Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Downsizing (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Downsizing (2017)

Downsizing

Downsizing (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

drama, komedija, znanstvena fantastika

Trajanje:

135 min

Režija:

Alexander Payne

Scenarij:

Alexander Payne
, Jim Taylor

Glavne uloge:

Matt Damon
  >  Paul Safranek
Udo Kier
  >  Joris
Joaquim de Almeida
  >  Dr. Oswaldo Pereira
Kerri Kenney
  >  Kristen Swanson
Kristen Wiig
  >  Audrey Safranek
Brigette Lundy-Paine
  >  Mariette

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Downsizing (2017)
    Objavljeno: 27.Prosinac/Dec.2017 u 08:27
Zabaga! Smanjivanje ljudi! Pa, nije ni čudo što dosad nisam nabasao na ovaj film.
Na vrh
filip-kamerla View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj filip-kamerla Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2018 u 02:10
a gdje je prijevod??
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2018 u 08:35
Originalno postovano od strane filip-kamerla filip-kamerla piše:

a gdje je prijevod??

Još je u bioskopuLOLLOLLOL
لا إله إلا الله محمد رسول ا
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Veljaca/Feb.2018 u 02:53
Prijevod je najavio Velo_7 ⚡
Na vrh
UroshP View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj UroshP Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2018 u 07:51
Brdo žanrova i priča u ovom filmu,sve nekako pomešano.Najbolja gluma od Kristofa Valca.Jedva 6,5/10
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2018 u 13:56
Moram priznati da sam neočekivano, ali veoma pozitivno iznenađen ovim filmom. Očekivao sam standardno izlizanu sci-fi komediju poput "Draga, smanjio sam djecu!", ali ovaj film je samo na najbolji mogući način iskoristio ova dva žanra za nešto sasvim drugačije. Izuzetno nevjerovatno dobru dramu i satiričnu komediju, tj. onaj tip komedije kada se prvo raspalite od smjeha, a trenutak poslije zagrizete za usnu ili jezik, zbog toga što se uopšte nasmijali. Mnogi će reći da je priča nepovezna i dosadna, ali ustvari sve je savršeno smišljeno i povezano, a i veoma zanimljivo prikazano. Dakle, ovaj film nije za običnu razbibrigu, već sa porukom za post-razmišljanje. To je uzbudljivo putovanje prosječnog čovjeka u borbi za "Boljim životom", kroz samospoznaju kako sebe, tako i svijeta koji ga okružuje. Da ne odajem previše, veoma kompleksan film, koji pomalo čudno, ali odlično povezuje mnoge teme i žanrove. Na prvu mi je bio za između 7 i 8/10, ali kako sve više razmišljam, dolazim do čvrste 9/10. I da posebno bih istakao "malu" tajlandsku glumicu Hong Chau, koja tako iritantno, ali odlično, zasjenjuje jednog "velikog" Matta Damona i, bar po mom skromnom mišljenju, zaslužuje Oskara za sporednu ulogu.

Ažurirao osman2510 - 01.Ožujak/Mar.2018 u 14:13
Na vrh
Altafir View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Altafir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Ožujak/Mar.2018 u 21:55
Mogu reći odličan film. Ono što me je baš iznenadilo jedan lik je srbin i nije ni zločinac,ubica,terorista...
Nego je pozitivan lik.
Na vrh
aca1 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aca1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Ožujak/Mar.2018 u 22:11
^^
Kako bre pozitivan? Kad je svercer i prevarant, doduse, jeste pozitivno lud, al' to ide uz Srbe... he-he
Love is the morning and the evening star
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Ožujak/Mar.2018 u 22:47
Odličnih prvih 45 minuta filma, a onda se sve razvodnilo, moglo je to i bolje. 5,5/10
Na vrh
Freak37 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Ožujak/Mar.2018 u 23:50
Film cu jedino pamtiti po liku Srbina koji nije terorista , sto je vecina primetila.
Na vrh
Vojin-Petrovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vojin-Petrovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2018 u 14:16
Film je iznad mojih očekivanja. Iskreno, mislio sam da je to komedija tipa "Honey I shrunk the kids", ali ni blizu. Vrlo dobra drama uz malo satire. Ova tajlanđanka definitivno zaslužuje da dobije Oskara. 9/10.
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2018 u 11:25
Gledao sam ovo i osećam se prevareno od strane autora čiji sam rad gotivio, zato što ne ispunjava ono što obećava svojom premisom, svet umanjenih ljudi. Dok zapravo ne dođe u svoju novu veličinu, sva priča je o tome, a zatim osim u par trenutaka kada Dušan Waltz upoređuje svet velikih i svet malih, film je klasična drama sa pričom specifičnim temama. 
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2018 u 14:51
Originalno postovano od strane insideman insideman piše:

Gledao sam ovo i osećam se prevareno od strane autora čiji sam rad gotivio, zato što ne ispunjava ono što obećava svojom premisom, svet umanjenih ljudi. Dok zapravo ne dođe u svoju novu veličinu, sva priča je o tome, a zatim osim u par trenutaka kada Dušan Waltz upoređuje svet velikih i svet malih, film je klasična drama sa pričom specifičnim temama. 

Pa, sad...
ne bih se baš složio sa "klasičnom dramom".

Meni je više neki vid avanture.
Na vrh
Bob! View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bob! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2018 u 20:55
Zaista je neverovatno da glavni ženski lik može biti tako ružan, nevaspitan  i odbojan. fuj
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.