| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Que Dios nos perdone (2016) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Que Dios nos perdone (2016)Objavljeno: 23.Veljaca/Feb.2017 u 01:35 |
|
Prijevod je najavio kvrle 👍
|
|
![]() |
|
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2017 u 03:29 |
|
kvrle hvala za prijevod 💐
|
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 11.Ožujak/Mar.2017 u 20:03 |
|
Simpatican film. Nije nista specijalno, ali je gledljiv. Vise je drama, nego sto je crime i triler po atmosferi, sporoj radnji. Dva glavna lika policijski inspektori, koji jure ubicu bude empatiju kod gledalaca,
Dobar Kvrletov prevod. Ocena 6-6.5 /10
|
|
![]() |
|
bgvracar
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Pridružen: 28.Srpanj/Jul.2016 Status: Offline Points: 3258 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2017 u 17:36 |
|
Nije me nešto dojmio. Mislim jeste slojevita priča, ali film se više bavi privatnim sudbinama dva glavna junaka (jedan ima problem sa kontrolom besa, drugi govornu manu koja ga sputava da normalno funkcioniše....) dok je potraga za serijskim ubicom sekundarni deo priče, nekako ostavljen po strani. U tom smislu se slažem sa konstatacijom da je isti više drama nego triler a sama radnja kao i likovi su me nekako ostavili ravnodušnim. Jednostavno, dinamika filma je prespora što je značajno razvodnilo celu priču. Jedan od onih filmova za koje obično kažemo da su "dobri, ali da tu nešto fali".
|
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 26.Ožujak/Mar.2017 u 21:36 |
|
Bg vracar,
Je jos bolje i analiticnije opisao realno ovaj film, koji u je rangu proseka. Podpuno se slazem sa njim.
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2017 u 16:19 |
|
Po mom misljenju dobar film i prvenstveno je triler a ne drama.
Tema je i te kako triler,necu napisati krimi jer postoji razlika/npr francuska kinematografija je ''kolevka'' krimi zanra a da se vratim na ovaj film da je reziser dobro okaratkerisao dva glavna junaka, jednog od njih igra Antonio de la Torre(Tarde para la ira). Preporucujem kako ovaj film tako i ovaj drugi napisani u zagradi.Spanci imaju dobre filmove, dobre glumce ne bih da nabrajam a ovim putem predlazem da odete na IMDb i uvek ako vam se svidi neki film kliknete na rezisera i glavne glumce tog filma pa mozete pronaci nesto sto vam je promaklo
|
|
![]() |
|
zerohn
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 03.Veljaca/Feb.2017 Status: Offline Points: 15 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Rujan/Sep.2017 u 20:21 |
|
Одличан филм. Ове нове филмове углавном заборавим како их погледам, а о овоме сам цио дан размишљао. То што се филм значајним дјелом концентрише на главна два јунака је по мени плус. Али и главни негативац је поприлично добро испао. Добро у смислу да је огаван и да зло извире из њега. Не као Ханибал Лектор, са којим се гледалац често поистовјећује. Овдје је негативац тотално негативан. Једино што ми се није свидјело у филму су мртве бабе, чија гола тјелеса безпотребно визуелно оптерећују филм. Толико да ми је дошло да прескочим те дијелове филма. Од мене скоро па 9-ка.
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |