Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Enola Holmes (2020)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Enola Holmes (2020)

Enola Holmes

Enola Holmes (2020)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Enola Holmes

Godina:

2020

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, avantura

Trajanje:

123 min

Režija:

Harry Bradbeer

Scenarij:

Jack Thorne
, Nancy Springer

Glavne uloge:

Helena Bonham Carter
  >  Mrs. Holmes
Henry Cavill
  >  Sherlock Holmes
Paul Parker
  >  Police Inspector
Jay Simpson
  >  Conductor
Burn Gorman
  >  Linthorn
Margaret Wheldon
  >  Train Passenger
Sam Claflin
  >  Mycroft Holmes
Heather Pearse
  >  Hawker
Millie Bobby Brown
  >  Enola Holmes
Louis Partridge
  >  Lord Tewksbury

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Enola Holmes (2020)
    Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2020 u 00:11
Prijevod je najavio Bambula ⚡
Na vrh
novak1 View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj novak1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2020 u 09:54
Sorry, nisam vidio da je Bambula najavio prijevod. Ako on i dalje misli prevesti film slobodno ga nemojte objaviti.
Na vrh
Bambula View Drop Down
Senior translator
Senior translator
El Presidente

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bambula Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2020 u 15:00
Originalno postovano od strane novak1 novak1 piše:

Sorry, nisam vidio da je Bambula najavio prijevod. Ako on i dalje misli prevesti film slobodno ga nemojte objaviti.

Već sam ga otkazao. Sve je u redu.  Thumbs Up
Da ga ti nisi objavio, neko drugi bi, s obzirom da je ovo netfliksov titl.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Rujan/Sep.2020 u 23:42
Pogledao.

Iz trailera očekivao jaku ekipu, ali da će se unutra među sporednima pojaviti Frances de la Tour i Burn Gorman... Baš su me obradovali s castom, svi odreda dokazani odnekud prije osim ovog nekog malog.
A taj mali me s onim prodornim i dugim pogledima prema Enoli uvjerio da se zaljubio preko ušiju. Brao mali, tako se to radi!

Glumci i gluma znači ako se mene pita, za ovakvu vrstu filma, vrckavu, poletnu, humorističnu i zabavnu - pun pogodak.

Priča međutim, točnije početni slučaj i dodatni slučaj, ma bez veze. Kamomila.
Nije neočekivano s obzirom da se ispod gura nekakva bespotrebna politička korektnost, ali ajde, to je sad u trendu pa se valjda mora.

Meni je ovo bilo zabavno, uz pokoje trenutke dosade kad film izgubi fokus pa pokušava biti svašta nešto odjednom. Jack of all trades, master of none. Srećom ti trenuci traju kratko.

Preporuka za bilo koji ukus, samo ne očekujte nezaboravna čuda.
Moram dodati da mi ovo jako sliči na pilot za kakvu seriju. A ako zbilja iz ovoga izađe nekakva serija o Nancy Drew 2, definitivno gledam. Pod uvjetom da slučajevi ne budu školski ko ovdje.

I još - u filmu nitko ne govori bollox. Hvala bogu više.
Ali zato je tu nincompoop i dilly-dally, molim da se u budućem filmu ili seriji pojavi loitering i lollygagging!
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2020 u 00:11
Prijevod je uradila mm312 👍
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Listopad/Oct.2020 u 10:25
Simpatičan i zabavan film. 
Vredi pogledati. Preporuka. Thumbs Up
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2020 u 14:06
Nisam se detaljnije informisao pre gledanja, pa sam ocekivao ozbiljan film.Nakon pola sata sam ugasio jer nemam zivaca za ove teen zajebancije, upakovane u netfliksovu ambalazu.Hvala na prevodu.
Na vrh
Danilo-Naissus View Drop Down
Junior moderator
Junior moderator
Legio VII Claudia Pia Fidelis

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Listopad/Oct.2020 u 22:28
Millie Bobby Brown u ulozi Enole Holms je pun pogodak. Glumi 16.godišnjakinju što i jeste (rođena 2004. u Marabeli, Andaluzija, Španija... pa Orlando/Florida, pa Holivud...)... u dosadašnjoj glumačkoj karijeri ova uloga joj je i te kako "legla". Pokazala je svoj potencijal i cenim da će tek zablistati u narednim godinama.

Louis Partridge u ulozi plemića Tewkesbury je takođe odličan izbor, ciljani, lep dečko voistinu. Igra u "Medičima" sezona 3. za koju nisam ni znao da je snimljena. 11 December 2019. Dečko koji obećava.

Scene, kostimi, efekti, do najsitnijeg detalja su vrhunski i za svaku pohvalu, ko gleda, uživaće u svakom sekundu i detalju. Priča? Slažem se da liči na pilot epizodu serije o Enoli Holms iliti franšizi... i realno je za očekivati deo 2,3,... Naracija iz prvog lica je neobična i interesantna, neočekivana... Avantura, krimi, drama... solidna, nezahtevna ali ipak interesantna plot twist pričica pojačana veteranima kevil, Klafin, Bonam-Karter, Gorman... sa svim vrlinama i manama.

Dobre scene: (ko gleda prepoznaće ih) "To sam ja Lekler" i "4 funte".
Mana: finale raspleta (ali ipak korektno odrađeno gledano u celini).

Muzika odlična.

Od mene preporuka. Ne očekujte previše a dobićete iznad prosečan Šerlokholmsov krimić.
Tako da - vredi odvojiti malo slobodnog vremena i pogledati ovaj filmić.    

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.