Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Que Dios nos perdone (2016)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=84189
Datum ispisa: 25.Lipanj/Jun.2026 u 02:15
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Que Dios nos perdone (2016)
Objavio: titlovi.com
Tema: Que Dios nos perdone (2016)
Datum objave: 23.Veljaca/Feb.2017 u 01:35
Prijevod je najavio kvrle 👍



Odgovori:
Objavio: titlovi.com
Datum objave: 26.Veljaca/Feb.2017 u 03:29
kvrle hvala za prijevod 💐


Objavio: aleksayu
Datum objave: 11.Ožujak/Mar.2017 u 20:03
      Simpatican film. Nije nista specijalno, ali je gledljiv. Vise je drama, nego sto je crime i triler po atmosferi, sporoj radnji. Dva glavna lika policijski inspektori, koji jure ubicu bude empatiju kod gledalaca,
  Dobar Kvrletov prevod.
  Ocena 6-6.5 /10


Objavio: bgvracar
Datum objave: 26.Ožujak/Mar.2017 u 17:36
Nije me nešto dojmio. Mislim jeste slojevita priča, ali film se više bavi privatnim sudbinama dva glavna junaka (jedan ima problem sa kontrolom besa, drugi govornu manu koja ga sputava da normalno funkcioniše....) dok je potraga za serijskim ubicom sekundarni deo priče, nekako ostavljen po strani. U tom smislu se slažem sa konstatacijom da je isti više drama nego triler a sama radnja kao i likovi su me nekako ostavili ravnodušnim. Jednostavno, dinamika filma je prespora što je značajno razvodnilo celu priču. Jedan od onih filmova za koje obično kažemo da su "dobri, ali da tu nešto fali".


Objavio: aleksayu
Datum objave: 26.Ožujak/Mar.2017 u 21:36
 
    Bg vracar,
 
   Je jos bolje i analiticnije  opisao realno ovaj film, koji u je rangu proseka. Podpuno se slazem sa njim.


Objavio: beogradski
Datum objave: 03.Travanj/Apr.2017 u 16:19
Po mom misljenju dobar film i prvenstveno je triler a ne drama. Tema je i te kako triler,necu napisati krimi jer postoji razlika/npr francuska kinematografija je ''kolevka'' krimi zanra a da se vratim na ovaj film da je reziser dobro okaratkerisao dva glavna junaka, jednog od njih igra Antonio de la Torre(Tarde para la ira). Preporucujem kako ovaj film tako i ovaj drugi napisani u zagradi.Spanci imaju dobre filmove, dobre glumce ne bih da nabrajam a ovim putem predlazem da odete na IMDb i uvek ako vam se svidi neki film kliknete na rezisera i glavne glumce tog filma pa mozete pronaci nesto sto vam je promaklo


Objavio: zerohn
Datum objave: 18.Rujan/Sep.2017 u 20:21
Одличан филм. Ове нове филмове углавном заборавим како их погледам, а о овоме сам цио дан размишљао. То што се филм значајним дјелом концентрише на главна два јунака је по мени плус. Али и главни негативац је поприлично добро испао. Добро у смислу да је огаван и да зло извире из њега. Не као Ханибал Лектор, са којим се гледалац често поистовјећује. Овдје је негативац тотално негативан. Једино што ми се није свидјело у филму су мртве бабе, чија гола тјелеса безпотребно визуелно оптерећују филм. Толико да ми је дошло да прескочим те дијелове филма. Од мене скоро па 9-ка.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk