Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - F1: The Movie (2025)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

F1: The Movie (2025)

F1

F1 (2025)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

F1

Godina:

2025

Žanr:

drama, akcija, sportski

Trajanje:

155 min

Režija:

Joseph Kosinski

Scenarij:

Ehren Kruger
, Joseph Kosinski


Glavne uloge:


Brad Pitt
  >  Sonny Hayes
Javier Bardem
  >  Ruben
Kim Bodnia
  >  Kasper
Kerry Condon
  >  Kate
Simon Kunz
  >  Don Cavendish
Tobias Menzies
  >  Banning
Eddie Eniel
  >  Security Officer
Abdul Salis
  >  Dodge
Sarah Niles
  >  Bernadette
Joseph Balderrama
  >  Rico Fazio
Barney Smith
  >  Kaspar's Son
Poppy Smith
  >  Kaspar's Daughter
Ramona Von Pusch
  >  Liesl Smolinski
Will Merrick
  >  Nickleby
Samson Kayo
  >  Cashman
Damson Idris
  >  Joshua Pearce
Liz Kingsman
  >  Lisbeth
Emelina Adams
  >  Waitress
Callie Cooke
  >  Jodie
Rachel Walters
  >  Molly Hart

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 06.Kolovoz/Aug.2013
Status: Offline
Points: 1228
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: F1: The Movie (2025)
    Objavljeno: 07.Srpanj/Jul.2025 u 08:54
Ako je tako kako recenzent kaže, onda je to nešto sasvim očekivano sa moje strane. A ako je Driven ozbiljna filmčina za ovo - onda je to katastrofa. Proveriću, ali očekujem da se složim sa recenzijom. Verujem da ovaj film ne nudi ništa više od vizuelnog spektakla, a ako je već tako radije ću gledati pravu stvar (trku F1) nego njen neozbiljni, nerealni i spektakularni klon.
Na vrh
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 12.Listopad/Oct.2011
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Points: 550
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Srpanj/Jul.2025 u 13:26
ma nema vise dobrih filmova...na godinu dana,ako dva tri filma bude kako treba..prebacio sam se na serije...
Na vrh
sasa-stipisic View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 19.Sijecanj/Jan.2020
Status: Offline
Points: 172
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sasa-stipisic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Srpanj/Jul.2025 u 13:41
Film mi je bio dovoljno zabavan i dinamičan, 2 ipo sata su prošla ka od šale, to je dovoljan kompliment. Je li ovo radnjom nešto preinovativno, nije, ali tehnikom, načinom snimanja je, film ima klasične odnose u ovakvim filmovima, ma i u bilo kojim filmovima gdje glavni likovi moraju kooperirati i/ili se družiti radi nekog razloga = ne trpimo se, trpimo se.

Film je sniman u realnim uvjetima, na pravim stazama, u toku vikenda pravih utrka, velika organizacija je u pitanju bila što se tiče produkcije, svaka čast na trudu da sve izgleda što autentičnije.

Likovi su solidno napisani za žanr koji je primarno tu da zabavi i opusti, ima nešto karakterizacije likova, dovoljno da nam ih bude malo žao ili da imamo bolju predodžbu zbog njihovih odluka. Sve skupa od mene kao ne-fanu ovog sporta plus.
Na vrh
Sorin View Drop Down
member
member


Pridružen: 14.Svibanj/May.2006
Lokacija: Zimbabwe
Status: Offline
Points: 2
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sorin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Srpanj/Jul.2025 u 19:05
Treba imati stvarno osebujne doživljaje filmova, pa izneti da je Driven filmčina za F1, u bilo kom segmentu. Sa moje strane, slažem se u potpunosti sa onim što je izneo @sasa-stipisic. Ovo je blockbuster, spektakl, a ne dokumentarac o F1 ili kandidat za Oskara. Gledam ja trke F1 uživo na stazama, pa ipak sam filmom vrlo zadovoljan.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Online
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Srpanj/Jul.2025 u 20:36
Imam u planu da gledasm ovaj film ali prisetimo se filma Driven. Porodica pokojnog Ajrtona Sene ( R.I.P. ) je trazila bas podosta novca za auto biograski film, zatim se odustralo od tog projekta i tako je nastao Driven. A ne treba zaboraviti da su Hemsworth i Vrill imali dobar film o formuli hde Daniel Bruhl igra pokojnog Niki Laudu ( R.I.P. ) A ima i serija ili mini serija o pomenutom pokojmom Seni. A ovaj film F1 je klasican mainstream i blocbuster i bice bombastican na blagajnama bioskopa jer u njemu zajedno dele ekran Brad Pitt i Javier Bardem. Film cu odgledati, kao sto sam napisao ali da li ce biti za pamcenje e kao sto bih Kevin Bacon u River Wild rekao I Don't Think So
Na vrh
arzak View Drop Down
Active member
Active member


Pridružen: 13.Kolovoz/Aug.2011
Lokacija: Crna Gora
Status: Offline
Points: 85
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj arzak Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2025 u 10:32
Meni je ovaj naziv "blockbuster" vec davno dosadio. Sta to znaci? Dobar je film? Zaradio je puno? Proslo je vrijeme blockbustera koji si imali i kvalitet i zaradu.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Srpanj/Jul.2025 u 10:57
Pa da, "razbio je blagajne", dakle primarno je izvukao silnu lovu, popularan pre negoli ikako povezan sa kvalitetom.

Danas su i otvorenija neka ranije zatvorena tržišta, pa je sve sa terminom dodatno iskomplikovano. U matičnoj zemlji može i gubiti novac a razbiti u npr Kini, te opet ispadne blockbuster a ne samo da nije kvalitetan, nego su morali imati agresivne kampanje preko okeana, pa taj status pre ima svojom ukupnom zaradom iz celog sveta.

Ne znači mahom išta danas, u pravu si, dok je meni ionako oduvek bilo naopako uopšte akanje sa pričom o profitu, novcu, tim bzvz statusima filmova. Oduvek su bili skupi, kocka, rizik, motiv studija je uvek bio novac, no sada kada su to često korporacije, sve biva još gadnije.

Sve ovo potpuno nevezano za F1, generalno se nadovezah tek na sam termin blockbustera.

Ažurirao puppet_master - 08.Srpanj/Jul.2025 u 18:47
Na vrh
Nimras View Drop Down
member
member


Pridružen: 10.Srpanj/Jul.2025
Status: Offline
Points: 1
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nimras Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Srpanj/Jul.2025 u 00:27
Ima li prevod
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 01:19
Originalno postovano od strane puppet_master puppet_master piše:

Pa da, "razbio je blagajne", dakle primarno je izvukao silnu lovu, popularan pre negoli ikako povezan sa kvalitetom.

Danas su i otvorenija neka ranije zatvorena tržišta, pa je sve sa terminom dodatno iskomplikovano. U matičnoj zemlji može i gubiti novac a razbiti u npr Kini

Bred Pit i formule da će razbiti blagajne kao Ne Zha 2?

LOLLOL
Neće.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 01:40
Jok, neopisivo me ne zanima zarada ma kog navedenog (i šire 😂) filma, jasno je da sam se nadovezao na priču o samom terminu "blockbuster" . Proročanstva me tek ne interesuju 🤣 time se pogotovo ne bavim 😌

Znam doduše da je ovde najgledaniji film ikada, kažu, bio "Zona Zamfirova" 😌
Na vrh
ar8c View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 06.Kolovoz/Aug.2013
Status: Offline
Points: 1228
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ar8c Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 19:11
Eto, onda je ova crna ovca propustila da odgleda najgledaniji film ikada
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 08.Svibanj/May.2016
Status: Offline
Points: 1436
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 20:12
Još jedna crna ovca

Doduše, puppet, nije najgledaniji Zona, nego Tesna koža.

A taj sam sa uživanjem gledao.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 20:20
Pisalo se da je ubedljivo najgledanija Zona, to pre u staroj Jugi može biti Tesna koža.
Ovo je friškiji podatak, naš magazin neki, znaš da je to sve najčešće iskompleksirano najstrašnije na pomen Jugoslavije, te su sigurno računali samo srpske bioskope. Ladno im verujem zapravo, šta je bilo agresivnije od Zone u poslednjih 30ak god ionako. Možda nije trebalo da napišem "ikada" 😂😂

Probao čak, ni meni nije išlo, ionako volim one naše mucho starije filmove iz 1960ih i '70ih.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 20:26
Opa, oborio je navodno rekord "Toma", na drugom mestu je sada Zona Zamfirova zvanično.

PS to će Iga bolje sa tim listama ionako 😌 ne gledam više domaće filmove, ni te stare koje sam voleo, kamoli da pratim domaće novije tek u bioskopu, inače me ne zanima gledanost, nego samo htedoh da poentiram do koje mere je to kanda nebitno. Govori samo o popularnosti. 🙂

Ažurirao puppet_master - 11.Srpanj/Jul.2025 u 20:35
Na vrh
ProtivuNeukusa View Drop Down
Banned user
Banned user


Pridružen: 02.Svibanj/May.2022
Status: Offline
Points: 150
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ProtivuNeukusa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 20:49
Ama bolja je (Žikina) Dinastija i od Tesne i od Tome i od Zone!
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 08.Svibanj/May.2016
Status: Offline
Points: 1436
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 20:49
1️⃣ Tesna koža (1982) - 1.230.000 gledalaca
2️⃣ Hajde da se volimo 2 (1989) - 1.200.000 gledalaca
3️⃣ Zona Zamfirova (2002) - 1.085.000 gledalaca

Znam da je nebitno, čisto da se zna
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 08.Svibanj/May.2016
Status: Offline
Points: 1436
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 20:54
O ukusima ne vredi raspravljati. Retko gledam naše filmove od kad se raspala Juga. Nema više filmova kao što su ih pravili Goran Marković, Srdjan Karanović,
Rajko Grlić... da ne nabrajam dalje.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 20:56
Originalno postovano od strane payutti payutti piše:

1️⃣ Tesna koža (1982) - 1.230.000 gledalaca
2️⃣ Hajde da se volimo 2 (1989) - 1.200.000 gledalaca
3️⃣ Zona Zamfirova (2002) - 1.085.000 gledalaca

Znam da je nebitno, čisto da se zna


Možeš samo link da priložiš, ne bilo ti zapoveđeno 🙂

Evo ovo što sam ja video :

https://www.fcs.rs/43761/

https://citymagazine.danas.rs/popkultura/film-tv/najgledaniji-domaci-filmovi-u-ovom-veku-uz-sta-su-sve-srbi-plakali-pevali-i-smejali-se-u-bioskopu/

Ne nalazim igde tu YU listu jbg
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 21:02
Originalno postovano od strane payutti payutti piše:

O ukusima ne vredi raspravljati. Retko gledam naše filmove od kad se raspala Juga. Nema više filmova kao što su ih pravili Goran Marković, Srdjan Karanović,
Rajko Grlić... da ne nabrajam dalje.


Meni bi prilično filmova na kakvoj top 10 listi domaćih, bili filmovi i pređašnje generacije, Žika Pavlović, Makavejev, pa Kadijevićev "Pohod" itsl 🙂
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 08.Svibanj/May.2016
Status: Offline
Points: 1436
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2025 u 21:07
https://www.instagram.com/p/CCGJwbbp1fh/

Inače, nemam profil ni na jednoj društvenoj mreži, to mi je od žene

Kad sam rekao da ne nabrajam dalje mislio sam i na Pavlovića, Makavejeva, Aleksandra Petrovića, Lordana Zafranovića, Žilnika i.... da ne nabrajam dalje
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,503 sekundi.