Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaconda (2025)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Anaconda (2025)

Anaconda

Anaconda (2025)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Anakonda

Godina:

2025

Žanr:

komedija, akcija, avantura

Trajanje:

99 min

Režija:

Tom Gormican

Scenarij:

Hans Bauer
, Jim Cash
, Jack Epps Jr.
, Kevin Etten
, Tom Gormican


Glavne uloge:


Ice Cube
  >  Ice Cube
Steve Zahn
  >  Kenny Trent
John Billingsley
  >  Jerry
Jack Black
  >  Doug McCallister
Cal Rein
  >  Vendor
Lisa Kay
  >  Groom's Mom
Selton Mello
  >  Santiago Braga
Thandiwe Newton
  >  Claire Simons
Paul Rudd
  >  Ronald 'Griff' Griffen Jr.
Renee Herbert
  >  Set PA
John Voce
  >  Groom's Dad
Sebastian Sero
  >  Charlie McCallister
Anna Francesca Armenia
  >  Bride
Dan Silveira
  >  Timo
Jack Waters
  >  Young Doug
Aimee Bah
  >  Young Claire
Romeo Ellard
  >  Young Griff
Jarred Blakiston
  >  Groom
Diego Arnary
  >  Paulo
Ron Smyck
  >  Director

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
enigmasb View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 16.Rujan/Sep.2015
Lokacija: Slavonski Brod
Status: Offline
Points: 4
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj enigmasb Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Anaconda (2025)
    Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2025 u 22:10
????
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2025 u 22:21
Što nije jasno? 
PG13 komedija. Ako imaš manje godina od 13, nema gledanja.
Vjerojatno se negdje vidi sisa, pa eto.

Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2025 u 23:34
Bigtitsmejksmikam.
Wataboutsmalltitz???
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 06.Kolovoz/Aug.2013
Status: Offline
Points: 1228
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Prosinac/Dec.2025 u 17:00
Videh trailer pred premijeru Avatara u bioskopu. Nisam imao pojma da se tako nešto snima. Inače čista komedija koja se direktno naslanja na original Anakondu. 

SPOILER!!!!!

Likovi žele da naprave indie film, sa mikro budžetom kao omaž anakondi. Za potrebe filma kupuju anakondu, ali ona strada i onda odlaze u divljinu da pronađu drugu pošto više para nemaju. Tamo odjednom kreće da ih lovi prava zverka. Klasična praznoglava komedija, ali možda bi moglo biti malo opuštene zabave...
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77217
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2026 u 19:15
Jedan od onih gde mi je prosto bilo neprijatno usled toga koliko je toga pogrešnog, kako sa likovima, tako i sa humorom, baš je mašio svaku notu, nije vredan ni kritike.
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator
Avatar

Pridružen: 18.Prosinac/Dec.2006
Status: Offline
Points: 478
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 12:18
Znaci amerikanci su skroz pukli sa filmovima....sve smece do smeca...znaci filmove poput ovog Anaconda ili Greenland 2 treba zaobilaziti u sirokom luku.....cemu ova sranja uopste u eteru..
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 13:17
Originalno postovano od strane banisa2006 banisa2006 piše:

Znaci amerikanci su skroz pukli sa filmovima....sve smece do smeca...znaci filmove poput ovog Anaconda ili Greenland 2 treba zaobilaziti u sirokom luku.....cemu ova sranja uopste u eteru..


Sva sreća pa će od sada AI da im piše scenarije,
biće mnogo bolji filmovi.

Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1512
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 14:05
Kad se vidi spisak glumaca tacno se zna da se ocekuje od filma tako da nisam razocaran uopste,vise mi cudi sta se tolika fama dize oko originalnog filma Anakonda koji je po meni prosek ako ne i ispod proseka sa prosecnim ili losim gluimcima J.Lo i Ice Cube ,Jon Voight tu ne znam sta trazi ali i on se uklopio u film,ovo mi cak i zabavnije od originala  
Na vrh
Dr IggY View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Avatar

Pridružen: 09.Sijecanj/Jan.2013
Lokacija: Smederevo
Status: Offline
Points: 507
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr IggY Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 14:10
Originalno postovano od strane kjovo kjovo piše:

,ovo mi cak i zabavnije   

Baš to, prave reči. Ja sam u jednom trenutku SPOILER  
Se slatko nasmejao sa onim veprom na leđima dok beži. Pa ono pišanje, ima taj neki čudan smisao za humor Džek. Prijao mi je film, Nešto isto a opet drugačije na neki način. Od mene ima 7/10

Trn u tudjem oku svi vide,a panj u svom niko.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1512
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 14:12
Jesto taj deo filma je i najsmesniji ,i ja njega gotivim ima ponekad stupidan humor ali uglavnom mi je zabavan
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77217
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 20:14
Mogu ja da volim koliko god Jack Blacka, Rudda, Zahna, njihove pređašnje filmove, ovo je meni ipak nešto pedeseto. Niti mi to njihovo liči na prijateljstvo, niti su njihove sebičnosti i nesigurnosti odveć smisleno prikazane, humor pogotovo ne funkcioniše, ljubavna priča površna do bola i bez mrve hemije, i onda kada pomislim da ne može sve gore i površnije, naravno da će se ići na onaj luk lika koji se nešto kao iskupljuje do finala, tako ih decenijama i uče na tim kursevima "kreativnog pisanja", daleko bilo da lik prosto bude ono što jeste i u tome naći priču, mora se po istom, starom i glupom kalupu baš sve pojednostaviti, ne uspeva priča, sam film da uradi išta, čega god se dohvati. Hajde, humor je uvek diskutabilan ionako, ne zabavljaju nas iste stvari, boginji hvala, sve je to individualno, no meni je ipak nesvakidašnje da se do ove mere maši baš sve što se pokušalo. Nije da me čudi, naravno, samo što se obično ubode makar nešto, ovde imam tri glumca koje stvarno volim a nisam našao jednu dobru scenu bilo koga od njih. Traćenje talenata, iz moje perspektive.
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 21:34
Pravda za Dženifer, prvi deo kida, drugi deo nekida.

Cry
Na vrh
vladtepes View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 18.Svibanj/May.2019
Status: Offline
Points: 1
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vladtepes Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2026 u 22:02
Loše 3/10
Na vrh
Gremlin_ View Drop Down
Banned user
Banned user


Pridružen: 15.Sijecanj/Jan.2026
Status: Offline
Points: 93
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gremlin_ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 10:02
Vas da slušam i vaša mišljenja,ni jedan film ne bi nikada pogledao. Ne samo ovaj,svaki skoro. Atelje 212,al zamalo.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77217
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 18:25
Valjda svi vole da laskaju sebi ali ne valja preterivati 😂
Ne znam ko je ovde da bi ih ti slušao, šta god to značilo, svi samo pišemo lični utisak. Ono što meni može biti jezivo, nekome može biti sjajno, filmovi koji su meni odlični, drugome mogu biti negledljivi, to se podrazumeva. Šta će se slušati iko, odrasli smo ljudi, svako ima svoje afinitete i vodilje. Ljudi koji slepo veruju u tuđe vodilje i nisu baš ljudi kojima bih se obraćao ionako, ne fali mi toliko baš društvo, takvo 😂.

Sve i da volimo slične stvari, opet je valjda bolje sve sagledati svojim očima, ne slušati ma koga. Zašto bi propustio film pa i da je stvarno najgori, ako tako šta uopšte može postojati. Nema tu apsolutne vrednosti, svakom svoje. Uostalom, eto npr ja i ne volim filmove zato što su mi svi kao sjajni, gledam i đubrad, volim često i one kao užasne, dokle god me baš ne iritira suviše toga u njima.

Usput, ne pada mi napamet ionako da kod svojih utisaka pišem nešto tog tipa "ne gledajte, preskočite, slušajte mene", užasno mi je i kao ideja tako šta. 🤣
Na vrh
Gremlin_ View Drop Down
Banned user
Banned user


Pridružen: 15.Sijecanj/Jan.2026
Status: Offline
Points: 93
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gremlin_ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 19:56
Sad vidim ovo extreme zašto imaš. Predugačko je ovo meni za čitanje. hahaha Dobri ste. Ništa loše ne mislim.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77217
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2026 u 20:06
I ti ćeš uskoro dobiti to extreme member, ne znači suštinski išta, čim se bude iole aktivan na forumu, eto extreme statusa.

Moram piskarati, jače je od mene 😂 tek da se zna da smo forum a ne twitter, grozim se svedenosti, ako ću sve u par reči onda vala ne moram ni pisati. 🤣
Na vrh
Gremlin_ View Drop Down
Banned user
Banned user


Pridružen: 15.Sijecanj/Jan.2026
Status: Offline
Points: 93
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gremlin_ Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 00:09
Ja sam bratac banovan na pojedinim sajtovima, blokiran na društvenim mrežama,svim skoro mogućim. YouTube, jedan baja hteo da me tuži. I tako dalje. Ovde se suzdržavam, svašta ima da se vidi, a i korisno je.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77217
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 00:32
Originalno postovano od strane Gremlin_ Gremlin_ piše:

Ovde se suzdržavam, svašta ima da se vidi, a i korisno je.


Potpuno te razumem, suzdržavam se i ja, okreće mi se utroba ponekada od onoga što se piše, lakše bi mi bilo da razvučem ovde po forumu one meni napornije ali šta bih imao od toga, kao da je bitno ionako, ljudi ko ljudi, net kao net, sve mi je ovo kao crtani film 😂 nemam izazova.
Pišem svoje i bole me brige baš. Nadam se banu ali me ne služi baš. 😟
Problem mi je zapravo to što mi se trenutno niti odveć gledaju filmovi, niti piše o njima kako sam navikao, niti vode isprazni razgovori, pa mi je sve teže biti aktivan. Biće bolje 👍
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1512
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2026 u 09:45
Ne znam sto bi se suzdrzavao neko sve dok je sve u granicama kulture i uopste nekog nnormalnog dijaloga. Ne razumem bas Puppet to tvoje da se nadas banu, sta to znaci voleo bi da ne pisesi i citas ovde ali ne mozes da izdrzis ili sam opet nesto pogresno shvatio. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.