Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Don't Die: The Man Who Wants to Live Forever (2025)

Web: Titlovi.com
Kategorija: Filmovi i serije
Ime foruma: Komentari na filmove
Opis foruma: U ovom forumu će biti komentari na filmove
URL: https://forum.titlovi.com/forum_posts.asp?TID=106361
Datum ispisa: 27.Lipanj/Jun.2026 u 03:44
Verzija Softvera: Web Wiz Forums 11.01 - http://www.webwizforums.com


Tema: Don't Die: The Man Who Wants to Live Forever (2025)
Objavio: beogradski
Tema: Don't Die: The Man Who Wants to Live Forever (2025)
Datum objave: 08.Sijecanj/Jan.2025 u 00:04
Zanimljiv dokumentarac.. Sad sam zaboravio pravu reč, možda se i prisetim, ali jedno je kad je čovek na svoj način i da ima neka svoja uverenja i ciljeve, a drugo je ako to prelazi sve granice i prelazi u bolest. Tako je i sa ovim likom. Pa lako li je njemu da radi sve to i da pokušava nemoguće kad ima silne milione. Nisam uopšte ljubomoran, jer ljubomoran ne znam da budem ali pogledajte ovaj dokumentarac i vidite koliko je ovaj čovek zapravo bolestan. U jednom trenutku se postavio da je i iznad Isusa a mislim da sebe stavlja da je i iznad Boga. Pokušava nešto pto se ne može izbeći i što se ne može pobediti nikako, a to je priroda. Ima potporu sina i oca, a otac mu nije bio neki a sad se bukvalno čepi sinu i podržava ga. I što je strašno, ovaj čovek je pokrenuo i neki svoj kult, neki vid sekte koji prate taj njegov moto Don't Die, a svi mi znamo da je to nemoguće. I pogledajte ovaj dokumentarac kako se ono kaže para na paru ide, lik je pokrenuo nešto i dao u prodaju i našao je za svoj proizvod kupce, a to je za neke ljude koji se plaše smrti. Ljudi kao ljudi se kai često mole Bogu a boje se smrti. Šta to zapravo govori ? Da ljudi zapravo i nisu pravi vernici i pitanje je da li je njihovo verovanje u Boga odistinski. Smrt je sastavni deo života. Kad se rodimo, moramo samo jedno, da umremo. Nije to morbidno. Realnonost je to. A ovog lika iz dokumentarca bi trebalo zatvoriti.



Odgovori:
Objavio: beogradski
Datum objave: 08.Sijecanj/Jan.2025 u 11:52
Ali, ali, ali... Ne mogu da napadam ovog lika po jednom drugom pitanju, a to je kako se obogatio. Nije nasledno i tu mu skidam kapu dole. I čestitam kako se snašao i stekao bogatsvo. Nije to s kolena na koleno, lik nije bio rođen bogat, nego se obogatio. Tu mu svaka čast, Mozak mu je radio. I cenim ambiciju.



Ispiši stranicu | Zatvori Prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk