama ili Olovni vojnik nego pola filmova, ili npr. od Getea Kralj Vilenjaka, mada znam je napamet, skoro kao i Le Petit Prince.


Objavio: marcobobby
Datum objave: 29.Travanj/Apr.2025 u 23:15
Porodični film, napravljen pod rediteljskom palicom E. Rotha. Očekivano imamo miks komedije, nešto više fantazije i nešto manje horora. J. Black se dobro zeza, a dobro ga je ispratila i C. Blanchett, pa su njihove zajedničke scene urnebesne. Šteta što mali O. Vaccaro nije uspeo da uverljivije dočara naslovni lik Lewisa. Deci je ovo sasvim prihvatljivo, ali pitanje da li i starijima ...



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk