| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Don't Die: The Man Who Wants to Live Forever (2025) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Don't Die: The Man Who Wants to Live Forever (2025)Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2025 u 00:04 |
|
Zanimljiv dokumentarac.. Sad sam zaboravio pravu reč, možda se i prisetim, ali jedno je kad je čovek na svoj način i da ima neka svoja uverenja i ciljeve, a drugo je ako to prelazi sve granice i prelazi u bolest. Tako je i sa ovim likom. Pa lako li je njemu da radi sve to i da pokušava nemoguće kad ima silne milione. Nisam uopšte ljubomoran, jer ljubomoran ne znam da budem ali pogledajte ovaj dokumentarac i vidite koliko je ovaj čovek zapravo bolestan. U jednom trenutku se postavio da je i iznad Isusa a mislim da sebe stavlja da je i iznad Boga. Pokušava nešto pto se ne može izbeći i što se ne može pobediti nikako, a to je priroda. Ima potporu sina i oca, a otac mu nije bio neki a sad se bukvalno čepi sinu i podržava ga. I što je strašno, ovaj čovek je pokrenuo i neki svoj kult, neki vid sekte koji prate taj njegov moto Don't Die, a svi mi znamo da je to nemoguće. I pogledajte ovaj dokumentarac kako se ono kaže para na paru ide, lik je pokrenuo nešto i dao u prodaju i našao je za svoj proizvod kupce, a to je za neke ljude koji se plaše smrti. Ljudi kao ljudi se kai često mole Bogu a boje se smrti. Šta to zapravo govori ? Da ljudi zapravo i nisu pravi vernici i pitanje je da li je njihovo verovanje u Boga odistinski. Smrt je sastavni deo života. Kad se rodimo, moramo samo jedno, da umremo. Nije to morbidno. Realnonost je to. A ovog lika iz dokumentarca bi trebalo zatvoriti.
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 08.Sijecanj/Jan.2025 u 11:52 |
|
Ali, ali, ali... Ne mogu da napadam ovog lika po jednom drugom pitanju, a to je kako se obogatio. Nije nasledno i tu mu skidam kapu dole. I čestitam kako se snašao i stekao bogatsvo. Nije to s kolena na koleno, lik nije bio rođen bogat, nego se obogatio. Tu mu svaka čast, Mozak mu je radio. I cenim ambiciju.
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |