Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Transformersi protiv kritičara (22.06.2017.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Transformersi protiv kritičara (22.06.2017.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
noxovac93 View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 26.Srpanj/Jul.2014
Lokacija: Niksic
Status: Offline
Points: 53
Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj noxovac93 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Transformersi protiv kritičara (22.06.2017.)
    Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 17:20
hahahahahaha daj druze ti nisi normalan xD Wonder Woman mu ne valja a ovo smece mu je odlicno
Na vrh
0f-nikola-pavic View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 22.Lipanj/Jun.2017
Status: Offline
Points: 1
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj 0f-nikola-pavic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 20:01
ti koji govore da su transformersi sranje ne znaju šta je dobro.Možda priča nija najbolja,ali koga briga za priču? Ti ideš da gledaš Transformerse a ne jebenog hamleta.Svaki transformers film je da te uzbudi,da ti pokaže nešto što nigde drugde ne možeš da vidiš,da osetiš kako izgleda vrhunska akcija na ekranu... Ocenjivanje transformersa po priči je isto kao gledanje pornića zbog priče.
Na vrh
dd-aleksandar-popovi View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 29.Rujan/Sep.2014
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Status: Offline
Points: 0
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dd-aleksandar-popovi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 20:58
Wonder woman nisam gledao, ali nikad necu prezaliti sto sam ovo sranje gledao. Power rangers (i to serija) je za ovo smece vrhunsko dostignuce.
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 15.Travanj/Apr.2017
Lokacija: Dalmatia
Status: Offline
Points: 5570
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2017 u 21:22
Svi filmovi treba da budu za zabavu i opuštanje i bježanje od stvarnosti i problema koje svi imamo.
Samo je bit naći svoj žanr filma i to pratiti i opuštati se uz njih.Nekada ni blockbustery nisu svakom po volji i po opredjeljenju,dakle gledati ono što nas zabavlja je bit,pa makar i porno uradci.Ljudi uživajte u gledanju i opuštanju ako ne možete bez pive ili vutre još i bolje.Iako su komentari poželjni i dapače trebalo bi komentirati što više ali pljuvati po nekom žanru koji ti nikako ne paše samo vođen nekim komentarima ili kritikama , meni nije OK.Nemojte padati na ničije kritike ako nije film vaš žanr (drama ,romansa,akcija ,scifi,fantastika utd),čovjek što voli nek i izvoli gledati.Neću više pilati uvijek o istom.Gledajte što vam odgovara i to komentirajte u punoj formi i s ukusom.
Everything is a joke !
Na vrh
alexn96 View Drop Down
member
member


Pridružen: 02.Sijecanj/Jan.2011
Status: Offline
Points: 12
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alexn96 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2017 u 01:45
Sranje od filma.

Ažurirao alexn96 - 23.Lipanj/Jun.2017 u 01:46
Na vrh
Apostol View Drop Down
member
member


Pridružen: 08.Rujan/Sep.2015
Status: Offline
Points: 0
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Apostol Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2017 u 20:53
Do sada sam uživao u svim transformerima i nadam se da ču i u ovom. zapravo ne verujem da neču.
Na vrh
dzemil-merdzanic View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 01.Ožujak/Mar.2017
Status: Offline
Points: 3
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzemil-merdzanic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Lipanj/Jun.2017 u 00:33
Trebalo je da ostane na 3 filma a Michael Bay da, ako je već toliko veličanstven, napravi nešto novo a ne da se ponavlja svake 2,3 godine.
Na vrh
bossko77 View Drop Down
member
member


Pridružen: 23.Travanj/Apr.2017
Status: Offline
Points: 7
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bossko77 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2017 u 21:39
IgaBiva napisa sve sto je trebalo o filmu...The Last Knight je na nivou predhodnih transformersa...kome se ovaj deo nije svideo..onda mu se ne svidja cela fransiza i nije morao da gubi vreme gledajuci, nista novo nije mogao da vidi..meni kao ljubitelju SF film lezi i svideo mi se..bilo je par na isiljenih "smesnih" scena, ali nista sto bi uticalo na krajnji utisak o filmu..CGI scene su vrhunske i na nivo predhodnih delova...Ko voli ovaj zanr nek ne propusta ovaj film !
Na vrh
ivan1962 View Drop Down
member
member


Pridružen: 25.Lipanj/Jun.2015
Status: Offline
Points: 13
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivan1962 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Rujan/Sep.2017 u 19:42
Film je OK, ko ne voli ovako nešto ne mora da gleda, a od takvog se komentar i ne očekuje... Wonder woman... odgledao, zažalio i odmah obrisao!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.